Yardım Macbook m1 max pro CrossOver veya Parallels® Desktop ile oyun oynarken kasma sorunu !

Bu konuyu okuyanlar

yunus.kuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ,

Elimde macbook pro m1 max 32 gb ram donanıma sahip bir laptop var.

Sistem özelliklerin iyi olmasına rağmen CrossOver veya Parallels®Desktop üzerinden oyun oynarken çok ağır bir şekilde yavaşlama oluyor.

Araştırmalarıma göreApple Game Porting Toolkit , CXPatcher vsvs gibi oyun hızlandırma ekran kartı hızlandırma yöntemlerini denemeye rağmen oyun çok yavaş oynatıyor. Bu konu hakkında çözüm bulmaya çalışıyorum.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İyi günler.

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
onlar windowsa yönelik geliştirildiği için kasma sorunu olur.
Mac os a özel olarak çıkan cs go asphalt 8
Gibi oyunları oynarken hiç sorun yaşamıyorum
Mac pro i7 2017 15 inç model
Zaten macbook oyun bilgisayarı değildir. Yazılım video edit vsvd gibi işlerde çok iyidir

yunus.kuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onlar windowsa yönelik geliştirildiği için kasma sorunu olur.
Mac os a özel olarak çıkan cs go asphalt 8
Gibi oyunları oynarken hiç sorun yaşamıyorum
Mac pro i7 2017 15 inç model
Zaten macbook oyun bilgisayarı değildir. Yazılım video edit vsvd gibi işlerde çok iyidir
Haklısınız windowsa yönelik oyunlar. Ama incelediğim videolarda misal crossover uygulama üzerinden gta 5 oyunu kasmadan oynayabiliyorlar. Bende bunu çözmeye çalışıyorum.

yunus.kuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sana yardımcı olabilir
İlginiz için teşekkür ederim. İşte bahsettiğim olay video'daki kişinin laptopta sorunsuz kasmadan oynayabiliyor ama aynı işlemleri ben yaptığımda oyunlar donma kasma oluyor. Bu arada mac native oyunları oynarken kasmıyor ama videodaki uygulama üzerinden oynadığımda kasıyor.

Son mesajlar