Bu konuyu okuyanlar

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Peki yetkili servis size ne bilgi verdi ? Çünkü bildiğim kadarıyla elektronik ürünlerde garanti firma tarafından ithal edilen ürünleri kapsıyor yurt dışından alınanları değil.
Hocam ürünü aldığımda fatura ile birlikte eurasia warranty adında kartvizit gibi kart verdiler. Cihazım hiç bozulmadı sadece bir kere fanları için sony yetkili servisi aradım (istanbul küçükyalı) cihazı yurt dışından aldığımı fan sesinin fazla olduğunu euroasia garantisi olduğunu söyledim bu şartlarda getirirsem bakacaklarını söylediler. Cihazı götürdüm bir şey olmadığını sadece fan temizliği yapıp verdiler. Belki başka bir şey olsaydı belki dediğiniz gibi yapmayacaklardı...

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Buraya (Norveç) da geçen hafta geldı ve tğkendi anında.. bir de karaborsacılar bile cıktı burada bile.. Videoda anlattik kanalımızda ınanılmaz bırsey yav.. :)

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
en iyisi almanya vizesi al almanya bilet parası 1K hem ülkede görmüş olursun oradan alıp geri gelirsin

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Seni görünce aklıma şey geldi. Şefkat yerimdarda bi çaycı vardı ikidebir norveçten fln bahsediyordu
evet hatırladım... :) 14 yıl yaşayınca her şeye bu perspektıften bakıyor insan.. ne yapacaksın :) Demek Türkiye ye dönsem iyi baş ağrıtcam ben :cool:

Son mesajlar