Xiaomi Poco X3 NFC Türkiye'de !

Efsaneben

Asistan
Arkadaşlar m51 ile batarya m51 7000 mAh
POCO X3 NFC,5160 mAh sizce fiyat farkı değer mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar birde bu telefonların fiyatları ilerleyen süreçte artar mı yani kampanyali fiyatlar mi bunlar yoksa tr geliş fiyatlari mi

Son düzenleme:

bir_türk

Asistan
4000'den girecek bence 🙂
inşallah hocam zaten bugün 14.00 de lansman başlıyacak yanlış bilmiyorsam

Arkadaşlar birde bu telefonların fiyatları ilerleyen süreçte artar mı yani kampanyali fiyatlar mi bunlar yoksa tr geliş fiyatlari mi
fiyat farkına değmez bence poco x3 nfc al

m 51 polikarbon olduğu için her halükarda da çizilme durumu var kalite olarak kasa tırt

bir_türk

Asistan
her şeyi çok güzel de tasarımını bi ben mi beğenmedim ?
bende gerek kamera tasarımı olsun gerek telefonun arkasındaki POCO yazısı olsun pek beğenmedim bide ben ön kamera ya damla çentik(bu da artık eskimeye başlıyor) yada sağda/solda olunca seviyorum ortada olunca göze batıyor gibi oluyor alışmak lazım

Bu telefona SD 732G komaları bence hata idi. Tamam F/P ama bence bu telefon dimensity 1000+ ile çok daha iyi bir F/P olabilirdi. MTK üreticilere işlemcilerini daha ucuz maliyetli verdiği için olan LCD panel yerine amoled de konulabilirdi.

Yasiin

Profesör
Bu telefona SD 732G komaları bence hata idi. Tamam F/P ama bence bu telefon dimensity 1000+ ile çok daha iyi bir F/P olabilirdi. MTK üreticilere işlemcilerini daha ucuz maliyetli verdiği için olan LCD panel yerine amoled de konulabilirdi.
Bu fiyat bandında alınabilecek en mantıklı telefon şuan, dediklerini koysalar fiyat 3500 bandına hatta daha da üste çıkabilirdi.

Bu fiyat bandında alınabilecek en mantıklı telefon şuan, dediklerini koysalar fiyat 3500 bandına hatta daha da üste çıkabilirdi.
Dediğim gibi, Dimensity 1000+ daha az maliyetli bir işlemci. Arada ki farkı da Amoled ile kapatabilirlerdi.

Redmi K30 Ultra batarya hariç daha iyi özellikler ile çok az daha pahalı idi.

Cvnmrt

Profesör
Fiyatını haketmeyen bir telefon olmuş, 4000 şahsen vermem realme 7 proya tek artısı Stereo hoparlör ve super Amoled ekran birde 65 watt hızlı şarj desteği.
Katılmıyorum 4000 Realme 7 Pro için iyi fiyat.

Poco X3 NFC Realme 6 Pro'ya rakip olarak çıktı hatta bence bunun için RN 9 Pro'dan vazgeçtiler.

Acaba yarın da Realme'den böyle bir hamle görür müyüz?
Dediğim gibi oldu Xiaomi Poco X3 NFC ile Realme 6 Pro'ya, Realme de 7 Pro ile Mi Note 10 Lite'a hamle yaptı.