Realme 6 pro video sorunsalı ?

Bu konuyu okuyanlar

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Merhaba arkadaşlar bazı yerlerde okuduğum üzere realme 6 pro da video çekerken ses dalgalanması, bozulması, kayması ekranın aniden kararması vs. gibi sorunlar varmış diyorlar eğer kullanan varsa 1080 de bir video çekip test edebilir mi? teşekkürler...

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Realme 6 Pro çoktandır araştırdığım bir telefon. Daha önce böyle bir sorun duymadım.
Dün akşam Realme 6 Pro sipariş ettim, elime ulaştıktan sonra dener, sizi haberdar ederim :)

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhaba arkadaşlar bazı yerlerde okuduğum üzere realme 6 pro da video çekerken ses dalgalanması, bozulması, kayması ekranın aniden kararması vs. gibi sorunlar varmış diyorlar eğer kullanan varsa 1080 de bir video çekip test edebilir mi? teşekkürler...
İyi günler realme 6 pro kullanıyorum henüz böyle bir sorunla karşılaşmadım isterseniz Bi video çekip size gönderebilirim

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
İyi günler realme 6 pro kullanıyorum henüz böyle bir sorunla karşılaşmadım isterseniz Bi video çekip size gönderebilirim
teşekkürler dostum o zamanlar 6 pro düşünüyodum şuan düz 6 kullanıyorum aslında anneme almıştık bi şekilde bana kaldı şuan onu kullanıyorum sorusu olan varsa da cevaplarım bu arada
iyi güzel bir telefon