Soru R3 3200U sistem GTA V kaldırır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Merhaba arkadaşlar, kuzenimle GTA V satın alacağız ve beraber yalnız bir sunucuda soygun görevleri falan yapıp kısacası GTA Online üzerinden eğleneceğiz. Fakat sistemim çok iyi değil bu yüzden endişelerim var, yarın bilgisayarımın genel bakımı, termal macun yenilenmesi vs. yapılacak sonra GTA'yı indireceğim. Her şeyi en düşüğe alarak, bütün her şeyi düşük ayarlara alarak oynayacağım akıcı bir şekilde oynayabilir miyim? 30FPS olsun ama akıcı olsun kafasındayım.

• AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60GHz
  • 64 Bit.
  • 8 GB RAM (5.95 kullanılabilir)
  • AMD Radeon tm Vega 3 Graphics (AMD 530 series harici)

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Merhaba arkadaşlar, kuzenimle GTA V satın alacağız ve beraber yalnız bir sunucuda soygun görevleri falan yapıp kısacası GTA Online üzerinden eğleneceğiz. Fakat sistemim çok iyi değil bu yüzden endişelerim var, yarın bilgisayarımın genel bakımı, termal macun yenilenmesi vs. yapılacak sonra GTA'yı indireceğim. Her şeyi en düşüğe alarak, bütün her şeyi düşük ayarlara alarak oynayacağım akıcı bir şekilde oynayabilir miyim? 30FPS olsun ama akıcı olsun kafasındayım.

• AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile GFX 2.60GHz
  • 64 Bit.
  • 8 GB RAM (5.95 kullanılabilir)
  • AMD Radeon tm Vega 3 Graphics (AMD 530 series harici)
R3 dahilinde gelen grafik birimleri en fazla CS:GO açtırıcak şekilde karşımıza çıkıyor. 720P Low ayarlarda belki sabit 30FPS oynayabilirsin fakat online oynadığınız zaman işlemciye daha fazla yük binceği için dalgalanmalar olacaktır.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
R3 dahilinde gelen grafik birimleri en fazla CS:GO açtırıcak şekilde karşımıza çıkıyor. 720P Low ayarlarda belki sabit 30FPS oynayabilirsin fakat online oynadığınız zaman işlemciye daha fazla yük binceği için dalgalanmalar olacaktır.
Yapmayın be hocam, aslında eskiden en yüksek grafiklerde bile akıcı bir şekilde oynayabiliyordum fakat 5FPS oluyordu işlemcinin ısınmasından dolayı ara sıra. Şimdi her şeyi en düşüğe alıp sadece ikimizin olacağı bir sunucuda oynayacağız. Hiç mi akıcı şekilde oynayamam?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Yapmayın be hocam, aslında eskiden en yüksek grafiklerde bile akıcı bir şekilde oynayabiliyordum fakat 5FPS oluyordu işlemcinin ısınmasından dolayı ara sıra. Şimdi her şeyi en düşüğe alıp sadece ikimizin olacağı bir sunucuda oynayacağız. Hiç mi akıcı şekilde oynayamam?
Ryzen 3 dahilinde gelen VEGA 3 lemi en yüksek grafiklerde akıcı oynuyordunuz ?

2 çizin olacağı odada tabii ki girip deneyin. Belki ben yanlış çıkarım ama 720p düşük ayarlarda 30FPS sabit verirse nimettir.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Ryzen 3 dahilinde gelen VEGA 3 lemi en yüksek grafiklerde akıcı oynuyordunuz ?

2 çizin olacağı odada tabii ki girip deneyin. Belki ben yanlış çıkarım ama 720p düşük ayarlarda 30FPS sabit verirse nimettir.
Evet, çok iyi hatırlıyorum özellikle her şeyi en yükseğe alıp oynuyordum gayet akıcıydı. Ama işlemcinin çok ısınmasından kaynaklı FPS kendini 10'a kitliyor dakikalarca böyle devam ediyordu. Bunu termal macunun kötü olmasına bağlıyordum, yarın kaliteli bir bakım yaptıracağım umarım düzelir yani sorduğum çoğu kişi akıcı oynatacak bir sistem diyor.