Recep İvedik 5 İki Ayda 85 Milyon Lira Kazandırdı!

Türk Gücü

Bombastik
Komedyen Şahan Gökbakar'ın son filmi 'Recep İvedik 5' adım adım rekora koşuyor. İki ayda 7 milyon 217 bin kişi tarafından izlenen film 85 milyon TL kazandırdı.Komedyen Şahan Gökbakar'ın son filmi 'Recep İvedik 5' adım adım rekora koşuyor. Toplamda 7 milyon 217 bin kişi tarafından izlenen filmi 152 bin kişi daha izlerse Şahan Gökbakar, kendi rekorunu kırarak 'Recep İvedik 4'teki başarısını geçmiş olacak. Komedyenin 'Recep İvedik 5'ten kazandığı para ise 85 milyon lira.


16 Şubat'ta vizyona giren komedyen Şahan Gökbakar'ın son filmi 'Recep İvedik 5' rekora doğru ilerliyor.

Vizyona girdiği ilk haftada 1 milyon 890 bin barajını geçerek tüm zamanların en iyi açılış rekorunu kıran filmi 152 bin kişi daha izlerse Şahan Gökbakar, serinin bir önceki filminin rekorunuda geçerek kendi rekorunu kıracak.Kendiyle Yarışıyor

'Recep İvedik 4'ün 1 milyon 641 bin kişilik açılış rekorunu egale eden 'Recep ivedik 5', 8 hafta boyunca toplam 7 milyon 217 bin kişi tarafından izlendi.

'Recep İvedik 4' ise vizyonda kaldığı 20 hafta boyunca 7 milyon 369 bin gişe yapmıştı.

85 Milyon ₺ Kazandı

Komedyenin son filminden kazandığı para ise dudak uçuklattı. Şahan Gökbakar 'Recep İvedik 5' filminden 'boxoffice' verilerine göre 85 milyon lira kazandı.

kaynak: vatan
 

7.43

Dekan
Biraz zorlamayla gittim filme, beklediğim gibi çıktı. Gülemedim. Bir önceki filmin kopyası gibi her açıdan.
 

Bilgili99

Profesör
İnsanın neye güldüğü zekasını nasıl güldüğü kültürünü belli eder. Sağolsun Recep İvedik seriside ülkenin zeka seviyesini belli etti.
 

wolkhy1903

Profesör
adamı zengin ettiler ilk filmi izledim daha sonrasını izlemedim. ama yukarıdakı arkadasa katılıyorum.
 
Nedense ben beğeniyorum evet belki olumsuz hareket yaparak veya argo konuşarak güldürüyor ama sonuçta bir film yani eğlenmeye bakmak lazım...
 

rawkid

Dekan
Görende millet butun gun evrenin sırrını cözmeye calisiyor sanacak. Bu asiri entel ve dakikasini dahi boş gecirmeyen arkadaslari daha fazla zaman kaybetmeyip laboratuvarlarina dönmesini tavsiye ediyorum.
 
Üst