Program yapmak istiyorum

TURAN0303

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar; ben bir işletmede eğitmenim. Ve sizin de yardımınızla bir proğram yapmak istiyorum.
elimde kullandığımız makinanın bütün menü resimleri var, ve ben bu resimlerden görsel proğram oluşturmak istiyorum. mesela resimdeki alarm kısmına basınca alarm ekranına gitsin, ayar düğmesine basınca ayar menüsüne gitsin. ana menüye basınca ana menüye gitsin. v.s. Bende işe yeni başlayan arkadaşlara sınıfta makina ekranının eğitimini verebileyim. Şimdiden yardımcı olan ve olamayan herkese teşekkür ederim.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar; ben bir işletmede eğitmenim. Ve sizin de yardımınızla bir proğram yapmak istiyorum.
elimde kullandığımız makinanın bütün menü resimleri var, ve ben bu resimlerden görsel proğram oluşturmak istiyorum. mesela resimdeki alarm kısmına basınca alarm ekranına gitsin, ayar düğmesine basınca ayar menüsüne gitsin. ana menüye basınca ana menüye gitsin. v.s. Bende işe yeni başlayan arkadaşlara sınıfta makina ekranının eğitimini verebileyim. Şimdiden yardımcı olan ve olamayan herkese teşekkür ederim.

Böyle bir iş için sıfırdan program yazmak yerine bir web sitesi formatında birşeyler yapabilirsiniz.
Wordpress kullanarak bu işi 1-2 günde rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden çalışmsını istemezseniz bilgisayarınıza iis kurarak localhost üzerindende çalıştırabilirsiniz.

Size tavisyem wordpresse yoğunlaşın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Böyle bir iş için sıfırdan program yazmak yerine bir web sitesi formatında birşeyler yapabilirsiniz.
Wordpress kullanarak bu işi 1-2 günde rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden çalışmsını istemezseniz bilgisayarınıza iis kurarak localhost üzerindende çalıştırabilirsiniz.

Size tavisyem wordpresse yoğunlaşın.

Sayın Asistanım. ben tam anlatamadım sanırım. bir kurulum dosyası gibi yada portable çalışan bir proğram gibi bir şey olmalı. elimde buna benzer bir tane var ama o başka bir makinanın. Yardımlanız için çokçok teşekkürler.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Simge setinden program olmaz.

kaptann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin demek istediğinizi anladım. Cihazın kullanıcı ara yüzünü tanıtmak amacıyla bir program yazmak istiyorsunuz. Programa gerek yok. Bunun en basit yolu HTML ve CSS kullanarak bir HTML web sitesi oluşturmak. İnternet bağlantısına gerek yok. İnternet tarayıcısı olan her bilgisayarda çalışır. Bir webmasterdan yardım alabilirsiniz.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Hangi panelden bahsediyorsun ve ne kadarını yapacaksın? Yardımcı olmaya çalışayım.