Polat Alemdar'a özendi dehşet saçtı

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
132246.jpg

Polat Alemdar'a özendi dehşet saçtı

08 Mayıs 2010 Cumartesi 21:45
Kurtlar Vadisi dizisi hayranı 16 yaşındaki genç Polat Alemdar'a özendi dehşet saçtı. En yakın arkadaşına cehennemi yaşattı.

ŞANLIURFA'da, 16 yaşındaki M.T., en yakın arkadaşı ve işyeri komşusu olan 11 yaşındaki İbrahim Halil Buhur'u önce Rambo bıçağıyla sırtından yaraladı, ardından el ve ayaklarını bağlayıp ağzını koli bandıyla kapattıktan sonra naylon iple boğmaya kalkıştı.
M.T., ardından 10 saat boyunca sırtında bıçakla bakkal dükkanında ölmesi için beklettiği Buhur'u hastaneye kaldırması için taksi çağırdıktan sonra kaçtı.

Olay önceki gün Beykapısı Mahallesinde sabah saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, fotoğrafçılık yapan 43 yaşındaki 3 çocuk babası Orhan Buhur'a yardım etmeye giden oğlu 5'inci sınıf öğrencisi İbrahim Halil Buhur, yan komşusu olan ve aynı zamanda yakın arkadaş oldukları ileri sürülen M.T.'nin babası hasta olduğu için baktığı bakkal dükkanına gitti.
Burada bir süre güvercinler üzerine sohbet eden iki arkadaş, daha sonra işyerinde bulunan çikolata, bisküvi kutularını raflara düzeltmeye çalıştığı sırada İbrahim Halil Buhur'un bir paket elinden düştü. Bu duruma sinirlenen M.T., Buhur'a "ne kadar sakar şeysin bir paketi bile elinde tutamıyorsun" deyip tartışmaya başladılar. Bir anda bakkal dükkanında tartışan çocuklar, birbirlerine küfür ederken; M.T., işyerinde bulunan paslı Rambo bıçağını en yakın arkadaşın sırtına sapladı.

10 SAAT BIÇAKLA BEKLEDİ

Sırtından Rambo bıçağıyla yaralanan İbrahim Halil Bulur, yere yığıldı. Arkadaşını yaralayan M.T., kanlar içersinde kalan yaralı Buhur'u kimse görmesin diye işyerini perdeyle ayırdığı arka bölüme sürükleyerek götürdü. Burada yaralı Buhur'un el, ayaklarını bağlayıp ağzını da koli bandıyla ağzını sıkıca bantladı. İşyerinde 10 saat boyunca sırtında bıçakla bekleyen Buhur'a tehdit savuran M.T., naylon iple arkadaşını öldürmek için boğmaya çalıştı. Buhur'u öldüremeyen M.T., yan komşularından tornavida ile pense alarak yaralı çocuğun sırtındaki Rambo bıçağını çıkarmaya çalıştı. Tırtırlı Rambo bıçağını çıkartamayan M.T., bu kez bıçağın kabzasını sökerek el izini yok etmeye çalıştı.

BABA KAYIP OĞLUNU SORDU

İşyerine gelen baba Orhan Buhur, oğlunu fotoğrafçı da göremeyince komşusu olan bakkal M.T.'ye sordu. M.T. soğukkanlı bir şekilde oğlunu görmediğini babasına söyledi. Ardından yaşadığı panikten ne yapacağını şaşıran M.T., arkadaşı İbrahim Halil Buhur'u tehdit ederek kimseye bir şey anlatmaması halinde kendisini serbest bırakacağını belirterek onu öldürmekten vazgeçti. Akşam saatlerinde etraftaki işyerleri kapatılınca M.T., bir taksi çağırarak Buhur'u hastaneye göndermek istedi. Bu sırada taksi şoförüne de İbrahim Halil Buhur'un başka yerde bıçaklandığını, kendisinin ise ona yardım ettiğini söyleyip hastaneye götürmesi belirtti.
PANİĞE KAPILIP KAÇTI
Aynı mahallede oturan taksinin şoförü küçük yaralı çocuğu tanıması üzerine babasını cep telefonuyla arayarak oğlunun yaralandığını belirtip olay yerine çağırdı. Bu sırada paniğe kapılan M.T., yaralı çocuğu bırakıp kaçtı. Olay yerine çağrılan polise ilk ifadesinde M.T.'nin kendisini bıçakladığını söyleyen İbrahim Halil Buhur, ambulansla Haran Üniversitesi Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Buhur, babasını görünce gözyaşları içersinde "Mahmut'ta beni sorduğun sırada ben arkadaydım. Ağzım kapalıydı, sana seslendim benim sesimi duymadın" dediği öğrenildi.

POLAT ALEMDAR'A ÖZENİYOR

En yakın arkadaşını raftan bir kutu düşürdüğü için Rambo bıçağıyla yaralayan ve 10 saat boyunca işkence çektiren M.T. kısa süren bir çalışmanın ardından polis ekipleri tarafından yakalandı. Arkadaşını sırtına 7 santimetre bıçakla yaralayan M.T.'nin tanıyan mahalle sakinleri onun Kurtlar Vadisi dizini çok izlediğini, başrol oyuncusu Polat Alemdar'a özendiğini ifade ettiler. Çocuk Şubesinde ifadesi alınan M.T. nöbetçi mahkemeye sevk edilirken, yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan Buhur'un hayati tehlikesi devam ettiği öğrenildi. Olayla İlgili olarak soruşturma sürüyor.

http://www.internethaber.com/polat-alemdara-ozendi-dehset-sacti-250394h.htm?interstitial=true

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bu ne ya? Bu apaçilerin çocukları zaten vahşi. Böyle olaylar yüzünden kaldırıla kaldırıla Sansür uygulana uygulana dizi hafifledi bozuldu zaten. O, onu bıçaklıyor diye dizileri kaldırmak yerine şu cahilliğe bir son versinler. Bende çocuktum bende çocukken KV vardı hem de daha şiddetli, daha başka dizi film vs vardı şiddet içeren. Hiçbirine özenmedim :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Özenti gençlik..!

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Adamlar kolay yolu bulmuş yok şuna özeniyorum yok buna özeniyorum... Ceza evinde de başka bişeylere özenir :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Çok yaşamaz bunlar:D

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Bu ne ya? Bu apaçilerin çocukları zaten vahşi. Böyle olaylar yüzünden kaldırıla kaldırıla Sansür uygulana uygulana dizi hafifledi bozuldu zaten. O, onu bıçaklıyor diye dizileri kaldırmak yerine şu cahilliğe bir son versinler. Bende çocuktum bende çocukken KV vardı hem de daha şiddetli, daha başka dizi film vs vardı şiddet içeren. Hiçbirine özenmedim :)

Katılyıorum.

mert__

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bunu yapan yaşıtım .. yok artık bende mi :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
seni seçtim pikaçu vakasından farkı yok

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bu ne yavv bu çocuklarda amma özentiliymiş.. Bi zamanlarda Pokemon a özeniyorlardı kendilerini uçacağız diye pencerelerden atıyorlardı.. Ama aslında suç burda ne çocuklarda ne de dizilerde suç ailelerde...

---------- saat 18:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:01 eklenmişti ----------

Baştan beri diyorum, kaldırılsın şu salak dizi.

Tabii Kurtlar vadisi kalksın Aşk ı memnu devam etsin dimi.. Siz yokmusunuz sizzzz...:D Bende Aşkı memnu dan olumsuz etkileniyorum... Ne yapacağız şimdi..

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Baştan beri diyorum, kaldırılsın şu salak dizi.

Kurtlar Vadisinden 10 kat daha salak bir dizi var.O da Aşk-ı Memnu.İlk önce onun kalkması lazım.

Zaten Kurtlar Vadisi yakında biter gibime geliyor

.Ama aşkı memnu ise kesinlikle kalkmalı.Ne ahlak bırakıyor insanda ne birşey :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bu ne yavv bu çocuklarda amma özentiliymiş.. Bi zamanlarda Pokemon a özeniyorlardı kendilerini uçacağız diye pencerelerden atıyorlardı.. Ama aslında suç burda ne çocuklarda ne de dizilerde suç ailelerde...

---------- saat 18:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:01 eklenmişti ----------

Tabii Kurtlar vadisi kalksın Aşk ı memnu devam etsin dimi.. Siz yokmusunuz sizzzz...:D Bende Aşkı memnu dan olumsuz etkileniyorum... Ne yapacağız şimdi..

Böyle saçma bir ifade kullanmadan önce bana Aşk-ı Memnu'yu izleyip izlemediğimi sormayı akıl etseydin keske.

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Kurtlar vadisi ile hiç alakası yok, birilerinin işine gelmediği için diziye b...k atıyorlar

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Ne salak iştir ya . Ona özendi buna özendi. Diziler filmleri kaldırmak çözüm değil ki. Herif mal. Akıl gelişmiş yetiştirememişler. Cük kadar kalmış beyni. Kavrayamıyo. Aileler çocuk yetiştiremiyor

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Dizi kaldırmayla önüne geçilemez böyle şeylerin...

Son mesajlar