R7 M265 Sürücü Kurunca Sistemin Açılmaması

Bu konuyu okuyanlar

YaprakDolmasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhabalar. Bilgisayarım sorunsuz çalışıyordu hiçbir problemi yoktu bir gün AMD driverini sildim ve eski sürümünü yüklemek istedim fakat driver yüklenirken yarısında bilgisayar dondu biraz bekledim fakat nafile bilgisayarı kapattım ve geri açtığımda bilgisayar açılmıyordu lenovo yazısı geliyor daha sonra siyah bir ekrana geliyor ve açılmıyordu. Her neyse baya bir uğraş sonrası çözdüm ve bilgisayarı açmayı başardım. Tekrar driver'ı yüklemeyi denedim gene yarısında dondu tekrar çözdüm. Bu sefer driver'ı yüklemedim fakat oyunlarda hiçbir şekilde AMD'yi kullanmıyor AMD yerine intel kullanıyor. Oyun ayarlarından amd yapıyorum oyunu açtığımda tekrar intel'e dönmüş oluyor. İnternette baya bir araştırma sonucu tek çarenin AMD driver'ını yüklemek olduğunu gördüm fakat AMD driver'ını yükleyince bilgisayar açılmıyor. İnternette çok fazla araştırdım fakat sorunumla ilgili hiçbir çözüm bulamadım bende sizlere sormak istedim ne yapmam gerekiyor bu sorunu çözmek için ?

Sistem özelliklerim :
İşlemci: Intel(R) Core i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz
RAM: 8 GB 1600MHz
Ekran kartları: AMD Radeon R7 M265 , Intel(R) HD Graphics 4600
İşletim sistemi: Windows 10 64 bit

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sürücüyü normal program siler gibi silemezsiniz ki DDU ile güvenli modda silmeniz gerekirdi yoksa böyle sorunlar olabiliyor. İmkanınız varsa dosyalarınız yedekleyip temiz bir format atmanızı öneririm.

YaprakDolmasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücüyü normal program siler gibi silemezsiniz ki DDU ile güvenli modda silmeniz gerekirdi yoksa böyle sorunlar olabiliyor. İmkanınız varsa dosyalarınız yedekleyip temiz bir format atmanızı öneririm.
DDU ile sildim zaten , formatta attım fakat nafile