Recep İvedik 2'den İlk Tüyolar

aliihsangs12

Profesör
Show TV Ana Haber Bülteni’nde Ali Kırca, Recep İvedik filmi 5 milyona yakın kişi tarafından izlenerek rekor kıran Şahan Gökbakar’ı konuk etti.Birinci filminin bu kadar çok sevilmesinden sonra ikincisinde daha fazla enerji harcadıklarını belirten Şahan Gökbakar, "Gaza geldik" ifadesini kullandı. Film 12 Şubat'ta vizyona giriyor.

Şahan, filmin tamamen İstanbul’da geçtiğini vurguladı ve konusu ile ilgili şu bilgileri verdi:

"Bir ninesi var Recep İvedik’in... Recep’in her bulduğu işe maydonoz olan yaşantısından çok sıkılmış, bunalmış ve rahatsız olan bir nine bu. Diyor ki, ’Biraz kendine çeki düzen ver artık. Adam ol diyor’. Biz bu filmde Recep İvedik’in adam olma serüvenini seyredeceğiz. Adam olacak mı bilmiyorum! Başarıyor bir şeyler."Kaynak
 

MegaWolt

Profesör
Aman ilk film hiç komik değildi, salonda 350 kişi vardı toplasan 30 kişi güldü yani. Ben bundan da umutlu değilim ama göreceğiz artık.
 

yuureii

Profesör
Bu kadar ses getirmesi de ilginç. Küfür ve iğrençlikle adam güldürmeye çalışıyorlar. AROG'u tercih ederim, en azından komik olur.
 

TBM

Dekan
Valla cok komikti gülmekten yarıldım ben ve salondakiler,2. filmide merakla bekliyorum
 

Serkannd

Profesör
Onursal Üye
Aman ilk film hiç komik değildi, salonda 350 kişi vardı toplasan 30 kişi güldü yani. Ben bundan da umutlu değilim ama göreceğiz artık.

hangi sinemada ???

nasıl 30 kişi güldü ya..

adananın en büyük sinema salonunda filme girdim 500 kişi varsa 500'üde gülmekten yarıldı..

ben o kalan 320 kişiyi anlayamadım ?? :whistling: :devil:
 

meSs

Üyecik
siz 5 milyonun içindeki istinasınız o zaman tamam 2.kez izlendiğinde fiyasko olarak görülebiliyor

ama komik be abi
 

acabuco4

Profesör
küfürle komedi olsaydı.... Filme para vermedim küfür var eleştirilerini duydum diye,bir internetten izledim,hakikaten çok terbiyesiz bi filmdi,acaba bu filmi beğenenler bu filme karısını ve çocuklarını götürürmü onu merak ediyorum? filme tek yönlü bakmayın,Türkiye'de örf ve adetlerimizin önemini untumayın lütfen! Bu kadar terbiyesiz bi film olamazdı...Kaliteli komedi Cem yılmazdın yaptığıdır oda ara sıra küfür etsede abartmıyor,arogda gördük ztn. Kaliteli komedi Yılmaz erdoğan'ın tiyatrosunun yaptığıdır.Anlıyan anladı galiba.
 

TazzzY

Dekan
Onursal Üye
ilki gerçekten komikti Herkesin espiri anlayışı farklıdır tabi Burda kimse kimseye soramaz tartışamaz :)
 

MtHan

Profesör
Gora da Cem Yılmaz ıda gördük. Açıkça ettiği küfürleri. BKM de de ara sıra oluyor bu tür şeyler. Siz medyanın yaptığı eleştirilerden çok etkilenmişsiniz sanırım ki film izlemeden ya da izleyipte argo olan şeylere küfür diyebiliyorsunuz. Küfür varsa da Gora dakinden daha azdı bence.
 

mnalilarry

Asistan
abi ne saçma bi düşünce tarzınız var "ayıp küfür etmeyin " yeri geldiğinde tabiki edilecek hayatınızda hiç karşılaşmıyormusunuz böyle durumlarla orada edilen küfür seyirciye edilmiş bir küfür değilki bi arakdaşımız çoluğunu çocuğunu götüre bilecekmisin demiş adult içerikli filmlerde çoluk çocukla izlenmiyor diye yapılmasınmı : )
 

gokhankayaci

Doçent
Bu kadar ses getirmesi de ilginç. Küfür ve iğrençlikle adam güldürmeye çalışıyorlar. AROG'u tercih ederim, en azından komik olur.


Merhaba arkadaşım.. Sadece deinmeden geçemedim bu recep ivedikin filminde hangi küfürler var ?? Ben belki 4 defa falan izledim de duymadım küfür veye benzeri bişi..

Ha birde arog demişsin.. Gora yıda biliorz.. Kaç küfür var saymaya gerek yok.. Hani eleştireceksin tabi de eleştirdiğin konularda bilgin olsun bence..
 
Üst