PUBG odaklı pc

Bu konuyu okuyanlar

Grdhn12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar herkese. Şu anda elimde kötü denebilecek bir bilgisayar var 6 GB Ram ve amd radeon HD 7510 i5 işlemci var bunları satıp yerine iyi bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçemi 2300 e kadar zorlarım Yardımcı olursanız sevinirim

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Sıfır zorunlu mu çünkü dolar baya arttı ama asgari ücretler hala aynı bu yüzden baay zor sıfır topalamk ben sana 2. el önermem gerektiğnii düşünüyorum :)
Eğer yok ben sıfır alıcam diyosan önerdiğim pc den daha güçsüz bi pc önerebilirim :)
sahibinden.com Hata Sayfası

Grdhn12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Olur hocam 2. El sıkıntı çıkarmaz herhalde

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıfır zorunlu mu çünkü dolar baya arttı ama asgari ücretler hala aynı bu yüzden baay zor sıfır topalamk ben sana 2. el önermem gerektiğnii düşünüyorum :)
Eğer yok ben sıfır alıcam diyosan önerdiğim pc den daha güçsüz bi pc önerebilirim :)
Peki medium ayarda kaç fps alırım bunda?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Birazcık araştırmayla sende öğrenirsin ki Pubg şu yıllarda PC yi en çok zorlayan oyunlardan bir tanesi bildiğin optimizasyon özürlü bir oyun :)
Her neyse bu sebeple birazcık darboğaz yaşayabilirsin mediumda ama low-medium arası (mediuma a daha yakın) oynayabilirsin.
Ha bu arada şu anki monitörünü sormak istiyorum bu darboğaz 1080p yani hd de oluyoer yani monitöründe 720p oynarsan mediumda rahatça oynayabilirsin :)

Fortniteciboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar herkese. Şu anda elimde kötü denebilecek bir bilgisayar var 6 GB Ram ve amd radeon HD 7510 i5 işlemci var bunları satıp yerine iyi bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçemi 2300 e kadar zorlarım Yardımcı olursanız sevinirim
Anakartini,islemcinin kaçıncı nesil olduğunu,ramlerinin kaç MHz ve ddr3 mu ddr4 mu oldugunu tam olarak yazarsan daha rahat sistem onerebiliriz belki elindeki parçaları satmadan da sistem toplayabiliriz

MrKadir

Profesör
Reaksiyon puanı
371
Birazcık araştırmayla sende öğrenirsin ki Pubg şu yıllarda PC yi en çok zorlayan oyunlardan bir tanesi bildiğin optimizasyon özürlü bir oyun :)
Her neyse bu sebeple birazcık darboğaz yaşayabilirsin mediumda ama low-medium arası (mediuma a daha yakın) oynayabilirsin.
Ha bu arada şu anki monitörünü sormak istiyorum bu darboğaz 1080p yani hd de oluyoer yani monitöründe 720p oynarsan mediumda rahatça oynayabilirsin :)
Yalnız çözünürlük düştükçe darboğaz artar.

unplugged

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Eğer çoğunlukla pubg ise işlemci ve çekirdeklere önem vermelisin

Grdhn12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamamdır arkadaşlar sağolun