Radeon Software'yi nasıl güncelleyebilirim

Bu konuyu okuyanlar

KaGaİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Selamlar sanırım 1 aydır

"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu"​

hatası alıyorum ve çözümüde herhalde ekran kartının programını güncellemem lazımmış ama güncel olmadığındanmı bilmiyorum ama açılmıyor Radeon Software napabilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler ....

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Selamlar sanırım 1 aydır

"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu"​

hatası alıyorum ve çözümüde herhalde ekran kartının programını güncellemem lazımmış ama güncel olmadığındanmı bilmiyorum ama açılmıyor Radeon Software napabilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler ....
Güvenli moda alıp DDU ile driverı kaldırıp AMD'nin sitesinden driverını yükleyebilirsiniz.

Cicero

Asistan
Reaksiyon puanı
175
biliyorum ama benim ekran kartım AMD Radeon HD 7800 Serisi orda 7850 serisi var
7800 Series o demek fakat Auto-Detect aracını kullanın eğer oradan indiremediyseniz. Aynı sayfada Auto-Detect yükleme kısmı var.

KaGaİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
sorun hala tekrar etmekte
7800 Series o demek fakat Auto-Detect aracını kullanın eğer oradan indiremediyseniz. Aynı sayfada Auto-Detect yükleme kısmı var.
Güvenli moda alıp DDU ile driverı kaldırıp AMD'nin sitesinden driverını yükleyebilirsiniz.
ikinizinkinide denedim malesef ekran kartını satıp para biriktirmem lazım yardımlarınız için teşekkürler