Bu konuyu okuyanlar

Emre Nas

Profesör
Merhaba Ben PS5 Almak İstiyorum. Malum Fiyatlar Çok Pahalı ve Yurtdışından Almak Seçeneği Mantıklı Geliyor. Büyük İhtimalle Almanya veya Amerika'dan Glocalzone veya AmerikaPostam Tarafından Ürünü Satın Alacağım. Sizce Bu Siteler Güvenlimidir, Almanya'dan Alırsam Sony Eurasia Garantisi Kapsamında Türkiye'de Garantiye Sokabilirmiyim ve PS5'te PAL,NTSC Versiyonları Varmı Varsa Hangi Ülkelerden Alabilirim.
sence devlet bunu düşünmemiştirmi? daha pahalıya gelir

SinHa

Doçent
Eurasia yazsa bile garanti burada geçmeyecektir. Sonuçta garantide olan ürünlerin S/N yani seri numaraları oluyor. Buradaki seri numaralarda kayıtlı olmayacağından garantisi de olmayacaktır.
Hocam ben ps4 pro euroasia garanti kapsamında dubai'den almıştım. Garantiyi burada kullanabildim. Aldığımda cihaz 2 yıl garantiliydi.

Fakehero

Profesör
Hocam ben ps4 pro euroasia garanti kapsamında dubai'den almıştım. Garantiyi burada kullanabildim. Aldığımda cihaz 2 yıl garantiliydi.
Peki yetkili servis size ne bilgi verdi ? Çünkü bildiğim kadarıyla elektronik ürünlerde garanti firma tarafından ithal edilen ürünleri kapsıyor yurt dışından alınanları değil.

Son düzenleme:

ardaglr6

Asistan
Dubai'de Eurasia Garantisimi Oluyor ? Bilmiyordum Eğerki Garanti Geçmez Sorununu Sony İnternational Garanti İle Alsam Olurmu ?

SinHa

Doçent
Peki yetkili servis size ne bilgi verdi ? Çünkü bildiğim kadarıyla elektronik ürünlerde garanti firma tarafından ithal edilen ürünleri kapsıyor yurt dışından alınanları değil.
Hocam ürünü aldığımda fatura ile birlikte eurasia warranty adında kartvizit gibi kart verdiler. Cihazım hiç bozulmadı sadece bir kere fanları için sony yetkili servisi aradım (istanbul küçükyalı) cihazı yurt dışından aldığımı fan sesinin fazla olduğunu euroasia garantisi olduğunu söyledim bu şartlarda getirirsem bakacaklarını söylediler. Cihazı götürdüm bir şey olmadığını sadece fan temizliği yapıp verdiler. Belki başka bir şey olsaydı belki dediğiniz gibi yapmayacaklardı...

mechman1983

Öğrenci
Buraya (Norveç) da geçen hafta geldı ve tğkendi anında.. bir de karaborsacılar bile cıktı burada bile.. Videoda anlattik kanalımızda ınanılmaz bırsey yav.. :)