Soru Redmi Note 8 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu telefonu almayı düşünüyorum ama şöyle bir kaç şey duydum. "Telefonun teorik olarak özellikleri çok iyi ama kullanıma geçince oyunlarda bariz kasmaları var ve günlük kullanımda iyi değil. Kısaca çöp telefon" bunları duyunca birden kararım değişti. Bilen arkadaşlar söylerse sevinirim. Öyle bir telefon mu cidden?
Not: 64gb rom, 4gb ram versiyonu.

drocco

Doçent

2jz-GTE

Üyecik
Bu telefonu almayı düşünüyorum ama şöyle bir kaç şey duydum. "Telefonun teorik olarak özellikleri çok iyi ama kullanıma geçince oyunlarda bariz kasmaları var ve günlük kullanımda iyi değil. Kısaca çöp telefon" bunları duyunca birden kararım değişti. Bilen arkadaşlar söylerse sevinirim. Öyle bir telefon mu cidden?
Her denene kafa takma bizim milletimiz de Xiaomi düşmanlığı var herkes Samsung iyidir diyor. Takma kafana al rahatça oyna
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzle tavsiye ederim.

AlteredTech

Profesör
Her denene kafa takma bizim milletimiz de Xiaomi düşmanlığı var herkes Samsung iyidir diyor. Takma kafana al rahatça oyna

İzle tavsiye ederim.
Aynen:)
Gayet iyi bir cihaz, alabilirsiniz. Ben de 5 aydır RN8 Pro kullanıyorum, gayet memnunum:)

OzkanK.

Profesör
Redmi note 8 alınır fiyatına göre güzel bir telefon.
Ama benim en beğenmediğim özelliği ön yüzünde ekranın altında REDMİ yazması :(
Yoksa neredeyse Redmi note 8 pro'dan daha güzel bir telefon hemde 64 GB versiyonu 1599 TL.

Gayet güzel cihaz alınır niye alınmasın.

Mobil İnternet sorunu yaşamak istiyorsan al
Telefonun şebekesinde sorun var diyorsun yani? Yanlış mı anladım.

Açıkladığın için teşekkürler

realme 5 pro'da düşünebilirsin aslında
Realme 5 pro 2000-2100 civarı knk zor o fiyat bandına çıkmam.

Gayet iyi bir cihaz tabii ki alınır. Oyun performansı hiç üzmüyor.
Buna sevindim 👍 Teşekkür ederim

Açıkladığın için teşekkürler

realme 5 pro'da düşünebilirsin aslında
Hocam realme 3 pro nasıl.Aynı fiyattalar RN8 ile. Özellike işlemcisi Redmi Note 8 den daha iyi. Yine kafam karıştı ya :( Hangisi önerebilirsiniz.

Son düzenleme:

2jz-GTE

Üyecik
Redmi note 8 alınır fiyatına göre güzel bir telefon.
Ama benim en beğenmediğim özelliği ön yüzünde ekranın altında REDMİ yazması :(
Yoksa neredeyse Redmi note 8 pro'dan daha güzel bir telefon hemde 64 GB versiyonu 1599 TL.
Hocam sizce realme 5i mı Redmi note 8 mi.
Batarya konusunda redmi den korkuyorum

Aynı operatöre ait farklı hatlarda farkı mb değerleri alıyormuş.
Hocam sizce realme 5i alınır mı? Redmi note ile arada gidip geliyorum. Realme nin batarya değerleri çok iyi. Sizin düşünceleriniz önemli benim icin.

stat counter