Prim için yapılan çakallıklar

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Haklısın ve eminim onların çoğu SDN Forum'da açtığın bu konudan haberdar olmayacaktır yani demek istediğim onların çoğu burayı bilecek kadar bile sizi takip etmiyor.

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
delikanlı adam yediği kaba pislemez. Eğer olur ki pislerse bir daha o kaptan yemez.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Prim kasmaya çalışan kişiler kim bilmiyorum fakat prim vermeyerek en iyisini yapıyorsunuz, siz prim verdikçe onlar başardıklarını zannedecekler.

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Üstelik YT'de de primler çok. Hastayım abone olun diyorlar. Allah'ı seviyorsanız beğenin diye sürekli yorumlar çıkıyor. Hiç te yok şikayet et butonu.
Aynen hastalık üzerinden prim yapan çok var. İlgi çekmek için yorum yapıyorlar.

iProduct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bence, bu konuyu yazmak için en iyi yer burası :)

İstiyorlar ki, sosyal medyadan yanıt vereyim, sonra prim yapsınlar :)

Madem prim yapacaklar, o zaman SDN Forum üzerinden yapsınlar.

Gelelim konuya...

Sıkıntılı bi kitle var. Bir elin parmakları kadar. Bu kitleyle;

Zamanında çalışmış olabiliriz...

Ortak bir video çekmiş olabiliriz...

Aynı sektörde çalışıyor, toplantılarda karşılaşıyor olabiliriz...

Bir şekilde yollarımız kesişmiş olabilir, özetle. Ne oluyorsa, bundan sonra oluyor. Başlıyorlar sosyal medyadan laf sokmaya, prim kasmaya. İstedikleri ortamdan yanıt vermeyeceğim de. Maksatları, etkileşim oluşturup, takipçi kasmak.

Diyeceksin ki "Maksatlarını nereden biliyorsun?".

Bizzat "Abi senle tartışınca etkileşim çok oluyor, ben bu şekilde devam ederim eğer sen de kabul edersen" diye DM atan bile var. Belki zamanı geldiğinde açıklarız onları da.

Tabloya bakıyorum, gerçekten acınacak bir durumdalar. Aklı sıra eğlendiklerini sanıyorlar laf sokup ama içlerinde bitmeyen bir eziklik ve kuyruk acısı var.

Onları da anlamaya çalışıyorum :rolleyes:

Ne yaparsan yap, benim kadar çok çalışamayacaksın, izlenemeyeceksin...

Şimdiden kasmaya başlasan, haftalar ve aylar sonra olacağın en uç yer, bana yaklaşmak. Sen bana yaklaştığını zannettiğinde, ben başka bir yerden bakıyor olurum sana merak etme.

Amma ego yaptın diye kızacaksınız, haklısınız, tarzım da değil ama bazen bu acı gerçekleri de hatırlatmak lazım. Çok ağlamakla değil çok çalışarak kazanılır. Bundan dolayı çok net yazıyorum.

Yine güncellerim bu başlığı, epey yazacak şey var aslında.

İnsanda karakter olmalı. Ekmek yediğin kabı, dostluk ve abilik gördüğün ortamı pisletmek, bir adama yakışmaz.

Yollar ayrılmış, herkes işinde gücünde. Bak işine. Görevlerini en iyi şekilde yap, bize salça olup eline ne geçecek? Biraz daha takipçi mi? Takipçi lazımsa, karakterini sıfırlama söyle bana, yardımcı olurum ben.

Bu da böyle bir açıklamamdır dostlar :) SDN Forum'a selamlar olsun.
Twitter da emin çıtak denen şahısı ben de eleştirdim linkini de atayım hatta
bu da link biraz insanda haysiyet olur

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Ekmek yediğin kabı, dostluk ve abilik gördüğün ortamı pisletmek, bir adama yakışmaz.
Hiç sevmediğim insan tiplemesi, bulunduğum iş yerinde 10'larca çalışan geçti altımdan 1-2 tanesi istisna hepsi aynı şeyi yaptı. Aslında buda bir tecrübe abi, sonuçta insanların gerçek yüzlerini tanımış oluyorsunuz.

Son mesajlar