Soru R5 5600X sistem alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

BessamSen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam yaptığım araştırmalar sonucu Inventus'ta bulunan Elraenn jugularis sistemini bu şekilde özelleştirdim. Güç kaynağı hakkında pek bir fikrim yok ASUS gözümde daha güvenilir ve Gold sertifikası olduğu için onu seçme kararı aldım. Parçalar arasında herhangi bir uyumsuzluk var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    106.1 KB · Görüntüleme: 55

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
O power ,o sisteme fazla bile gelir.Parçalar arasında herhangi bi uyum sorunu da yok.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Selam yaptığım araştırmalar sonucu Inventus'ta bulunan Elraenn jugularis sistemini bu şekilde özelleştirdim. Güç kaynağı hakkında pek bir fikrim yok ASUS gözümde daha güvenilir ve Gold sertifikası olduğu için onu seçme kararı aldım. Parçalar arasında herhangi bir uyumsuzluk var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Gold sertifikası olduğu için güvenebilirsiniz. Asus üst segment ürünlerine özen göstermekten çekinmez.
Bu sistem sizin bütçenize uyuyorsa alabilirsiniz fakat bu sistemi sadece oyun için alacaksanız HDD'yi iptal edip o SSD'nin 1 TB'lık modellerine bakmalısınız. Aksi taktirde HDD üzerinden çalıştıracağınız oyunlarda performans kaybı yaşamanız kaçınılmaz olur.

BessamSen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Son mesajlar