RAM Katili Firefox

Arkadaşlar dikkat ittimde darayıcılar arasında en çok fairfaks ram harcıyo sebebi sistem dosyalrını daha fazla kullanmasıymış...pekki buna bi çözüm niy yogmu yau ????

TONCE NOT: Lütfen mesajlarımızın tamamını koyu renklerle yazmayalım. DÜZELTİLDİ. Forum kuralları için buraya tıklayabilirsiniz.

gokhans19

Profesör
Var tabikide.
İE7
Teknolojide çareler tükenmez.Firefox İenin 3 katı ram yiyip 256 ram kullananların ramlarının yüzde 80 ini yeme başarısı gösteren bir program :D :D :D

Çıkladayı dedi ki:
arkadaşlar dikkat ittimde darayıcılar arasında en çok fairfaks ram harcıyo sebebi sistem dosyalrını daha fazla kullanmasıymış...pekki buna bi çözüm niy yogmu yau ????

Firefox haricinde onlarca tarayıcı var, bir tane seçebilirsin...

m1903

Profesör
Eğer sende benim gibi bir defada onlarca sekme açıyorsan bütün tarayıcılar ram katili olur :) Firefox dışındada en çok kullanılan tarayıcılardan bazıları Internet explorer,safari,opera.Bunlardan herhangi birini gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.Hangisi en iyisi dersen ona karar vermek çok zor.Hepsinin birbirine karşı çeşitli avantajları ve dezavantajları.Ama benim gönlüm derki Internet Explorer 7 :)

ace exploer, green browser, gosurf, avant browser, safari, opera, ie hepsini kullandım ama google yine yapmış yapacağını firefox dan vazgeçemiyorum ama işte bu kötü yönüde olmasa iyi olacak..

gokhans19

Profesör
Çıkladayı dedi ki:
ace exploer, green browser, gosurf, avant browser, safari, opera, ie hepsini kullandım ama google yine yapmış yapacağını firefox dan vazgeçemiyorum ama işte bu kötü yönüde olmasa iyi olacak..
firefoxu google yapmıyoki mozilla yapıyo

elektr10

Profesör
Firefoxun belki de tek sorunu bu!
Bu sorun da çözülünce diğer tarayıcıların adını bile unutacağız :)

m1903

Profesör
xxx_techno dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
AtakaN dedi ki:
opera derım fırefox ıyı ama opera gıbı hızlı degıl
İE7de operadan hızlı olduğu için demekki hepimizin görüşü İE7..

naptın hocam ya nerde ie 7 nin kopyaladıkları nerde operanın kalitesi. insanlar ie windowsla gelmese adını bile bilemezlerdi ie nin. kaliteyi tat opera kullan.
Dediğinin tek bir kelimesine bile katılmıyorum.Ben firefox,netscape,opera,safari ve ie7yi denedim.Kabul ediyorum aralarında en hızlısı safari ama hiçbirisini ie7 kadar iyi bulmuyorum.Ama apple safariyle biraz ilgilenirse ie7nin yerine geçebilir.

m1903

Profesör
nasıl bir alışkanlık bu??? Ben ie6 kullanmaya başlamadan önce 3-4 yıl netscape kullandım.Sonrada tüm tarayıcıları deneyip ie6da karar kıldım.Sonrada ie7ye geçtim.Ne tür bir alışkanlıktan bahsedebiliriz burada?Alışkanlık olsa netscape kullanıyor olurdum.

AtakaN

Doçent
gokhans19 dedi ki:
AtakaN dedi ki:
opera derım fırefox ıyı ama opera gıbı hızlı degıl
İE7de operadan hızlı olduğu için demekki hepimizin görüşü İE7..

benım pcımde ve denedıgım bır cok pcde opera daha hızlı calıstı sendede ıe7 hızlıdır saygı duyarım. ama emınımkı ie8 speeddial gibi bir özellikte eklıycektır :D

hellmarch

Profesör
Firefox diyorum çünkü hiçbir tarayıcıda o kadar yararlı eklenti görmedim.ne kadar yesede katlanıcaz 4evr firefox