Yardım PUBG Steam Antrenmanda Siyah Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

JBrewsteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese merhaba, Pugb'yi yeni kurdum ve oyunu açtım sizi ilk olarak antrenmandan başlatıyor ancak bir kaç sefer denediysemde bunu çözemedim, oyun geliyor veya açılıyor, ekrandaki bilgilerde gözüküyor ama görüntü sürekli siyah, bunu nasıl çözebilirim, yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Arkada karakteri hareket ettirebiliyorum.

1111.jpg

Son düzenleyen moderatör:

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Herkese merhaba, Pugb'yi yeni kurdum ve oyunu açtım sizi ilk olarak antrenmandan başlatıyor ancak bir kaç sefer denediysemde bunu çözemedim, oyun geliyor veya açılıyor, ekrandaki bilgilerde gözüküyor ama görüntü sürekli siyah, bunu nasıl çözebilirim, yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Arkada karakteri hareket ettirebiliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 166844
Oyun dosyaları eksik inmiş olabilir. Tekrardan indirip dener misin?

JBrewsteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oyun dosyaları eksik inmiş olabilir. Tekrardan indirip dener misin?
Hocam dün gece başlattım indirmeyi 43 gb. Yani eksik nasıl olabilir bilmiyorum bir çözüm olabilir mi, Ayrıca şimdi farkettim PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG: Test Server diye bir şey gelmiş steama bunları indirmemiz gerekiyor mu ?

Ekli dosyalar

• 2222.jpg
    2222.jpg
    28.6 KB · Görüntüleme: 83

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Hocam dün gece başlattım indirmeyi 43 gb. Yani eksik nasıl olabilir bilmiyorum bir çözüm olabilir mi, Ayrıca şimdi farkettim PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG: Test Server diye bir şey gelmiş steama bunları indirmemiz gerekiyor mu ?
Normal oyuna girebiliyor musunuz peki?

JBrewsteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Normal oyuna girebiliyor musunuz peki?
Evet oyunu başlatıyorum, menü falan gayet normal bir şekilde açılıyor, yeni indirdiğim için ilk olarak antrenmanı tamamlayın diyor ama onada girince ekran bu şekilde, ilginç tarafı arka planda karakterle koşuyorum, zıplıyorum yumruk atıyorum ama görüntü siyah.

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Evet oyunu başlatıyorum, menü falan gayet normal bir şekilde açılıyor, yeni indirdiğim için ilk olarak antrenmanı tamamlayın diyor ama onada girince ekran bu şekilde, ilginç tarafı arka planda karakterle koşuyorum, zıplıyorum yumruk atıyorum ama görüntü siyah.
Grafik sürücüleriniz güncel mi? Bazen bu tür hatalar, grafik sürücülerinin güncel olmamasından kaynaklanabiliyor.

JBrewsteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme: