iphone 8 mi se 2020 mi

İphone 8 mi Se2020 mi

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
İkisininde ekranı leş ben olsam androide yönelirim
İphone 7 kullanıyorum şuan birde

Reaksiyon puanı
8,023
O zaman gitsin o paraya en kral amiral gemi androidlerden alsın o paraya değmez çünkü se nin edeceği para 3000en fazla sene olmuş 2020 kimse 4.7 inç ekran kullanmamalı verdiği paraya yazık
4.7’’ beğenmiyor olabilirsin ama o ekran boyutunu seven de bir sürü kişi var. Telefon sana hitap etmiyor diye çöp olmuyor yani.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
se 2020 tabiki

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
4.7’’ beğenmiyor olabilirsin ama o ekran boyutunu seven de bir sürü kişi var. Telefon sana hitap etmiyor diye çöp olmuyor yani.
Bende küçük telefon kullanıyorum suan 6s kullanıyorum ancak tasarım olarak çok geride aynı telefona çentik ekran koyaydılar bin TL fazla yapaydılar xr x xs hepsini bile sollayabilirdi

Reaksiyon puanı
8,023
Bende küçük telefon kullanıyorum suan 6s kullanıyorum ancak tasarım olarak çok geride aynı telefona çentik ekran koyaydılar bin TL fazla yapaydılar xr x xs hepsini bile sollayabilirdi
Eski telefonum XR'dı. Evet ilk başta çentikli, ince çerçeveli hoş geliyor ancak uzun vadede o 190 küsür gram ağırlık rahatsızlık veriyor. Yatarak bakarken falan elde rahatsızlık veriyordu. Dediğiniz gibi 8 kasasına çentikli yapsalar cidden yok satardı.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Eski telefonum XR'dı. Evet ilk başta çentikli, ince çerçeveli hoş geliyor ancak uzun vadede o 190 küsür gram ağırlık rahatsızlık veriyor. Yatarak bakarken falan elde rahatsızlık veriyordu. Dediğiniz gibi 8 kasasına çentikli yapsalar cidden yok satardı.
Agrlıgı maalesef ağır benim 6s de ağır ebat olarak seviyorum da ancak işte ekran olayı can sıkıyor suan tek kameralı ve home tuşlu telefon giriş seviyesinde Bile kalmadı. Xr deneyim olarak nasıldı kamera pil vs

Reaksiyon puanı
8,023
Agrlıgı maalesef ağır benim 6s de ağır ebat olarak seviyorum da ancak işte ekran olayı can sıkıyor suan tek kameralı ve home tuşlu telefon giriş seviyesinde Bile kalmadı. Xr deneyim olarak nasıldı kamera pil vs
Her yönüyle müthişti. Sadece ağırlığı rahatsız ediyordu onun dışında keşke X markasını alsaydım dediğim hiç bir an olmadı.

mahmuttkya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tüm arkadaşlara bilgilendirme ve tecrübelerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Biraz daha paraya kıydık XR ı aldım çok şükür .
Tüm yorumlarınıza tek tek teşekkürler