Redmi note 8 pro mu 9 s mi?

Bu konuyu okuyanlar

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Hocam ben Samsung Galaxy Grand Prime Plus'ı 6.sınıftan 9.sınıfa kadar 3 yıl kullandım. Hiçbir donma takılma olmadan. Üst segment bir cihazda 4. yılda zorlanmaya başlarsınız ve en az 5 yıl götürür.
Bir de grand prime ha? O telefonu bir yıldan fazla kullanabildiğiniz için sizi ödüllendirmeliyiz.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Ben hayatımda grand prime kadar iğrenç bir telefon görmedim. Çocuğuna o telefonu alan ebeveynlerin içi cıs etmiyor mu?
Ben 6.sınıfta kendi param ile almıştım :D :D O zamanda yeni çıkmıştı. Ama iğrenç olduğunu kabul ediyorum.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Başlıkta da belirttiğim gibi çok oyun oynamıyorum daha çok YouTube, Instagram. Oyun oynadığım nadirdir ama arada bir girerim. Gece çekimi biraz önemli bir etken benim için aynı zamanda. Hangisini önerirsiniz? (Lütfen redmi note 9 pro al demeyin.) Teşekkürler.
(İkisi içinde 6/128 GB versiyonu)
ikiside değil note 9 pro

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
İşte olay burada, Üst segment bir Samsung’a İphone 11 parası verip sadece 3 yıl donmadan kullanabileceğime, aynı fiyata İphone alırım ve 7 yıl kullanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone 6 bitik durumda mı? Güldürmeyin beni.
Üst segment bir Samsung'a İphone 11 parası verip 3 yıl donmadan kullanacağıma İphone alırım daha iyi.??? Sana tavsiyem S20 yı bir eline al animasyonları 0,5 x yapıp 120 Hz ı aktif edip kullan sonra konuş.S20 ailesi en az 5 yıl kullanıcıyı götürür ve ekran kalitesi,kamera performansı, Dolby destekli stereo hoparlörü,120 Hz ekran hızıyla kullanıcıyı fazlası ile memnun eder.Sana tavsiyem Apple fanboyluğundan istifa et kendini daha fazla rezil etme.

Reaksiyon puanı
6,381
Android kullanan her telefon birer çöptür.
Lütfen siz teknoloji önerisi yapmayın. LÜTFEN.

İşte olay burada, Üst segment bir Samsung’a İphone 11 parası verip sadece 3 yıl donmadan kullanabileceğime, aynı fiyata İphone alırım ve 7 yıl kullanırım.

İphone 6 bitik durumda mı? Güldürmeyin beni.
Iphone6 bitik deyince gülüyor musunuz? Bu nasıl bir espri anlayışı?

Hiç S20 serisinden bir cihaz kullandınız mı? Find X2? Oneplus 8 pro? Mi 10 pro? P40 pro? Iphone 7 alıp 7 Yıl kullanmak? Telefonların modeline göre kullanım ömrü olmuyor. Ya size ne kadar bilmeden konuşuyorsunuz haberiniz var mı?

Son düzenleme:

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Abi adamın alacağı telefon en kötü 2018 yapımı olmalı.Şimdi iphone 6 ile redmi note 8 pro karşılaştırmak anlamsız.Gün geçtikçe ihtiyaçlarımız artıyor.Yeni yapılan cihazlarda ihtiyacımızı karşılamak üzere yapılıyor.2014 yapımı telefonla 2019 yapımı telefon karşılaştırılır mı ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Senin reçetene bir teknoloji mağazasına gidip üst segment Android cihaz denemek yazıyorum.
Gidip 700-800-1500TL bandında telefon alırsan kasar tabi, git al bakalım 1000tllik ios çok fazla bir fark olacak mı android le arasında, cahillik diz boyu.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Lütfen siz teknoloji önerisi yapmayın. LÜTFEN.

Iphone6 bitik deyince gülüyor musunuz? Bu nasıl bir espri anlayışı?

Hiç S20 serisinden bir cihaz kullandınız mı? Find X2? Oneplus 8 pro? Mi 10 pro? P40 pro? Iphone 7 alıp 7 Yıl kullanmak? Telefonların modeline göre kullanım ömrü olmuyor. Ya size ne kadar bilmeden konuşuyorsunuz haberiniz var mı?
Apple fanboyluğunun forumda nelere sebep olacağını geçtiğimiz günlerde görmüştük :D ''Android kullananları anlamıyorum'' Forum birbirine girmişti :D :D :D

Reaksiyon puanı
6,381
Apple fanboyluğunun forumda nelere sebep olacağını geçtiğimiz günlerde görmüştük :D ''Android kullananları anlamıyorum'' Forum birbirine girmişti :D :D :D
Ya bu ayrı bir seviye bu fan boyluk değil. Bakın ciddiyim her gün Tim Cook gelip bu arkadaşa teşekkür ediyor Apple'ı savunduğun için diyerek. Ayrıca o konu da neydi öyle harbi ya...

Ahmet4560

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yahu 8 pro alacağım. Yakın zamanda Mi Store Forum İstanbul'dan alan varsa fiyat hakkında bilgilendirebilir mi? 128/6 gb

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
.

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Başlıkta da belirttiğim gibi çok oyun oynamıyorum daha çok YouTube, Instagram. Oyun oynadığım nadirdir ama arada bir girerim. Gece çekimi biraz önemli bir etken benim için aynı zamanda. Hangisini önerirsiniz? (Lütfen redmi note 9 pro al demeyin.) Teşekkürler.
(İkisi içinde 6/128 GB versiyonu)
9 Pro