[REHBER] - Kalitesiz PSU Markaları

bende everest var. güç kaynağın kablosu çalışmıyor buna ne diceksin başka kabloyla çalıştı anca.

Kablo çalışmabilir ona mı takıldınız siz de? Kablo bozulmuş olabilir içinde kırık bir yer olabilir gayet normal bir durum yani. 10 lira verip yeni kablo alıp kullanabilirsiniz zaten. Önemli olan PSU'nun kendisinde bir sorun oluşmaması. Sizin ki dışardan PSU'ya bağlanan güç kablosu zaten dert değil ki bu bende bir şey sandım :)

bende everest var. güç kaynağın kablosu çalışmıyor buna ne diceksin başka kabloyla çalıştı anca.
Arkadaşım o normal bir şey. Rampage biraz daha kalitesiz kullanıyor kabloları ve fanı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage PSU vardı içini açıp baktığımda dış katman ve fan kısmından biraz kıstıklarını gördüm ayrıca kablo yapısı olarak sıcağa dayanıklı değil ancak iç kısmında çok kaliteli olmasa da şalter atma korumasının olduğunu gördüm fiyatı da zaten bu yüzden ucuz.
Bak.

Kablo ile PSU kalitesi ne alaka?
psudan ses geliyor deli gibi uçak motoru gibi.

Kablo çalışmabilir ona mı takıldınız siz de? Kablo bozulmuş olabilir içinde kırık bir yer olabilir gayet normal bir durum yani. 10 lira verip yeni kablo alıp kullanabilirsiniz zaten. Önemli olan PSU'nun kendisinde bir sorun oluşmaması. Sizin ki dışardan PSU'ya bağlanan güç kablosu zaten dert değil ki bu bende bir şey sandım :)
güç kaynağı geçen ses çıkardı sinirimi bozdu. geçende sistem kapandı. açılmadı. uçak motoru gibi sesi. kalitesiz. kablo önemli değilde sistem kapanıyor.

psudan ses geliyor deli gibi uçak motoru gibi.
Benim Zalman güç kaynağımda öyle garantiye kaç kez gitti geldi düzelmedi. Bende zalman çöp mü diyeceğim her yerde?

Mesajlarım yanlış anlaşılmasın burda ne Rampage savunuyorum ne başka markayı. Sadece ortaya atılan delilsiz , saçma sapan yorumlara kızıyorum. Rampage alan 100 kişiden 5'i sorun yaşarsa o güç kaynağı çöp alınmaz demek olmuyor. 100 kişiden 15 20 kişi sorun yaşarsa kuşkulanmaya başlanır. Şu an konuda elektronikten anlayıp Rampage PSU inceleyecek biri olsa çok iyi olurdu.
benim thermaltake o nasıl?
Gayet kaliteli bir marka.

Alternatif olarak; Sharkoon, Thermaltake, FSP, Zalman, Xigmatek, Aerocool, Cooler Master, Corsair, High Power, Be Quiet.

C4 olarak; İzoly, Turbox, Everest, Rampage, GameBooster, GamePower, Dragos, PowerBoost, Frisby, Hadron, Aigo gibi markalardan uzak durun!

• İstanbulbilisim.com
  • Nanokatalog.com
  • Bossbilisim.com ve Atom Bilişim'den kesinlikle uzak durun, dolandırıcı siteler bunlardır :)

Son düzenleyen moderatör:
Alternatif olarak; Sharkoon, Thermaltake.

C4 olarak; İzoly, Turbox, Everest, Rampage, GameBooster, GamePower, Dragos, PowerBoost gibi markalardan uzak durun!

• İstanbulbilisim.com
  • Nanokatalog.com
  • Bossbilisim.com ve Atom Bilişim'den kesinlikle uzak durun, dolandırıcı siteler bunlardır :)
Powerboost , Gamebooster ve Rampage mi? 4 sayfa boşuna mı konuştuk biz? Kullanmadığınız malı kötülememenizi rica ederim. Kanıtsız bir şekilde gömüyorsunuz sabahtan beri.

Benim Zalman güç kaynağımda öyle garantiye kaç kez gitti geldi düzelmedi. Bende zalman çöp mü diyeceğim her yerde?

Mesajlarım yanlış anlaşılmasın burda ne Rampage savunuyorum ne başka markayı. Sadece ortaya atılan delilsiz , saçma sapan yorumlara kızıyorum. Rampage alan 100 kişiden 5'i sorun yaşarsa o güç kaynağı çöp alınmaz demek olmuyor. 100 kişiden 15 20 kişi sorun yaşarsa kuşkulanmaya başlanır. Şu an konuda elektronikten anlayıp Rampage PSU inceleyecek biri olsa çok iyi olurdu.

sistem kapanıyor kardeşim buna ne diceksin.

Hocam üstte attığım mesaja bakabilirsin.

Ben kanıtlamak için uğraşmayacağım, kanıt istemek yerine gidip araştırın biraz. Önceki konumda da aynısı oldu, zaman kaybı. Garantiye göndermek ne alaka? C4 alıyorsun ve garantiye gönderiyorsun, neyin kafası?

Ben kanıtlamak için uğraşmayacağım, kanıt istemek yerine gidip araştırın biraz. Önceki konumda da aynısı oldu, zaman kaybı. Garantiye göndermek ne alaka? C4 alıyorsun ve garantiye gönderiyorsun, neyin kafası?
Niye? Firma ürünüm 2 yıl garantim altında diyor. Bozulunca çöpe atıyorsan bilinçli bir tüketici değilsin demektir.
Keşke üye tarafından değil objektif taraftan bakılsa. Konunun marka karalama nedeniyle silinmesi gerekiyor ama silinir mi sanmam.

Niye? Firma ürünüm 2 yıl garantim altında diyor. Bozulunca çöpe atıyorsan bilinçli bir tüketici değilsin demektir.

Keşke üye tarafından değil objektif taraftan bakılsa. Konunun marka karalama nedeniyle silinmesi gerekiyor ama silinir mi sanmam.

Tamamen markaya oynuyorlar. 5 sayfanın tamamı çöp şuan da. En bilinen iyi dediğimiz markaların bile PSU'ları sorun çıkartıyor patlayıp çatlıyor sorun yaşatıyor. Tamamen şans işi.

Tamamen markaya oynuyorlar. 5 sayfanın tamamı çöp şuan da. En bilinen iyi dediğimiz markaların bile PSU'ları sorun çıkartıyor patlayıp çatlıyor sorun yaşatıyor. Tamamen şans işi.
Çöpse çık. Hepsi çöp marka. bırak bedava verseler almam.

1607801218810.png

Şu sağ alta bakar mısınız? Anakart mı bu ATİ NVİDİA İntel koyuyor? Alın burdan da bir kalitesizlik daha.

Son düzenleme: