Soru Resim Sınırı Artmayacak Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Bİr kaç kere daha açmıştım ama uzun süreler geçti, resim sınırı çok az 15-22 arası olursa güzel olur bizim açımızdan, tabi bu biraz da yönetim ve yönetimin görüşüne bağlı bir mevzu.
Bu sınır artacak mı?
Bencede artırılmalı.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Resim boyutu ve resim ekleme sayısı artmalı bncede kendin direk foruma upload etmek varken neden harici siteye upload edesinki konuyu açarken bi daha yeni sekme aç, resim upload et, link kopyala tekrardan foruma gel yapıştır vs vs uzun resimli konularda hele bu daha can sıkıcı

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Yok hocam o uygun değil, direk inceleme makalesinde olmalı, bazı yazıları onun üzerine yazmam gerekiyor, hızl ıresimde sonsuza kadar dayanmıyor.
Dediğini anladım galiba ama o dediğin için sunucuları arttırmaları gerekicek bunuda yapacaklarını pek düşünmüyorum

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Ya da yüklenen resimler direk imgur'a vs kaydedilsin resimler linke dönüşsün linklerin de önizlemesi olsun o şekilde resmi uğraşmadan görürüz ve forum hafizasında yer kaplamaz
Resim boyutu ve resim ekleme sayısı artmalı bncede kendin direk foruma upload etmek varken neden harici siteye upload edesinki konuyu açarken bi daha yeni sekme aç, resim upload et, link kopyala tekrardan foruma gel yapıştır vs vs uzun resimli konularda hele bu daha can sıkıcı
Yukardaki arkadaşın dediği gibi mesaj yerine bi kısayol gelse daha iyi olur bence

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Resim sayısını arttırdığımızda sayfa yükleme oranı düşecektir.