Reno 2Z vs Note 9 Pro vs Realme 7

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Bu telefonlar arasından Realme 7 ama alternatif olarak fazla bir işlem yapmayacağım tasarım vs önemli diyorsan bana göre rn9 pro nun tasarımı çok iyi, kılıf olmadan kullanmak istiyorum fakat düşer arka taraf kırılır diye pek içim el vermiyor. Mağazaya gidip üçünede bir bak hangisi aklına yatarsa alırsın.

fahyıldız

505
İçerik Ekibi
Kamera konusunda Oppo Reno 2Z tercih edebilirsiniz ama oyun oynayacaksanız diğerlerini tercih etmelisiniz. Reno 2Z işlemcisi gereği oyunlarda sorunlar çıkarabiliyor.
Not: Oppo'nun güncelleme politikası berbat.

ΜΐЯЯo®

Profesör
Evet arkadaşlar yakın zamanda bir telefon alacağım.Telefon için kriter belirtmek isterdim ama kriterim yok :D . Xiaomi kullanıcıyım gayet memnunum markadan fakat Reno 2Z biraz Amoled ekranıyla kalbimi çaldı onun dışında bir şey yok. Telefondan çok nadir oyun oynarım. Kullandığım şey çoğunlukla sosyal medya zaman zaman kamera.

Bu üç üründen hangisini ne sebeple tercih etmeliyim? Buyrun sohbete.
Gözünüz kapalı realme 7 alın

OzkanK.

Dekan
Oppo Reno 2z yi almayın artık bence.

Alacaksanız Reno 4 lite a bakın. Daha yeni ve güncellenmiş bir model.

Redmi Modellerinide ben gerek malzeme hissi ve premiumluk olarak gerekse uzun ömürlülük olarak beğenmiyorum son zamanlarda. ( Direk Xiaomi olanlar iyi ama Redmi modelleri sıkıntılı oluyor. ) Çevremde kimi görsem Redmi alan ufak tefek sorunları var yok telefonla görüşürken kulağa götürdümü ekran kararmıyor yok konuşurken bağlantı kesiliyor yok bluetoot u bağlayamıyor veya WİFİ'de kopmalar oluyor tarzı ufak tefek ama insanı sinir eden sorunları duyuyorum hep...

Oppo Ve Realme modellerine yönelmeni öneririm bütçen ve zevkine göre.

OzkanK.

Dekan
Poco X3 NFC nasıldır? Yazılımsal sorun çıkarır mı? Uygulama gizleme falan var mı?

Kağıt üstünde güzel bir telefon canlıda görmek lazım ele alıp kullanmak. Ama Xiaominin son zamanlarda kaliteden ödün verdiği kanısındayım. Özellikle REdmi modellerinde Çevremde Xiaomi alanın çoğu ufak tefek can sıkıcı yazılımsal veya donanımsal sıkıntılar yaşıyor. Fİyattan kısacaklar diye bazı konularda çok dandik ürünler kullandıklarını düşünmeye başladım. O 2 sene önceki Xiaomi kalitesi ve sağlamlığı yok gibi geliyor bana... POCO da Xiaominin gene ucuz olsun diye Hindistan pazarına çıkardığı ürünler diye biliyorum ben.

Oppo ve Realme alanlardan en ufak bir gerek yazılımsal gerekse donanımsal şikayet duymadım. Ve cihazları kaba durmuyor Premium görünüyor.

alpotter

Profesör
Yok ya, hani ikinci masaüstü gibi :)
Bunun gibi mi ?
IMG_20201119_202438.jpg

SDN Son Haberler

Son mesajlar