Polosmart Phoenix kulaklık alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

hegHegmony

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar selam. Kulaklığımın sol kulağı bozulduğu için yeni bir kulaklığa ihtiyacım var. BİM'e gelecek Polosmart markalı, Phoenix modelli kulaklığı almak istiyorum. Sizce alınır mı? Ucuz olunca insan elimde kalır diye korkuyor, size sormak istedim.

Saygılarımla...

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ucuz etin yahnisi motor bozar
100tl ye ses verir ama ne tür.bi ses belli olmax

hegHegmony

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Benim için mikrofon ve ses kalitesi çok kötü olmasın yeterli. O kadar kötü olacağınıda sanmam. Alırsam buraya memnun kalıp kalmadığımı yazarım. İyi forumlar dilerim.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Benim için mikrofon ve ses kalitesi çok kötü olmasın yeterli. O kadar kötü olacağınıda sanmam. Alırsam buraya memnun kalıp kalmadığımı yazarım. İyi forumlar dilerim.
Test ettiniz mi? Ben de polosmart alacağım, BİM'de kalmamışsa internet sitesinden PGN10 modelini alacağım.

hegHegmony

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Test ettiniz mi? Ben de polosmart alacağım, BİM'de kalmamışsa internet sitesinden PGN10 modelini alacağım.
Ben nasipse haftaya çarşamba günü Bim'den PGM05 modelini alacağım. PGM10 modelinin bildiğim kadarı ile internette zaten incelemesi var. Bulamazsanız bana mesah yazın.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Ben nasipse haftaya çarşamba günü Bim'den PGM05 modelini alacağım. PGM10 modelinin bildiğim kadarı ile internette zaten incelemesi var. Bulamazsanız bana mesah yazın.
Aynen o incelemeyi izledim ben de. Mikrofonunu beğendim.

hegHegmony

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Şimdi PGM05 modelininde incelemesi yayınlanmış. Bana göre alınır duruyor.

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Ben aldım gayet güzel fiyatına göre. gönül isterdiki bir steelseriesimiz olsun ama nasipte yokmuş :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada alınmaz diyenleri takmayın hocam. 100 tl ye gayet güzel kulaklık bu fiyata normalde kamil koç otobüsündeki kulaklıktan veriyolar