Renk Seçimi

Hangi Rengi Seçeyim?

• Gold

Kullanılan: 3 25.0%
  • Red Product

Kullanılan: 9 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet_Korbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba şu anda telefonum bozuldu ve yeni telefon alacağım. İphone 8 Plus'a karar verdim. Fakat GOLD mu yoksa RED PRODUCT mı rengini alsam karar veremedim. Sizce hangi rengi seçeyim..

Reaksiyon puanı
602
Sakın Iphone 8 almayınız, onun yerine Android işletim sistemine sahip telefonları alınız. Iphone 8'in özellikleri çok düşük.

Telefon olarak Samsung ve Xiaomi önde. Ama OnePlus 5T öneririm. :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhaba şu anda telefonum bozuldu ve yeni telefon alacağım. İphone 8 Plus'a karar verdim. Fakat GOLD mu yoksa RED PRODUCT mı rengini alsam karar veremedim. Sizce hangi rengi seçeyim..
Kirmizisini gordum dokundum efsane cok guzel olmuş kesinlikle red modelini al

Ahmet_Korbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kirmizisini gordum dokundum efsane cok guzel olmuş kesinlikle red modelini al
Birkaç kişiye de sordum Gold al her giydiğine uyar dediler. Şu an çok kararsız kaldım RED PRODUCT ya da GOLD arasında bazıları gold al dedi bazıları Red al dedi. Bende kararsız kaldım iyice.
apple-iphone-8-plus-64gb-goud-0190198454997.jpg
images.jpeg

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Gold çok güzel gözüküyor ben telefonda bütünlüğü sevdiğim için red i hiç beğenmedim ne öyle rengarenk telefonmu olur :D

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Altın rengini ben çok sevmem ama bu telefondaki göründüğü kadarıyla çok sarı değil, beğendim. Kırmızıda dikkat çeken bir renk olur. Benim tercihim Gold olurdu bu ikisi arasında ama tüm renkleri katarsak işin içine ben gümüş olanı alırım.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S Plus' ın Gold rengini kullanıyorum çok güzel. Red biraz bayan işi gibi ve cırtlak kaçıyor. Gold gözü yormaz ve muazzam duruyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kırmızı rengini tavsiye ediyorum.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
RED al. Gold daha çok bayan işi. Kırmızı sportif durur hem.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Gold bana inanılmaz itici geliyor. i8Plus Gold kullanan bir arkadaşım var, her seferinde dalga geçiyorum. Kadınsı durması bir kenara, bence itici bir rengi var. Sarı desen değil pembe desen eh işte cam kısmı hafif kahverengine falan çalıyor. Hiç hoşuma gitmiyor. Ön kısmı beyaz olması da cabası. Ekran çerçevesi "ben buradayım" diyor. İki renk seçeneği arasında kesinlikle Red Product. Anladığım kadarıyla zaten 256gb bakılıyor. 64 gb model tercih edilecekse de yine ilk tarcihim siyah model olurdu.

Ek olarak, Apple ürün kullanılma sebebi zaten "ben pahalı ürün kullanıyorum" diye dışarıya reklam yapma çabasıdır. 256gb alıyorken Red Product almak çok daha mantıklı. Sonuçta Red Product sürümünün 64gb versiyonu yok diye biliyorum.

Ahmet_Korbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gold bana inanılmaz itici geliyor. i8Plus Gold kullanan bir arkadaşım var, her seferinde dalga geçiyorum. Kadınsı durması bir kenara, bence itici bir rengi var. Sarı desen değil pembe desen eh işte cam kısmı hafif kahverengine falan çalıyor. Hiç hoşuma gitmiyor. Ön kısmı beyaz olması da cabası. Ekran çerçevesi "ben buradayım" diyor. İki renk seçeneği arasında kesinlikle Red Product. Anladığım kadarıyla zaten 256gb bakılıyor. 64 gb model tercih edilecekse de yine ilk tarcihim siyah model olurdu.

Ek olarak, Apple ürün kullanılma sebebi zaten "ben pahalı ürün kullanıyorum" diye dışarıya reklam yapma çabasıdır. 256gb alıyorken Red Product almak çok daha mantıklı. Sonuçta Red Product sürümünün 64gb versiyonu yok diye biliyorum.
Güzel yazmışsınız işim gereği Apple ürünü alıyorum bu arada. Yoksa şu an da p20 pro daha hoşuma gitti onu alırdım. 64 GB red products var diye biliyorum bu arada.