Realme 5i (RMX2030) 4.5G ŞEBEKE SORUNU

Bu konuyu okuyanlar

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Realme 5i cihazda 4.5g de şebeke sorunu yaşayan var mı? Benim cihazımda full çekmesine rağmen bazı zamanlarda arayan ulaşamıyor. Ek olarak birini ararken 4.5g direkt 3g ye düşüyor.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eren37 3 hafta aldığım Real mi 5 i de bende de aynı sıkıntı var.musteri hizmetlerini aradim telefonlarin yazılımsal problemlerini olduğunu söylediler bunun üzerinde calisiyormuslar.bende şu anda 3 g kullanıyorum.donus yapcaz dediler.vadafon kullanıcılarinda daha çokmus bu problem.

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eren37 3 hafta aldığım Real mi 5 i de bende de aynı sıkıntı var.musteri hizmetlerini aradim telefonlarin yazılımsal problemlerini olduğunu söylediler bunun üzerinde calisiyormuslar.bende şu anda 3 g kullanıyorum.donus yapcaz dediler.vadafon kullanıcılarinda daha çokmus bu problem.
İnşallah en kısa sürede düzeltirler 3g de bile sorun yaşamaya başladım.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eren37 müşteri hizmetlerini ara ben Telefonu yoluyorum ya para iadesi yapcaklar yada bire bir aynı telefon dan vercekler.bu serilerde sıkıntı varmış

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eren37 müşteri hizmetlerini ara ben Telefonu yoluyorum ya para iadesi yapcaklar yada bire bir aynı telefon dan vercekler.bu serilerde sıkıntı varmış
Dün gönderdim ben de cihazı teşekkürler.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir şey değil.ben daha yollayamadim.telefon mu yollayacakalr para iadesi mi?

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir şey değil.ben daha yollayamadim.telefon mu yollayacakalr para iadesi mi?
Üretim kaynaklı sorun varmış. Değişim yapsak da aynı sorunu yaşarsınız dediler. İade olacak benim cihazım. Detaylar için firmadan haber bekliyorum.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar zaman oldu gönderdiğiniz.ben önümüzdeki hafta içi yollayacağım.ne ya i bütün Real mi 5 i lerdemi üretim sorunu var mış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar zaman oldu gönderdiğiniz.ben önümüzdeki hafta içi yollayacağım.ne ya i bütün Real mi 5 i lerdemi üretim sorunu var mış

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
17 Eylülde servise girişi yapıldı cihazın. Bana denilen o özellikle sordum değişim olsa da bu sorunu yaşamanız muhtemel dediler tekrar tekrar aynı süreç olmasın ne siz uğraşın ne biz uğraşalım iade yapalım dediler.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni bilgilendirebilirmisiniz süreçle zahmet olmazsa haber gelince.iban falan yolladiniz mi kaça almıştınız teli

IBAN falan verdinizmi kaç TL almıştınız

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni bilgilendirebilirmisiniz süreçle zahmet olmazsa haber gelince.iban falan yolladiniz mi kaça almıştınız teli

IBAN falan verdinizmi kaç TL almıştınız
Dün faturanın görselini istediler. Tekrar teyit için aranacakmışım o sıra detaylar konuşulacakmış anlayacağınız daha iban falan vermedim haber bekliyorum firmadan. 1700 tl fatura tutarı.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde fatura yollamdiniz yani gönderirken.ben 2500 TL ye almıştım Haziran'da.hayirlisi inşaAllah.

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde fatura yollamdiniz yani gönderirken.ben 2500 TL ye almıştım Haziran'da.hayirlisi inşaAllah.
Servise gönderirken kutu içerisine fatura fotokopisi koydum. Ama realme müşteri hizmetleri destek servisi mailine görüntüsünü atmamı istedi.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamdır.hayirli akşamlar.haberlesiriz nasipse

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İade aldınız mı ?Aynı sorun bende de var .İade için hangi yolları izlemeliyim?
Daha almadım. İadem onaylandı cihazı vatandan almıştım iadeyi onlar yapacak cihazı benim teslim etmem gerekiyormuş eksiksiz olarak. Servisten cihazı istedim gelince iadeyi tamamlayacam.

ahmetsefa12349

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha almadım. İadem onaylandı cihazı vatandan almıştım iadeyi onlar yapacak cihazı benim teslim etmem gerekiyormuş eksiksiz olarak. Servisten cihazı istedim gelince iadeyi tamamlayacam.
instagramdan bana ulasır mısınız soru soracagım da.. adım:sefanyks

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İade aldınız mı ?Aynı sorun bende de var .İade için hangi yolları izlemeliyim?
Realme müşteri hizmetlerini ara sorunu söyle. Muhtemelen cihazı servise göndermeni isterler. Cihaz servise ulaştıktan 4 5 gün sonra iade için realme arar seni ona göre bilgilendirilirsin. Müşteri hizmetleriyle görüşüp durumu anlatmadan kendin servise gönderme onların bilgisi dahilinde gitsin cihaz

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onlar mı iade etti yoksa sen aldığın yere gidip iade mi aldilar
Vatandan almıştım cihazı. Realme iadeyi onayladı. Ben cihazı vatana teslim ettim. Vatan para iadesini yaptı.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim halen aynı birinciye yolladım ikinciye yıkayın dediler yollamadan tel ettim yine bu sefer de kivirmaya başladılar bu müşteri hizmetleri çalışanları ne dediğini bilmiyor hepsi birbirinden habersiz.bana biri dedi yollayın teli onay verelim diye inat vercekler hesapta ama teli küçük tel dukkanindan aldım 2500 TL ye o telefoncuya Teknosa dan almış ban dedikleri sen aldığın telefoncudan Alcan dediler parayı.adamlar 2500 ban satmışlar teknisadan da daha ucuza almışlardır sonuçta kar koyacaklar üstüne karışık biraz olaylar.yarin yine arayacağım.tel iyicene aptallasti soğudum telden mesaj yazarken kendiliğinden ana tel masa üstüne dönüyor bazen çok yavaşliyor.bilmiyorum nasıl yol izleyeceği mi

Eren37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim halen aynı birinciye yolladım ikinciye yıkayın dediler yollamadan tel ettim yine bu sefer de kivirmaya başladılar bu müşteri hizmetleri çalışanları ne dediğini bilmiyor hepsi birbirinden habersiz.bana biri dedi yollayın teli onay verelim diye inat vercekler hesapta ama teli küçük tel dukkanindan aldım 2500 TL ye o telefoncuya Teknosa dan almış ban dedikleri sen aldığın telefoncudan Alcan dediler parayı.adamlar 2500 ban satmışlar teknisadan da daha ucuza almışlardır sonuçta kar koyacaklar üstüne karışık biraz olaylar.yarin yine arayacağım.tel iyicene aptallasti soğudum telden mesaj yazarken kendiliğinden ana tel masa üstüne dönüyor bazen çok yavaşliyor.bilmiyorum nasıl yol izleyeceği mi
Senin olay baya karşıkmış. Teknolojik ürünleri büyük mağazalardan almak lazım diğer türlü dert oluyor başa. Ben fibabank kredisiyle almıştım omdam dolayı sürecim uzadı yoksa daha erken alacaktım iadeyi.

yuak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlısi bakalım.tesekkurler.