Soru Radyasyon Sisteme Zarar Verir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

pmlpml1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarın karşısında bulunan masaya telefonu koyuyorum ve wifi sinyalleri dolayısıyla modemden gelip kasanın içinden. Geçiyor bunun sisteme zararı nedir?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Dostum yıl 2021 böyle boş bir konuyu açarken cok düşündünmü ?

Reaksiyon puanı
158
bilgisayarın içinden geçmeyen bişey mi kaldı bu devirde.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Bilgisayarın karşısında bulunan masaya telefonu koyuyorum ve wifi sinyalleri dolayısıyla modemden gelip kasanın içinden. Geçiyor bunun sisteme zararı nedir?
Kanka emin ol eğer bir zarar verecek olsaydı sadece sana ve DNA (Deoksiribo Nükleik Asit)'ne bir zarar verirdi modemlerden TV'lerden telefonlardan ve günlük hayatta kullandığımız diğer teknolojik aletlerdeki radyasyon miktarı aşırı az bir miktar olduğu için sadece gelip geçer gider bir zararı olmaz

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Mümkün bile değil. Öyle olsaydı ofislerdeki bilgisayarlar hiç çalışamazdı. Hiç düşünmenize gerek yok böyle ufak şeyleri. Gönül rahatlığıyla kullanın. Size zararı olmayan radyo dalgaları elektronik aletlere zarar vermez.

pmlpml1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mümkün bile değil. Öyle olsaydı ofislerdeki bilgisayarlar hiç çalışamazdı. Hiç düşünmenize gerek yok böyle ufak şeyleri. Gönül rahatlığıyla kullanın. Size zararı olmayan radyo dalgaları elektronik aletlere zarar vermez.
Teşekkür ederim.