Program yükledikce Valorant kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

01Ahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mehrabalar burda yeniyim ve varolanta bir sorun ile karsılasıyom bilgisayar formatlıyken sıfır daha valorant donmuyor fakat program yüklendikce valorant donmaya drop her şey giriyor youtubeden ve int arastırdım ve sonuc bulamadım eger benle aynı sorunu yada sorunu cozen varsa cevaplayabilirmi

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Mehrabalar burda yeniyim ve varolanta bir sorun ile karsılasıyom bilgisayar formatlıyken sıfır daha valorant donmuyor fakat program yüklendikce valorant donmaya drop her şey giriyor youtubeden ve int arastırdım ve sonuc bulamadım eger benle aynı sorunu yada sorunu cozen varsa cevaplayabilirmi
hdd veya ssd depolama alanın azsa normal. Kaç gb ve ssd mi hdd mi kullanıyorsun.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
yüklediğin programlar arkada açık mı? eğer arkada çok açık program varsa normal. görev yöneticisinden başlangıçta açılacak programların gereksiz olanlarını kapatın. Ayrıca sisteminiz ne?

01Ahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yüklediğin programlar arkada açık mı? eğer arkada çok açık program varsa normal. görev yöneticisinden başlangıçta açılacak programların gereksiz olanlarını kapatın. Ayrıca sisteminiz ne?
Evet coğunlukla oyunlara girmeden arkadan kapatırım fakat görev yöneticisinden tek korktuğum japonca bir yazlım hep acık oldugu

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Evet coğunlukla oyunlara girmeden arkadan kapatırım fakat görev yöneticisinden tek korktuğum japonca bir yazlım hep acık oldugu
Virüs girmiş bilgisayarına malwarebytes ile taratır mısın?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
dedigin programı yükledim ve 71 sonuc buldu Pvp. trojan. ming adında bisürü virus buldu
simdi tekrar deniyecem umarım güzel sonuc alırım
mining virüsü yemişsin sanırım arkaplanda çok güç tüketir buda kasmasına yol açar deneyip yazarsan sevinirim.

01Ahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mining virüsü yemişsin sanırım arkaplanda çok güç tüketir buda kasmasına yol açar deneyip yazarsan sevinirim.
Evet artık cok fazla eskisinden kat kat iyi onceden saniye başı donuyodu şimdi minimum a indi çok teşekür ederim