Soru Razermi? SteelSeriesmi?

LordEnes_

Lord
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar soru gayet açık. ben steelseries tercih ederim fakat ne Türkiyeye göre fiyatı uygun nede Türkçe Q klavyesi var sizce çok fahiş bir fiyatmı bu cevaplarınız için teşekkürler.

Sansar667

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Steelseries kulaklık ve fare kullanıyorum , iki üründe kaliteli iyi ki steelseries almışım diyorum. Razer'ın olayı geçti gibime geliyor tabi markasına modeline , özelliklerine , kullanıcını isteklerine göre bu durum değişir.

xYavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Arkadaşlar soru gayet açık. ben steelseries tercih ederim fakat ne Türkiyeye göre fiyatı uygun nede Türkçe Q klavyesi var sizce çok fahiş bir fiyatmı bu cevaplarınız için teşekkürler.
SteelSeriesi hiç kullanmadım, ancak razer iyidir.

Sansar667

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Klavye konusunda yorum yapmayayım fakat fare konusunda Razer'ın olayı geçmesini bırak piyasanın en iyi farelerini üretiyor. Bir fare tier list'i yapacak olsam Razer'ı en üstlere koyardım.

Doğrudur , yalan olmasın benim çevremde razer ekipman tercih eden bir arkadaş olmadığı için yanılgıya düşmüş olabilir. Benim gözlemlediğim kadarıyla logitech 502 ve superlight modelleri , zowie , delikli olan steelseries modelleri baya bir popüler.