Reyting rekorları kıran 6 dizi

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
e1a03558a75b691a782d2aadbac02959.jpg

İNSTYLE, REYTİNG REKORLARI KIRAN ALTI DİZİNİN 29 BAŞROL OYUNCUSUNU GÖRÜNTÜLEDİ...

59e2f649487890f066daad1414000044.jpg

AŞK-I MEMNU

HEYECAN DORUKTA: Beren Saat, “Aşk-ı Memnu”nun asıl hikayesinin bu sezon başlayacağını söylüyor ve sonra da gözlerinin içi parlayarak yazın çekilen “Gece’nin Kanatları” adlı filminin aralıkta vizyona gireceğini sözlerine ekliyor.

ENTRİKALAR: Nebahat Çehre, yeni sezon için “Bundan sonraki olaylar çok daha büyük entrikalara, aşklara, üzüntülere ve acılara gebe!” diyor..

AYNI HIZLA DEVAM: Selçuk Yöntem, “Aşk-ı Memnu”nun çok özenli kurulan bir konsepti olduğuna değinerek, seyirciden olumlu bir reaksiyon aldıklarını ve bu reaksiyonun yeni sezonda tırmanarak devam edeceğini ileri sürüyor..

TASARIMCI RUHU: Nur Aysan, setten geri kalan zamanlarında okumakta olduğu moda ve tekstil tasarımı üzerine araştırmalar yapıyor..

“NEFES” İÇİN GÜN SAYIYOR: İlker Kızmaz, “Nefes” filminin vizyona girmesini heyecanla bekliyor.

7a6339b85e707fdfa4a714a3051a0ac8.jpg

GENİŞ AİLE

YOLA DEVAM: Yazın başlayan ve kısa sürede sevilen “Geniş Aile”, yeni sezonda da devam ediyor. Ufuk Özkan, dizinin kısa sürede bu kadar sevilmesini ise seyircinin dizi karakterleriyle çok rahat empati kurabilmesine bağlıyor.

TİYATROYA DEVAM: ılker Ayrık’ın tiyatro çalışmaları bütün yoğunluğuyla bu yıl da devam edecek.

BİSİKLET SEVDASI: Fırat Tanış setten arta kalan zamanlarında Caddebostan’da bisiklete biniyor ve sabahın erken saatinde orada denize girmekten keyif alıyor. Tanış, dizinin bu kadar beğeniliyor olmasını çok iyi bir proje olmasına bağlıyor.

ca06076de5dd710d35937a1902f91d6a.jpg

EY AŞK NERDESİN

EVLİLİK KORKUSU: Sezonun en yeni dizilerinden “Ey Aşk Nerdesin?”, başarılı oyuncularıyla dikkat çekici. Tayanç Ayaydın, kendi karakteri için “Terzi kendi söküğünü dikemez” benzetmesini yaparken, gerçek hayatta evlilikten korkmadığını söylüyor.

TİYATRO ZAMANI: Burçin Terzioğlu, bu projeden çok keyif aldığını dile getirirken, Murat Yıldırım ile birlikte bu sene komedi türünde iki kişilik bir tiyatro yapmayı planladıklarından da bahsediyor.

ODAKLANMA MESELESİ: Ruhu ve beyni için tek bir işe odaklanmanın en iyisi olduğuna inanan Berke Hürcan, bu sezon dizi dışında bir tek tiyatro yapmak istiyor. Hande karakterini canlandıran Gülden Avşaroğlu ise “Gerçek hayatta yapmak isteyip de yapamadığımı Hande yapıyor. Ben de rahatlıyorum” diyor gülerek...
45bd148058ded1632be9c7e03d573129.jpg

KAVAK YELLERİ

YENİ KARAKTER: “Kavak Yelleri”, bu sezona ufak bir değişiklikle merhaba diyor ve Sarp Apak’ın canlandıracağı Güven karakteri katılıyor diziye. “Taze kan bir dizi için her zaman iyidir” diyen Apak, heyecanını gizleyemiyor.

MÜZİK FAKTÖRÜ: Dizinin bu kadar sevilmesinde müziğinin de çok etkisi olduğuna inanan Aslı Enver, Mine gibi inişleri çıkışları olan bir karakteri canlandırdığı için kendini çok şanslı hissediyor.

BÜYÜK HEDEFLER: Pelin Karahan, ileride kaliteli bir filmde oynayabilmeyi istediğini anlatırken, ıbrahim Kendirci hedefi büyüterek yollarına devam ettiklerini vurguluyor.

2592e9b0b23928afc79f4614cd876352.jpg

MELEKLER KORUSUN

HIZLI GİRİŞ: Enerjik bir ekibe sahip olan “Melekler Korusun” da sezona hızlı bir giriş yapıyor. Özge Özpirinçci, ekip olarak çok iyi anlaştıklarından, sette karşılıklı anlayış ve pozitif enerjiyle her şeyin üstesinden geldiklerinden söz ediyor.

TATİL DÖNÜŞÜ: Alper Saldıran, stüdyoya elinde bavullarıyla giriyor. Tatilden yeni dönen oyuncu, rüzgar sörfü öğrendiğini heyecanla anlatıyor.

BOL SÜRPRıZ VAR: Rojda Demirer, set dışında erkek arkadaşına ve ailesine vakit ayırdığından ve bol bol spor yapmaya çalıştığından bahsederken, sürprizlerle dolu bir sezonun seyirciyi beklediğini de hemen ekliyor.

ÜÇ YENİ PROJE: Serkan Altunorak, dizinin yanı sıra DOT’ta yeni bir oyunu olacağını ve iki sinema filmi projesinde yer alacağını belirtiyor. Dizinin renkli karakterlerinden Selin Şekerci de bu projenin hayatının işi olduğunu söylemeden edemiyor.

0afe1c80b8c0f75787b495162efcec07.jpg

YAPRAK DÖKÜMÜ

Ekranların en iddialı yapımlarından olan “Yaprak Dökümü”nün muhteŞem dörtlüsü Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır, Bennu Yıldırımlar ve Deniz Çakır bu pozu verdi.

GECCE - reyting rekorları kıran 6 dizi!

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
hepside kanal d dizisi sanki...

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
hiç birini izlemiyorum ne yazıkkii ::... .

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Dizilerin adlarını ilk defa duyuyorum :p

Hepsi saçmalık hepsi aşk meşk şöyle çıkmıyor adam akıllı bir dizi...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Oyuncuların dizilerdeki hallerinden uzak bu fotografları güzel olmuş..

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunları kaç kişi izliyorda reyting rekoru kırmış. Ben neredeyse televizyon bile izlemiyorum. Bilgisayardan vakit mi kalıyor ki?

ali1ali2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
farklı kanallarda olmasına rağmen neden hepsi aynı tarz giyinmiş

Anxiety

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Muhtemelen hepsi aynı yapımın dizisidir. Aralarında birtek ey aşk nerdesin'i izliyorum. Basit bir dizi olsa da eğlendiriyor. Belki de bu aralar basit şeylere ihtiyacım var. Fazla karmaşıklıktan beynim yorulmuş olabilir. Bundan size ne tabi. :)

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Geniş aile süper ama yaa :) ben bile izliyorum ki normalde Kurtlar Vadisi Pusu dışında tv izlemem bunu tuttum :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Geniş Aile eğlenceli denk geldimi kaçırmıyorum

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Geniş aile hariç hiçbirini izlemiyorum.:)

Karsak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlarımın hepsi geniş aileyi izliyor kız arakdaşlarımda Aşk-ı Memnu izliyor geri kalanını duymadım diyebilirim. Kavak Yellerinin baya eski olduğunu biliyorum.... KUrtlar Vadisi nerede???

parti05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KV nerde bunların hiçbirini izlemiyorum KV gibisi yok hala :)

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bnde geniş aile dışında izlemiyrm ama Daha KV Pusu başlamadı bunlardan bitanesini çıkartır.

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
atv de var arada show tvde var ama tek ortak nokta iyi bir kot pantolon sponsor bulmuşlar:D

canbundy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aldığım d-smart ta herşey bedava olacaktı. şimdi herşey için para istiyor.
doğan'a ait herşeyden uzak durulmalı. yaptığı doğru tek bir iş yok bu şantajcının.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kot pantolon reklamı mı bu? :p :D

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ey Aşk Nerdesin.Kavak Yelleri Ve Geniş Aleyi İzlerim Gerisi Fos

BigBangTheory

Asistan
Reaksiyon puanı
3
sen izlemiyorsun ben izlemiyorum o izlemiyor ... peki kim izliyor ? Kadınlaaar :D kanal d nin hiç bir dizisini izlemedim evde de izletmiyorum.aile yapısını derinden etkileyen birtakım şeyler var,cinsellik hep ön planda.doğan medyasına da sinir oluyorum ayrıca(siyasi değil)