Soru Ram Yetersizliği Problemi

scuutz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Arkadaşlar Bu sıralar çok fps drop yiyorum ve artık bu konu hakkında canım çok sıkılmaya başladı rica etsem ram almamı tavsiye etmeden bir çözüm yolu önerirmisiniz?

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
21
Merhaba Arkadaşlar Bu sıralar çok fps drop yiyorum ve artık bu konu hakkında canım çok sıkılmaya başladı rica etsem ram almamı tavsiye etmeden bir çözüm yolu önerirmisiniz?
Mem Reduct
Bu programı kesinlikle tavsiye ederim bi kullan ram kullanımındaki azalmayı net olarak görürsün orada zaten detaylı çok ayar var otomatik temizleme veya 20 dakikada bir temizleme oyuna girmeden önce kullan bu arada temizlediği zaman bildirim gönderiyor o dropa sebep olabilir o bildirim özelliğini kapat

scuutz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mem Reduct
Bu programı kesinlikle tavsiye ederim bi kullan ram kullanımındaki azalmayı net olarak görürsün orada zaten detaylı çok ayar var otomatik temizleme veya 20 dakikada bir temizleme oyuna girmeden önce kullan bu arada temizlediği zaman bildirim gönderiyor o dropa sebep olabilir o bildirim özelliğini kapat
Öyle Programlar bana göre hızlandırmak yerine daha çok yavaşlatıyor.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Isınma sorunlarını kontrol edin. Bilgisayarınızın aşırı ısınması FPS düşüşüne neden olabilir. İçinde biriken tozları temizleyin ve soğutma sistemini kontrol edin. İşe yarayabilir ya da arka plan uygulamalarını kapatın FPS düşüşüne neden olabilecek arka planda çalışan uygulamaları kapatın veya devre dışı bırakın

scuutz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
e
Güç planını değiştirmek, ekran kartı ayarı yapmak
Güç Planını Ne yapayım ve Amd Ayarlarına Giriş yapamıyorum sürücüyü indirdim fakat Amd Ayarlarına tıklıyorum tepki vermiyor.

Reaksiyon puanı
21
e

Güç Planını Ne yapayım ve Amd Ayarlarına Giriş yapamıyorum sürücüyü indirdim fakat Amd Ayarlarına tıklıyorum tepki vermiyor.
Ben nihai performansda kullanıyorum bilgisayar hep sonuna kadar çalışıyor ve işlemci hızı max oluyor yani ben öyle gördüm kendi bilgisayarımda ama sen istersen yüksek performansa alabilirsin nihai performansda daha fazla ısınır sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

e

Güç Planını Ne yapayım ve Amd Ayarlarına Giriş yapamıyorum sürücüyü indirdim fakat Amd Ayarlarına tıklıyorum tepki vermiyor
DDU programı vardı sanırım o ekran kartı yazılımını silebiliyordun o şekilde silip tekrardan temiz kurulum yapabilirsin