Bu konuyu okuyanlar

frkn3838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli arkadaşlar 1 haftadır araştırmadım site kalmadı elimde htc A9 telefon var ve quick charge 3.0 destekliyor internetten baya bir araştırma yaptım ve ürün siparişini verdim lakin piyasadaki android şarj cihaz kablolarının en kralı 2.1a akım veriyor 2.4a akım veren kablolar yeni nesil tayp c tipli kablolar onlarda adroid telefonlara henüz uymuyor giriş olarak burda benim aklıma takılan elimizde 2.4a çıkışlı bir şarj aleti var hatta altında quick charge girişi var ve burasıda 3.0a ya kadar çıkış verebiliyor telefona fakat bunu yapanlar neden piyasaya adam akıllı kablo üretmezler yada ben birşeyleri yanlış mı biliyorum piyasada en bilindik kaliteli marka kabloları dahi incelemedim 2.1a akımı geçen kablo yok

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69

frkn3838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap için teşekkür ederim bu gönderdiğin kablo dahil belki abartı olmasın şuan blitzwolf ve ugreen gibi bu sektörün en iyilerinin dahi kablolarını araştırdım temelde cevap bulamadığım 2.4a çıkış veriyor ünite hatta quick charge ile bu 3.0a çıkış veriyor hoş güzel lakin bu akımı iletecek piyasada kablo yok ben bu verilen akımı telefona kayıp olmadan nasıl taşıyacağım 2.1a destekliyor senin yolladığın ve benim baktığım en iyi kablolar çoğu piyasadaki kablo hatta 1.5a yı bile geçmiyor kalite kablo lazım da nerde abd de bile yok bu zıkım sadece type c kılasmanlı kablolar var onlar 2.4a destek sağlıyor bu type c de android telefonlara uymuyor girişi biraz daha farklı

frkn3838

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BlitzPower 2.1A micro USB Android Şarj Kablosu Çift taraflı

ürün açıklamasında derki resmi yurtdışı sitesini çevirdim aynı yazıya çıkıyor Çift girişli bu kablo sayesinde Micro USB girişi olan cihazınızı USB Type-C veya Apple kablolarda olduğu gibi üst veya alt tanımlaması olmaksızın çift girişli olarak kullanbilirsiniz. Ürün 5000 girişe kadar test edilmiş olup, test sonucunda her hangi bir aşınma meydana gelmemiştir. 5V/9V/12V ve 2.1A kadar olan hızlı şarjlar desteklenmektedir. Qualcomm QC3.0, Qualcomm QC2.0, MTK Pump Express Plus ve diğer pek çok hızlı şarj tekolojisi ile uyumludur.

Açıklama hoş güzel de qualcom quick charge ile 3.0a sizi bekliyor diye bas bas bağırıyorlar ama ben anlayamıyorum