Reklam içermeyen müzik çalar var mı?

Bu konuyu okuyanlar

atikpostalarim5

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Samsung telefonumda Google Müzik devre dışı olduğu için müzik çalar yok. Google uygulamalara baktığımda hep reklam içeren uygulamalar var. Kullandığınız reklam içermeyen güzel bir müzik çalma uygulaması tavsiye eder misiniz?

Rué

Asistan
Reaksiyon puanı
96
ben musixmatch kullanıyorum. reklamlı ama ingilizceniz iyiyse -aslında öyle çok iyi olmasına da gerek yok- premium almak için ufak bir test/sınav tarzı bir şeye girip en az 13/15 yaparsanız reklamlar kalkıyor. birden fazla kez deneyebilirsiniz, herhangi bir sınırı da yok. üstüne uygulamada şarkı sözleri, yabancı şarkıların çevirileri, şarkı sözlerinin senkronizasyonu vs. var ve bunları çevrimdışı kaydedebiliyorsunuz. tabii çoğu şeyi premium olmadan yapamıyorsunuz. son güncelleme ile resmen çoğu şeyi kısıtladılar. ben de bu vesileyle teste girdim. zaten test 4 veyahut 5 aşamalı ve her aşamanın başında eğitim videosu var. kelimelere dikkat edip cevaplandırabilirsiniz, çok zorlamıyor. 4 yıldan fazladır kullanıyorum ve gayet memnunum. tavsiye ederim.

ayrıca reklam konusuna bir daha değinmek isterim; saçma sapan, her dakika reklam çıkan uygulamalar gibi değil. örnek vermek gerekirse spotify reklamlarını anımsatıyor, kendi içinde reklamları var. çok sık çıkmıyor, bölmüyor ve can sıkmıyor.

Son düzenleme: