Soru Poco X5 Pro mu, Redmi Note 12 Pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

mustfakr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar kararsız kaldım. Yardımcı olun. Poco x5 pro mu? Xiaomi Redmi Note 12 Pro mu? Ve bir de trendyol'dan telefon alınır mı?

eminozcanaslan

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Poco X5 Pro Kısmen Daha Güncel Model Kamera Bakımından Note 12 Pro Modeli OİS Stabilizasyon Anlamında Daha İyi Bir Tavsiye Daha Vereyim S21 Fe Veya Galaxy A54 Modellerine Bakın Güncelleme Desteği Ve Malzeme Kalitesi Ve Daha Başarılı Kamera Çözümlemesi Var Samsungda Trendyoldan Telefon Alınır Sorunsuz

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
547
Arkadaşlar kararsız kaldım. Yardımcı olun. Poco x5 pro mu? Xiaomi Redmi Note 12 Pro mu? Ve bir de trendyol'dan telefon alınır mı?
Ben hepsiburada üzerinden aldım satıcı hepsiburada idi, sıkıntı olmadı, trendyolu bilmiyorum, bence poco x5 pro daha iyi.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
547
Poco X5 Pro Kısmen Daha Güncel Model Kamera Bakımından Note 12 Pro Modeli OİS Stabilizasyon Anlamında Daha İyi Bir Tavsiye Daha Vereyim S21 Fe Veya Galaxy A54 Modellerine Bakın Güncelleme Desteği Ve Malzeme Kalitesi Ve Daha Başarılı Kamera Çözümlemesi Var Samsungda Trendyoldan Telefon Alınır Sorunsuz
Nedense ben Xiaomi 'ye hiç güvenmiyorum, kendi uygulamalarında reklam çıkartıyor adamlar kafayı yemiş olmalılar.

eminozcanaslan

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Nedense ben Xiaomi 'ye hiç güvenmiyorum, kendi uygulamalarında reklam çıkartıyor adamlar kafayı yemiş olmalılar.
Samsung Eskiden Boşluk Bıraktığı Orta Segmenti 2 Senedir A Modelleriyle Zorladı Ve Bence Xiaomi Artık Fiyatlandırmalarda Kendini Premium Cihaz Segmentinde Konumlandırıyor Olabilitesinden Yüksek Fiyatlara A54 Modeli Bana Kalırsa Orta Segmentin En Başarımlı Cihazlarından S21 Fe Ve Honor X9A Modeli Gayet Donanımlı Ve Kamerasal Başarımlı Cihazlarından

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
547
Samsung Eskiden Boşluk Bıraktığı Orta Segmenti 2 Senedir A Modelleriyle Zorladı Ve Bence Xiaomi Artık Fiyatlandırmalarda Kendini Premium Cihaz Segmentinde Konumlandırıyor Olabilitesinden Yüksek Fiyatlara A54 Modeli Bana Kalırsa Orta Segmentin En Başarımlı Cihazlarından S21 Fe Ve Honor X9A Modeli Gayet Donanımlı Ve Kamerasal Başarımlı Cihazlarından
Şu an honor x9a kullanıyorum ben, şarj süresi muazzam, bu fiyata bu ekranı beklemiyordum, her şeyinden memnumum vallahi, kupon ile 9 bin liraya geldi, iyi ki almışım.

mustfakr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Samsung'un telefonlarına hiç alışamadım. O yüzden pek yakın değilim. Öneri için sağol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kameraya pek takıntılı değilim. Performansı iyi olsun yeter

darkwalkertrt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Reis memnun musun telefondan ?
Benim işim çoğunlukla oyun olduğu için memnum oldum desem basit kalır. En yüksek kalitede takılmadan dolmadan ısınmadan 4 saat kesintisiz oynuyorum sonra 20dakikada full şarj oluyo tekrar başliyorum bir ay oldu ne performans etkilendi ne kalite böyle devam edecek gibi memnumum. Alıcaksan 12T serisi tavsiye ederim pro yada normal. Normal olan 8100 ultra kullanıyo müthiş işlemci 8genlere kafa tutuyor.

Bu arada poco x5 prodan pek emin değilim güncelleme desteği sözü bile vermediler üstüne poco x3 pronun işlemcisi onunkinden daha güçlü . Bi garip telefon yapmışlar. Ben derim ki üstüne biraz daha biriktirip 12t ya da dimensity 8100lü x4gt falan al.

Son düzenleme:

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
S21 FE öneririm Xiaomi dahil bütün Çinli markaları tavsiye etmiyorum. Bunu 4 yıl Xiaomi Mİ9T kullanmış biri olarak söylüyorum.
edit: İPhone 14 Pro kullanıyorum

Tan KO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Poco tercih ederdim. Zamanında anneme trendyoldan telefon aldım, bi sorun olmadı.

Son mesajlar