rahatsız eden numara

Bu konuyu okuyanlar

Tuana.pr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba. 1 haftadır bir numara tarafından rahatsız ediliyorum. Ne sesini duyuyorum ne ismini bulabiliyorum. Whatsapp, facebook gibi herhangi bir sosyal medyadan bulamadım. Edevletten turkcelle kayıtlı olduğunu öğrendim. Upcall ve 118li bir numara da denedim kayıtlı değil hiçbirinde. Nasıl bulacağım kendisini? Gerçekten çok mühim benim için

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
O numaraya engel atın olsun bitsin veya öncesinde gir daha rahatsız ederseniz savcılığa giderim diye sms atın

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,557
Çok kafana takma benide öyle arıyorlar bişey falan da demiyorlar kes lan diyip kapatıyorum eğlence oluyo bana

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Telefon marka nedir?
Merhaba. 1 haftadır bir numara tarafından rahatsız ediliyorum. Ne sesini duyuyorum ne ismini bulabiliyorum. Whatsapp, facebook gibi herhangi bir sosyal medyadan bulamadım. Edevletten turkcelle kayıtlı olduğunu öğrendim. Upcall ve 118li bir numara da denedim kayıtlı değil hiçbirinde. Nasıl bulacağım kendisini? Gerçekten çok mühim benim için

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Havada aşk kokusu var gibi ? Eğer tahminim gibi ise sadece telefon numarası üzerinden gitme, başka başka seçenekler mutlaka vardır, elindeki verilere göre aradığını bulman kolaylaşır... ?

Tuana.pr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Turkcaller İle bakmayı deneyebilirsin bildiğimce orda hepsi çıkıyor ama eğer numara aşırı yabancı ise polise başwurabilirsin

Tuana.pr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gizli değil açık bir numaraydı. Sanıyorum ki gizlenmek istese numarasıyla aramazdı. Turkcelle gidip durumu izah ettim 3 şube bilgi vermemiz yasak dedi fakat 4.şubede hanımefendilerin biraz suyuna giderek öğrenebildim.. teşekkürler herkese

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ben her yere yazar biraz da onlar rahatsız olsun derim numarayı yazda görelim 0850 480 76 15 kim ki?