Redmi note 8 pro mu 9 s mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

İkaya

Üyecik
Yasaklı
Senin reçetene bir teknoloji mağazasına gidip üst segment Android cihaz denemek yazıyorum.
İşte olay burada, Üst segment bir Samsung’a İphone 11 parası verip sadece 3 yıl donmadan kullanabileceğime, aynı fiyata İphone alırım ve 7 yıl kullanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak bı laf vardır; "Ne kadar ekmek o kadar köfte" 1000 TL ye android alıpda android kasıyor demek akıl işi değil bugün 1000 TL ye 5s-6 var onlarda şu an bitik durumda.P30,S10,S10 lite,One plus 7t,S20,Oppo find x2,Realme x2 pro bu amiral gemisi cihazlardan birini kullan sonra konuş.Şu mantığı kur 11 Pro Max ile 5s in sunacağı performans ve stabilite aynı değil.Androiddede aynı olay var.
İphone 6 bitik durumda mı? Güldürmeyin beni.

Erenist2020

Profesör
İşte olay burada, Üst segment bir Samsung’a İphone 11 parası verip sadece 3 yıl donmadan kullanabileceğime, aynı fiyata İphone alırım ve 7 yıl kullanırım.

6 şu an performanslı mı çalışıyor zannediyorsun? 😂😂😂 Şu anda 5s de 6 da bitik 6s performanslı.6s ile 6 yı karıştırma.

Ravenn

Asistan
11 alacak paraya alınacak android 3 yıl mı götürür? Güldürmeyin beni i6 dan şuan 3klık androide bile geçseniz çağ atlarsınız

Hakantoris

Profesör
Bana gore redmi serisi alinmaz. Guncelleme almiyorlar. Mi 9t al.
Hocam Xiaomi'nin alt markası sonuçta. Xiaomi'nin kendi cihazlarına verdiği güncellemeyi hemen alt markası olan Redmi'ye vermesi mantıksız bir hareket olur. Hatırlarsanız Redmi Note 8 MIUI 10 ile gelmişti. En az MIUI12'ye kadar alacak. Güncelleme şuan Çin Rom için betada. Açtığınız konuda size bunu defalarca belitrmiştim :D :D :D Bu arada Redmi Note 9s'in özellikleri Mi9T'den daha iyi :D :D :D

Hocam ilk kez bir mesaja bu kadar gülüyorum. Cidden alacağınız üst segment bir androidin sadece 3 yıl mı götüreceğini sanıyorsunuz ??? :tearsofjoy:

İkaya

Üyecik
Yasaklı
Hocam Xiaomi'nin alt markası sonuçta. Xiaomi'nin kendi cihazlarına verdiği güncellemeyi hemen alt markası olan Redmi'ye vermesi mantıksız bir hareket olur. Hatırlarsanız Redmi Note 8 MIUI 10 ile gelmişti. En az MIUI12'ye kadar alacak. Güncelleme şuan Çin Rom için betada. Açtığınız konuda size bunu defalarca belitrmiştim :D :D :D Bu arada Redmi Note 9s'in özellikleri Mi9T'den daha iyi :D :D :D

Hocam ilk kez bir mesaja bu kadar gülüyorum. Cidden alacağınız üst segment bir androidin sadece 3 yıl mı götüreceğini sanıyorsunuz ??? :tearsofjoy:
Telefonda sorun yok, işletim sistemi telefonun gücünü emiyor. Evet, 3 yıl.

Hakantoris

Profesör
Telefonda sorun yok, işletim sistemi telefonun gücünü emiyor. Evet, 3 yıl.
Hocam ben Samsung Galaxy Grand Prime Plus'ı 6.sınıftan 9.sınıfa kadar 3 yıl kullandım. Hiçbir donma takılma olmadan. Üst segment bir cihazda 4. yılda zorlanmaya başlarsınız ve en az 5 yıl götürür.

İkaya

Üyecik
Yasaklı
Hocam ben Samsung Galaxy Grand Prime Plus'ı 6.sınıftan 9.sınıfa kadar 3 yıl kullandım. Hiçbir donma takılma olmadan. Üst segment bir cihazda 4. yılda zorlanmaya başlarsınız ve en az 5 yıl götürür.
Bir de grand prime ha? O telefonu bir yıldan fazla kullanabildiğiniz için sizi ödüllendirmeliyiz.

Erenist2020

Profesör

Üst segment bir Samsung'a İphone 11 parası verip 3 yıl donmadan kullanacağıma İphone alırım daha iyi.😂😂😂 Sana tavsiyem S20 yı bir eline al animasyonları 0,5 x yapıp 120 Hz ı aktif edip kullan sonra konuş.S20 ailesi en az 5 yıl kullanıcıyı götürür ve ekran kalitesi,kamera performansı, Dolby destekli stereo hoparlörü,120 Hz ekran hızıyla kullanıcıyı fazlası ile memnun eder.Sana tavsiyem Apple fanboyluğundan istifa et kendini daha fazla rezil etme.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Android kullanan her telefon birer çöptür.
Lütfen siz teknoloji önerisi yapmayın. LÜTFEN.

Iphone6 bitik deyince gülüyor musunuz? Bu nasıl bir espri anlayışı?

Hiç S20 serisinden bir cihaz kullandınız mı? Find X2? Oneplus 8 pro? Mi 10 pro? P40 pro? Iphone 7 alıp 7 Yıl kullanmak? Telefonların modeline göre kullanım ömrü olmuyor. Ya size ne kadar bilmeden konuşuyorsunuz haberiniz var mı?

Son düzenleme:

26¥¥26

Profesör
Abi adamın alacağı telefon en kötü 2018 yapımı olmalı.Şimdi iphone 6 ile redmi note 8 pro karşılaştırmak anlamsız.Gün geçtikçe ihtiyaçlarımız artıyor.Yeni yapılan cihazlarda ihtiyacımızı karşılamak üzere yapılıyor.2014 yapımı telefonla 2019 yapımı telefon karşılaştırılır mı ?

Hakantoris

Profesör
Lütfen siz teknoloji önerisi yapmayın. LÜTFEN.

Iphone6 bitik deyince gülüyor musunuz? Bu nasıl bir espri anlayışı?

Hiç S20 serisinden bir cihaz kullandınız mı? Find X2? Oneplus 8 pro? Mi 10 pro? P40 pro? Iphone 7 alıp 7 Yıl kullanmak? Telefonların modeline göre kullanım ömrü olmuyor. Ya size ne kadar bilmeden konuşuyorsunuz haberiniz var mı?
Apple fanboyluğunun forumda nelere sebep olacağını geçtiğimiz günlerde görmüştük :D ''Android kullananları anlamıyorum'' Forum birbirine girmişti :D :D :D

Son mesajlar