Quaresmayı Bırakmaya Niyetimiz Yok!

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
news_manset_resim_nb_q7_cr01.jpg

Yerine geçecek mi?

Cristiano Ronaldo'yu Real Madrid'e rekor bir bedelle satmasının ardından sol kanattaki boşluğunu dolduramayan Manchester United'ın gözünü Quaresma'ya diktiği iddiaları ortalıkta dolaşırken Beşiktaş yönetiminden ilk açıklama geldi.

Manchestar United’in gündemine geldiği öne sürülen Quaresma’ya daha pek çok teklifin geleceğini söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, son noktayı koydu.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada Manchestar United’in gündemine geldiğinden bahsedilen yıldız futbolcuyu bırakmaya niyetlerinin olmadığını belirterek “Türk futbolunda ekonomik ve imaj değeri yükseltmek açısından Quaresma’nın ne kadar doğru bir transfer olduğunu gördük.

Beşiktaş, kaybolmuş bir futbolcuyu, fazla olmayan bir maliyetle bünyesine katarak onu tekrar dünya futboluna hediye etti. Tabii ki ona bir çok teklif gelecek. Umarım bütün sezon Quaresma, bütün sezon boyunca aynı performansını gösterir. Çok büyük rakamlarla Beşiktaş’tan gidebilir; ama Quaresma’yı bırakmaya niyetimiz yok” dedi.

NECİP BANKO OYNAYACAK
Necip Uysal’ın takımın değişmezi olacağını söyleyen Vardar, “Aurelio’nun gelişiyle Necip’in oynama olasılığının azaldığından bahsediliyor; ama bu takıma Aurelio da lazım Necip de… Üç kulvarda yoğun bir sezon geçireceğiz. Guti, Aurelio, Necip, Ernst birlikte bu yoğun trafikte birlikte oynayacaktır; ama ben banko Necip diyorum. Necip bu takımın olmazsa olmazı, mutlaka olmalı” şeklinde konuştu.

FATİH TEKKE ÇOK DOĞRU TRANSFER
Fatih Tekke konusuna da değinen Sinan Vardar, “Fatih, Süper Lig’de gol kralı olmuş. Kendisini Rusya’da ispatlamış bir oyuncu. Zaten onun tipinde bir santrafora ihtiyacımız vardı. Bir sakatlığı vardı, ama Mete Düren’le görüştüm önemli olmadığını söyledi. Fatih Tekke, Beşiktaş’a çok faydalı olacak. Fatih’in transferinden Suchster’in haberi olmadığı iddiası doğru değil. Zaten kendisini ısrarla bir santrafor istiyordu. Son dakika transferi oldu, bir sürpriz oldu; ama doğru bir transfer” dedi.

ARTIK TOP SCHUSTER’DE…
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Vardar, son olarak, mükemmel bir kadro kurduklarını belirterek., “Artık top Schuster’de biz yapabileceğimizin en iyisini yaptık. Suhuster’e karışan görüşen yok. Top onda. Takımı iyi motive ettiğine inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
KAYNAK

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Kaynağın Olduğu Yerdeki Yorumları Okuyurum Gülüyorum.Bu Ne Kıskançlık.
İyi Bir Fiyat Verirlerse Neden Olmasın.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bencede beşiktaş yönetimi Qaresmayı kesinlikle bırakmasın

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hocam ne bu böyle ya :) güldürdünüz beni.
dün 1 bugün 2 bi bekleyin...
eğer öyle bişey olsaydı, ronaldoyu göndermek zorunda kalan Sir Alex zaten yapardı bunu :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
hocam ne bu böyle ya :) güldürdünüz beni.
dün 1 bugün 2 bi bekleyin...
eğer öyle bişey olsaydı, ronaldoyu göndermek zorunda kalan Sir Alex zaten yapardı bunu :)

Bugün Fotomaç gazetesi, Quaresma ocakta M.United'a gidiyor diye yalandan bir haber yapmış. Amaç kafaları karıştırmak. Beşiktaş yöneticisi de böyle bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Quaresma mutlu olduğu Beşiktaş'ta uzun yıllar oynar inşallah.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Aldığınızın bir kaç katı para verirlerse öyle bir satarsınız ki.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Aldığınızın bir kaç katı para verirlerse öyle bir satarsınız ki.

Önemli olan Aldığını Bir Kaç Para üstüne satabilmek...

Bir de aldığının kat ve kat altına satmaya çalışıp da satamayan takımlar var...

Guiza :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bu şekilde oynamaya devam ederse min. 12-13 milyona gider