Ps plus üyeliği

Bu konuyu okuyanlar

Cuneyt546

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar ilk defa PS kullanacağım PS4 Pro aldım oyun işi için PS Plus tavsiye edildi PS Plus aldığım zaman hangi oyunlara erişebileceğim PS Plus da verilen bütün oyunlarımı yoksa o ay hangi oyun verildiyse onumu veriyor geçmişe dönük oyunlara bana erişim sağlıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Arkadaşlar ilk defa PS kullanacağım PS4 Pro aldım oyun işi için PS Plus tavsiye edildi PS Plus aldığım zaman hangi oyunlara erişebileceğim PS Plus da verilen bütün oyunlarımı yoksa o ay hangi oyun verildiyse onumu veriyor geçmişe dönük oyunlara bana erişim sağlıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim.
ps plus alırsan online oyun oynama erişimi vede ayda 2 oyun bu ay mesala final fantasy 7 remake ve remmant diye bi oyun vardı bide ps5 için oyun veriliyor
ve kesinlikle al
bide stay at home kampayasından ratchet and clanki almayı unutma
yani kısaca ps plus almalısın bana göre

Cuneyt546

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ps plus alırsan online oyun oynama erişimi vede ayda 2 oyun bu ay mesala final fantasy 7 remake ve remmant diye bi oyun vardı bide ps5 için oyun veriliyor
ve kesinlikle al
bide stay at home kampayasından ratchet and clanki almayı unutma
yani kısaca ps plus almalısın bana göre
Peki cdli oyunlarin ne avantajı var direk cdyi takip oynaybiliyormuyuz.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Peki cdli oyunlarin ne avantajı var direk cdyi takip oynaybiliyormuyuz.
cd li oyunlar çok pahalı hayatta almadım dijital marketinde 20 tlye geçen sene fifa 20 almıştım.
her türlü dijital marketi daha ucuz
cd de alabilirsin takarsın yeri varsa ama benim önerim dijital market
hiçbir avantajı yok tek avantaj elinde fiziki halde var ama onun içinde 100 tl fazla vermeye değermi