Drop fps problemi pubg

Bu konuyu okuyanlar

Umus1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Arkadaşlar Formda Yeniyim Konu yeri yanlış ise kusura bakmayın. Yaklaşık 1 Hafta önce Yeni bir bilgisayar aldım Dedimki oyunları rahat oynayabiliceğim hemde iş yapabiliceğim bir notebook alayım Gtx 1050 4 GB ekran kartı i7-7700 hq 3.0 ghz 12 gb ram sizce bu sistem oyunları rahat oynatmazmı ?
aldım pc yi güncelleme cart curt program oyun vb herşeyi indirdim driverler tamam Ancak hangi oyunu oynadıysam ani fps düşüşü yaşıyorum ve sürekli drop giriyor . grafik vb düşürdüm gene aynı youtubeden o kadar cok ayar izledim yaptım değişen birşey olmadı acaba anlayan varsa bana yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler pubg mobil emuletor ve pubg kasıyor diğer oyunlarda sıkıntı yok.

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Her saniye yaşadığın bir sorun değilse normal. PUBG'nin kendi optimizasyon sorunundan kaynaklı olabilir.

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Pubg emilator 1060lı sistemde de takılma yapıyor o sorun değil ama Real pubg sorun yapıyorsa aslında oda geyet normel birşey optimasyon özürlüsü bir oyun çünkü herneyse masa üstünden Nvidia denetim masasına girerek 3d ayarlarından güç yönetim modunu performans aldınızmı aldıysanız oyunun ayarları biraz yükseltin ekran kartına versin oyunu birde msi afterburner indirip ordan kullanım detaylarına bakarsanız daha iyi bir bilgi edinebilirsiniz

Umus1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pubg emilator 1060lı sistemde de takılma yapıyor o sorun değil ama Real pubg sorun yapıyorsa aslında oda geyet normel birşey optimasyon özürlüsü bir oyun çünkü herneyse masa üstünden Nvidia denetim masasına girerek 3d ayarlarından güç yönetim modunu performans aldınızmı aldıysanız oyunun ayarları biraz yükseltin ekran kartına versin oyunu birde msi afterburner indirip ordan kullanım detaylarına bakarsanız daha iyi bir bilgi edinebilirsiniz
Teşekkürler 3d ayarlarından güç yönetimini yapmıştım cs go oynuyorum sanırım pubg olmiyacak sıkıntı yok :/