Prototype genetic material yardım!

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar prototypede bir görev var böyle içinden canvar çıkan tankerler var.Sağ üst köşedede genetic material bölümü war ancak hiç dolmuyor gidiyorum patlatıyorum oraları ancak hiç dolmuyor bu görevde ne yapmam gerek yardım edin lütfen!!!!

---------- saat 14:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:36 eklenmişti ----------

Bu arada görevin tam adı a new order yapmam gereken collect genetic material.

tosturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harıtada gosterılen butun noktalardakı tankerlerı patlatıcaksın.Yanlıs hatırlamıyorsam tanker patlattıkca veya ıcınden cıkan canavarı oldurunce etrafa bırseyler sacılıyor onları topladıkca genetıc material doluyor o yeterı kadar dolunca sendne dıer aşamada yapman gerekenı soyluyor zaten bı bınayı yıkıyorsun sanırım tam hatırlamıyorum ama hatırladıgım boyle bıseydi.

Yok ya pardon harıtada virusun cok etkılı oldugu bır nokta var duvarlarda bıseyler var ordan kucuk sarı bıseyler cıkıyor sen onları topluyarak genetıc materıalı dolduruyordun sanırım

öyle bişeydi neyse ben pek yardımcı olamadım sanırım :)

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tam tersi çok yardımcı oldun çok saol geçtim.

tosturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevindim :)
dogrusu virusun etkin oldugu bolgedekı duvardan cıkanları toplayarakmıymıs ?

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hayır tankerleri canavarlar kırmadan kırıyorsun ardından sarı sarı şeyler geliyor onları topluyorsun tankerler bitince virüs dolu bir binadan genetik materyaller fırlıyor onları topluyorsun ve görevi bitiriyorsun.

Sen oyunu bitirdin mi ?

tosturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yine aklımda kalmıs duvardan fırladıkları:) evet bitirdiK. öğrenci evinde arkadas la beraber oynadık butun bolumlerı ben gecmedım daha sonra uzerınden oynadım tekrar ama sıkmıstı tek basıma bıtırmeden kaldırdım pc den.

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aaaa demekki bi süre sonra sıkıyo ben zamana yayayım o zaman :)

tosturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu bitirince birazdaha oynym bos bos gezıyım dersen sıkılırsında gorevler bıtmeden sıkılmazsın ;)

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İyi bazı yerlerde oyun kendini tekrar ediyor die söylenyio doğrumu
(oyunu bitireni bulmuşken kafama takılan herşeyi sorayım:)

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bende yeni bir bölüme geldim yine genetic material topluyoruz ancak virüslü binanın içinden sonra bi adam gelio içeri onun canını sonlara getirince yokarı kaçıyo yanına gidiyoruz iğne batırıp yeteneklerimiz alıyor :) şimdi dr.granland görevler veriyor onları yağıyorum.Bu adam bize yetenekleri geri mi vercek acil yardımm.

tosturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi bazı yerlerde oyun kendini tekrar ediyor die söylenyio doğrumu
(oyunu bitireni bulmuşken kafama takılan herşeyi sorayım:)

Ben basından sonuna kadar kendım bıtırmedıgım ıcın o konuda bısı dıyemıcem benım oynadıgım bolumlerınde oyle bısı yoktu :)

---------- saat 09:24 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:14 eklenmişti ----------

Bende yeni bir bölüme geldim yine genetic material topluyoruz ancak virüslü binanın içinden sonra bi adam gelio içeri onun canını sonlara getirince yokarı kaçıyo yanına gidiyoruz iğne batırıp yeteneklerimiz alıyor :) şimdi dr.granland görevler veriyor onları yağıyorum.Bu adam bize yetenekleri geri mi vercek acil yardımm.
işte öyle bi bölüm ben geçmedim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
23. görevde helikopteri siyah asker olarak kaçırdıktan sonra yeraltından çıkanları vuruyoruz 5 tanesini vurduktan sonra bi yere yönlendirmedi boş boş helikopterde kaldım ne yapacağım bilen var mı :)