PS3 alacağım ama nasıl bişy alacağımı bilmiyorum?

Bu konuyu okuyanlar

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ps3 alacağım ama ps den hiç anlamıyorum hiçbir bilgim yok. Ben hem orjinal hem de korsan oyun oynamak istiyorum. Fat modellerde kırılmıyormuş heraldi. Nasıl bir şey almalıyım? slim'mi fat'mı almalıyım? kaç gb olsa yeter? Bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse yokmu yaa?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ikisi birden olmaz diye biliyorum.Eğer korsan istiyorsan önerim en az 160 gb olur.Daha çok oyun istersen 250-320 yada 500 gb olanlara da bak.Fat kasalar kırılıyor,slim de aynı şekilde ama slim de bazı kodlar var sadece o kodlara sahip olanlar kırılıyor.

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fa
Ikisi birden olmaz diye biliyorum.Eğer korsan istiyorsan önerim en az 160 gb olur.Daha çok oyun istersen 250-320 yada 500 gb olanlara da bak.Fat kasalar kırılıyor,slim de aynı şekilde ama slim de bazı kodlar var sadece o kodlara sahip olanlar kırılıyor.

fat da Bi ışık mı ne varmış yanarsa bozuluyormuş bu ne oluyor?

gonken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırılmış ps de online oyun oynayamazsın

gonken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben online seven biriyim fifa oyunu online marketten satın alıyorum cd siz oynuyorum hem ps nin ömrü göz kullanmadığı için uzun kalıyor hem cd çizilme derdi olmyyor hem kolleksiyondan sayılıyor benim slim casa 500 gb

gonken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı bilmiyorum. Ama kırılmamış orjinal kasa sonuçta oyunlar senin için artı çogunu biliyorum güzel oyunlar alabilirsin fiyat cazip. Ben vermem o fiyata almadan kolların çalışıp çalışmadığını sor ! Orjinal kol pahalı

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bunu alacam ama aldıktan sonra bozuk çıkma ihtimali varmı

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı bilmiyorum. Ama kırılmamış orjinal kasa sonuçta oyunlar senin için artı çogunu biliyorum güzel oyunlar alabilirsin fiyat cazip. Ben vermem o fiyata almadan kolların çalışıp çalışmadığını sor ! Orjinal kol pahalı

ben bunu alacağım ama aldıktan sonra bozuk çıkma ihtimali varmı

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Teknolojiden anlayan bir yakının varsa ona sor o kontrol etsin.Kazıklama ihtimalleri de var şimdi.Belli olmuyor.
Şimdi,Anladığım kadarıyla online oyun oynamayı planlıyorsun.İkimci el almayadabilirsin.Bütçe nedir?Onu söylersen daha iyi olacak ona göre ikinci el yada Sıfır diye karar vereceğiz.

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknolojiden anlayan bir yakının varsa ona sor o kontrol etsin.Kazıklama ihtimalleri de var şimdi.Belli olmuyor.
Şimdi,Anladığım kadarıyla online oyun oynamayı planlıyorsun.İkimci el almayadabilirsin.Bütçe nedir?Onu söylersen daha iyi olacak ona göre ikinci el yada Sıfır diye karar vereceğiz.

500 Tl ama ben online oynamicam

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Online oynamayacaksan yazılımla kırılmış bir ps3 alın.Bu kırılmamış.Online istemiyorsan yazılımla kırılmış bir cihaz Alıp istediğin oyunları PlayStationcıda yükletirsiniz.Aynı zamanda bu model yazılımla kırılmıyor diye düşünüyorum çünkü fiyatı oldukça ucuz.Alırsan bir süre sonra oyunlara 100 tl para vermek Canını sıkabilir.Bunun için kriterlerin Şunlar olsun;
1.Yazılımla kırılmış.
2.Temiz,üzerinde mümkünse deformasyon olmamış.
3.En az 160 gb hafızaya sahip.
Nerede yaşadığını belirtirsen sana şu dükkana git diyebiliriz.

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
K
Online oynamayacaksan yazılımla kırılmış bir ps3 alın.Bu kırılmamış.Online istemiyorsan yazılımla kırılmış bir cihaz Alıp istediğin oyunları PlayStationcıda yükletirsiniz.Aynı zamanda bu model yazılımla kırılmıyor diye düşünüyorum çünkü fiyatı oldukça ucuz.Alırsan bir süre sonra oyunlara 100 tl para vermek Canını sıkabilir.Bunun için kriterlerin Şunlar olsun;
1.Yazılımla kırılmış.
2.Temiz,üzerinde mümkünse deformasyon olmamış.
3.En az 160 gb hafızaya sahip.
Nerede yaşadığını belirtirsen sana şu dükkana git diyebiliriz.

Kahramanmaraş ben burda bikaç esnafa satıyorlar mı diye sordum yok dediler
(bu arada zamanını ayırıp yardım ettiğin için sağol)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

familo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani benim dediğim kırık değilmidir

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bu kırılmış değil.Yani yanında kutulu orjinal oyun var.Orjinal oyunların tanesi 50-100 tl olduğu için biraz sorun olur.