Recep Tayyipten İnciler :D

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Cüssesi büyük, Beyni Küçük Recep oğlan gene bombayı patlattı :D zuhahaa kopuyorum ya ülkeyi kimler yönetio dicemde o yönetmekten ne anlar :D recep go home evladım sen kasımpaşana geri dön ayak takımıyla uğraşma!!

MALUM BU ÜLKENİN İŞÇİLERİNE AYAK TAKIMI DERSE, AYAKLAR BAŞI YÖNETEMEZ DERSE.. ayaklar olmasa bu ülke yürümez. Recep oğlanlar oturarak para kazanır rahat batar :D kimileride alın teri döker.. asıl sen ayak takımınında aşağısısın!

bu kadar cahil, nerde ne söyliceğini bilmeyen bi başbakan daha görmedim ahahahahaha ;D ;D ;D ;D

KENDİ AYAK TAKIMINI ALDA DEFOLLLLLLL!!

sercanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Recep Tayyipten" ne demek ya?
Ne olursa olsun o senin Başbakanın...
İster seversin,ister sevmezsin..
Saygılı olmak zorundasın,çünkü bu ülkede yaşıyorsun..

Kendini küçük düşürme...

(Recep Tayyip Erdoğan'a sempatim yok!!)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
O konuda sinirle yanlış bir cümle söylemiş.Baş baş yapan ayaklardır sonuçta.

EzOhİsTaN sana tavsiyem nezaket kurallarını öğrenmen.Düşüncelerini topluluk önünde böyle alaycı bir şekilde dile getirmen çirkin bir davranış.Sonuçta karşında bir çocuk yok,Başbakan var.

EzOhİsTaN dedi ki:
KENDİ AYAK TAKIMINI ALDA DEFOLLLLLLL!!

Ayak takımın dediklerin Türkiye'nin %47'sini oluşturuyor.

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
napsın konuşmayı yeni söküyor daha olur böyle hataları ama o ayaktakımı ona öylebi tekme atıcakki cıktıgı yere geri girecek

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sercanozturk dedi ki:
"Recep Tayyipten" ne demek ya?
Ne olursa olsun o senin Başbakanın...
İster seversin,ister sevmezsin..
Saygılı olmak zorundasın,çünkü bu ülkede yaşıyorsun..

Kendini küçük düşürme...

(Recep Tayyip Erdoğan'a sempatim yok!!)

kendi milletine saygısı olmayan bi başkaban milletinde saygı beklemesin

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Başbakan Erdoğan'ın dün partisinde yaptığı konuşmada geçen ifadeler çarpıtıldı.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın grup konuşmasında geçen bir ifadenin, "bağlamı dışında ve maksadını aşan bir şekilde çarpıtılarak istismar edildiğinin görülmekte olduğunu" bildirdi.

AK Parti'nin internet sitesinde yer alan "Tanıtım ve Medya Başkanlığı"nın konuya ilişkin açıklamasında, "Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız, 'ayak takımı' şeklinde bir ifadeyi kesinlikle kullanmamıştır. Konuşmada geçen 'ayakların başları yönettiği bir yerde kıyamet kopar' ifadesiyle de hiçbir kesim ya da kişiyi işaret etmediği, kanun hakimiyeti ve düzenin tesisinde keyfiliğe yer olmadığı gerçeğini ifade etmek istediği açıktır. Bunun dışındaki yorum ve değerlendirmeler iyi niyetle bağdaştırılamamaktadır" denildi.

Açıklamada, Erdoğan'ın grupta, 1 Mayıs'ın bütün çalışanlarla huzur ve barış içinde kutlamasına yönelik mesaj verdiği vurgulanarak, Erdoğan'ın konuşmasının ilgili bölümüne yer verildi.

www.iyibilgi.com

Beynin kontrolünde olan bir beden; beyin direktifleri ile çalışma, spor, öğrenme yapar. Hayat kavgasında koşuşturur. Eğer her zaman ayaklarının durumuna göre iş yaparsa beden oturmaktan başka bi iş yapmaz. Anlatılmak istenilen budur.

Bardağın ne tarafından bakmak isterseniz o tarafı görürsünüz. Bazen boş yerede bakılabiliyor. Siyasi kavgadan dolayı..

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hahahahah sadece gülüyorum hepinize. hiçbirinizin düşüncesine katılmıyorum. ve o başbakanlık sınırlarını aşmış saçma sapan konuşmalar yapıyo. bunu bu ülkenin insanlarıda işçileride haketmio. başbakan die kimseyi aşağılayamaz. işini doru düzgün yapsın madem başbakansa.

ayrıca hiçbiriniz muhattabım değilsiniz.. çünkü hepiniz akp yanlısısınız..

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
EzOhİsTaN dedi ki:
hahahahah sadece gülüyorum hepinize. hiçbirinizin düşüncesine katılmıyorum. ve o başbakanlık sınırlarını aşmış saçma sapan konuşmalar yapıyo. bunu bu ülkenin insanlarıda işçileride haketmio. başbakan die kimseyi aşağılayamaz. işini doru düzgün yapsın madem başbakansa.

Nasıl bir konuşma tarzı bu ya ? hiçbiriniz muhattabım değilsiniz.Öyleyse AKP yanlılarını(bizleri) kışkırtacak ve tartışma ortamı yaratıcak gereksiz ve saçma bir yazıyı yazma gereği neden duyuyorsun ?

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyle bir yazıyı, bunu yazan kişiyi,boyle şeylere mahal veren siteyi,bu düşünceye sahip insanı türk olarak saymıyorum ve utançla kınıyorum!

Daha once siyasi yazıların site içinde gruplaşma yarattığını dile getirmiştim teknoloji ve bilim üzerine emek sarfetmemizi ve gayret etmemizi dile getirmiştim fakat sözlerimde haklı olduğum bir kez daha ortaya çıkmıştır...
Biz bu kafayla bir yere gidemeyiz arkadaşlar üzülerek sözlüyorum ki gerçeklerdir..
Bakın dünya üniversitelerinde bilime birşeyler kazandırmak için uğraşan profösörler genç beyinler bulabilmek için uğraş veren profösörler ülkenin gelişmesi için çaba sarfediyorlar hem kendi kariyeri için hemde ülke için..
Bizimkiler ne yapıyor hala üniversitede siyaset yapıyorlar açık ve gerçek profösörler ve öğretim üyleri herkez ...

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
DaY_WalkeR dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

Nasıl bir konuşma tarzı bu ya ? hiçbiriniz muhattabım değilsiniz.Öyleyse AKP yanlılarını(bizleri) kışkırtacak ve tartışma ortamı yaratıcak gereksiz ve saçma bir yazıyı yazma gereği neden duyuyorsun ?

başbakan tarzı konuşmalardan kaçınalım arkadaşlar

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
osmanlicr4.jpg

makrop!

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Konuşma tarzına bak birde Başbakan'a laf söylüyorsun... Sen kimsin bir cümle için bu kadar eyyam yapıyorsun... Tayyip Erdoğan'dan hoşlanmıyorum ama söylediğinin altına imza atarım... Bu ülkede herkes herşeyi biliyor maşşallah... İşçi isen de haddini bileceksin sen nasıl inat yaparsın... Herkes konuşuyor... Rektör konuşur, işçi konuşur, üç günlük veletler konuşur, işinizi yapın... Siyaseti siyasiler yapsın... Siz kime destek vereceğinizi iyi düşünün bir dahaki, sefere...

Not: Tayyip Erdoğan'ın beyninin bahsi geçenden büyük olduğuna 1'e 10 veriyorum!

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
benim düşüncemden 1 tek kişi bile çıkmadı çok ilginç dorusu. burası nasıl bi forum böyle ya. adam halka istediğini desin sonra herkes savunsun
ben işçi bi babanın kızı olarak bu lafı haketmediğimizi düşünüyorum. fakat herkes bana tepkili böyle şey olurmu ya. inanamıyorum yani.

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EzOhİsTaN dedi ki:
benim düşüncemden 1 tek kişi bile çıkmadı çok ilginç dorusu. burası nasıl bi forum böyle ya. adam halka istediğini desin sonra herkes savunsun
ben işçi bi babanın kızı olarak bu lafı haketmediğimizi düşünüyorum. fakat herkes bana tepkili böyle şey olurmu ya. inanamıyorum yani.

Burası siyasi forum değil bunlarla ufak yaşta beynini dolduracağına gidip birşeyler öğrensen bilgi açısından senin için çok daha iyi olur ayrıca lütfen boyle seviyesiz konuşmaları yapmayalım..

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
EzOhİsTaN dedi ki:

olurmu ben senden öncede söylüyordum bunları ama dinleyen kim üstelik bide cephe alıyolardı bana karşı.

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Merhaba,

Teba-Önder ilişkisi sebebiyle herkesin senin seviyende eleştirmesini bekleme Ezohistan. İnsanlar bir şekilde işin ucu kendilerine dokunmadıkları sürece bu tür ilişkiyi devam ettirirler; toz kondurmazlar. Gerçi konacak toz var mı bilemiyorum; o ayrı konu.

Mesela ben RTE konusunda birşey yazmıp çizmiyorum; çünkü açık konuşayım, hükümetin yaptıklarınun ucu bana dokunmuyor. Zararını veya yararını kendi hayatımda görmedim. Tutup eleştirirsem veya översem yalan söylemiş olurum. Bu sebeple insanların verdiği tepkileri makul karşılamak lazım.

Güzel günler dilerim.

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
barttao dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

olurmu ben senden öncede söylüyordum bunları ama dinleyen kim üstelik bide cephe alıyolardı bana karşı.

evet haklısın. zaten sende, lazuride olmasa... burda herkes başbakanın halka hakaret etmesini onaylıyo demekki şu anda böyle bir toplulukla karşı karşıyayız barttao

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir insanın düşüncesinin (beynini) ne kadar büyük olup olmadıgını bizler ölçemeyiz dolayısıyla bilemeyiz..
fakat bildiğim birtek şey varki o da o beyinler boş işlerle uğraştığı sürece hiçbi fayda sağlamaz..
Artık klişe oldu fakat bu ülkede elle tutulur yüzlerce sorun varken, neden hala saçma sapan konularla uğraşıyoruz ki...
Neden sayın başbakanımız sürekli söylediği sözlerle gündeme geliyor ki?
Bu ülkede yürütülen bi GAP projesinin bittiğini açıklasaya bizlere, ayakların başı yönetemeyeceğini söyleyeceğine, IMF'e olan borcumuzun büyük bölümünün bittiğini açıklasaya, enflasyon oranının sürekli arttığını duyacağımıza..
Aslında bir bakıma suçlu olarak bi kişiye, bi topluluğa yüklenmemek gerek..
Toplum vatanını düşünmeyince, devletde toplumu düşünmüyor..
Artık birileri bi yerden başlamalı, yeter kırılan kalplere, yeter düşünce ayrılıklarına, mutluluk huzur varken neden kaos neden...
Neden insanlar birbirlerini yücelteceklerine birbirlerini aşağılıyor..

Çok konuşmayayım ben en iyisi eminimki çıkarıan ters düşenler bana da saldıracaklardır....
saygılar..

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bunları yazan ezohistan olamaz..Bence kardeşi filan ezohistan kullanıcı adı altında yazmıştır.
Yoksa ezohistana yakıştıramadım böyle sözleri.

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
EzOhİsTaN dedi ki:

Düşüncelerini,görüşlerini daha kibar bir biçimde hakaret içeren cümleler kurmadan belirtirsen kimse sana karşı böyle bir tavır takınmaz.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
:) Ne güzel yine bir siyasi konu yine hakaretler,aşağılamalar ve karalama olayları. Hiç yakıştırmıyorum SDN ye bu konuları.. Hiç.. :mad:

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Haklıysan herkez sana destekte verir hakta verir..İşçi emekçi memur kim olursa olsun alın terine kimse hakaret edemez.

Mevzu medyaya yasılatılan gibi değildir. Bir yerlerden duyduğunla yada okuduğunla hareket ediyorsun. Haberleri izleseydin 'ayakların başları yönettiği bir yerde kıyamet kopar' şeklinde konuşmuştur. Parti açıklamasını tekrar yazıyorum sana .

AK Parti'nin internet sitesinde yer alan "Tanıtım ve Medya Başkanlığı"nın konuya ilişkin açıklamasında, "Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız, 'ayak takımı' şeklinde bir ifadeyi kesinlikle kullanmamıştır. Konuşmada geçen 'ayakların başları yönettiği bir yerde kıyamet kopar' ifadesiyle de hiçbir kesim ya da kişiyi işaret etmediği, kanun hakimiyeti ve düzenin tesisinde keyfiliğe yer olmadığı gerçeğini ifade etmek istediği açıktır. Bunun dışındaki yorum ve değerlendirmeler iyi niyetle bağdaştırılamamaktadır" denildi.

Açıklamasınıda bu şekilde yapmıştım....
Beynin kontrolünde olan bir beden; beyin direktifleri ile çalışma, spor, öğrenme yapar. Hayat kavgasında koşuşturur. Eğer her zaman ayaklarının durumuna göre iş yaparsa beden oturmaktan başka bi iş yapmaz. Anlatılmak istenilen budur.

EzOhİsTaN dedi ki:
burda herkes başbakanın halka hakaret etmesini onaylıyo demekki şu anda böyle bir toplulukla karşı karşıyayız barttao

Burda hiç kimese kendine hakaret ettirmez. Bu Başbakanda olsa. Eğer söylediklerin kin ve nefretin ürünü ise bizi uğraştırma. Zira biz sana olayları açıklıyoruz.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Nmss dedi ki:
:) Ne güzel yine bir siyasi konu yine hakaretler,aşağılamalar ve karalama olayları. Hiç yakıştırmıyorum SDN ye bu konuları.. Hiç.. :mad:

+1 Keşke bu konu kapansa ...

EzOhİsTaN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
DaY_WalkeR dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

Düşüncelerini,görüşlerini daha kibar bir biçimde hakaret içeren cümleler kurmadan belirtirsen kimse sana karşı böyle bir tavır takınmaz.

başbakan hakaret ediyo ama ona niye sesin çıkmıyo? ben başbakan olsam banada sesin çıkmaz senin ahahaha :D lütfen saçmalamayalım. adam istediği gibi konuşuyo sözlerine biraz daha dikkat etsin. madem başbakan ölçsün tartsın. ama o adamda o kafa yok.
zaten akpli bi insanında beni anlamasını beklemiyorum. adam ne yaparsa yapsın onaylıyosunuz çünkü. bikerede onaylamayın akpli biride çıksın desinki bu lafını onaylamıyorum ya, bu nasıl bi partiye bağlanmışlıktır, gözü kararmışlıktır.
aynı cümleleri chp ile ilgili kullansaydım forumda sesini çıkaran 1 kişi bile çıkmazdı hatta bayram havası olurdu kesin.

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
EzOhİsTaN dedi ki:
DaY_WalkeR dedi ki:
EzOhİsTaN dedi ki:

başbakan hakaret ediyo ama ona niye sesin çıkmıyo? ben başbakan olsam banada sesin çıkmaz senin ahahaha :D lütfen saçmalamayalım. adam istediği gibi konuşuyo sözlerine biraz daha dikkat etsin. madem başbakan ölçsün tartsın. ama o adamda o kafa yok.
zaten akpli bi insanında beni anlamasını beklemiyorum. adam ne yaparsa yapsın onaylıyosunuz çünkü. bikerede onaylamayın akpli biride çıksın desinki bu lafını onaylamıyorum ya, bu nasıl bi partiye bağlanmışlıktır, gözü kararmışlıktır.
aynı cümleleri chp ile ilgili kullansaydım forumda sesini çıkaran 1 kişi bile çıkmazdı hatta bayram havası olurdu kesin.

Reallist'in yazdığı açıklamayı bir oku.Cümleyi istediğin gibi çarpıtmak kolay.

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri bu konuyu kaldırabilirmi yetti sanırım artık seviyemizi dahada düşürmeyelim isterseniz