Xiaomi Poco X3 NFC Türkiye'de !

alpotter

Profesör
Poco X3 NFC 6/64 GB 2999 TL'den, 6/128 GB 3199 TL'den Türkiye garantili olarak satışa sunuldu.

Bu fiyata rakipsiz olduğunu düşünüyorum. Redmi Note 9 Pro bu fiyatlardayken alınacak en iyi cihazlardan biriydi, artık 3000 TL civarlarında Poco X3'ten başka cihaz önermem.
Hatta birçok konuda Realme 6 Pro, Mi Note 10 Lite, Samsung Galaxy M51 gibi daha yüksek fiyatlardaki rakiplerine karşı birçok üstünlüğü var.
Geçen senenin f/p cihazlarından olan Redmi Note 8 Pro gibi çok satılacak bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
Sizin düşünceleriniz nelerdir ?

TheLastWarrior

Profesör
Fiyat olarak çok iyi gldi özellikleride güzel satabilir baya bnce mi10t lite geleceği için fiyatı düşük tuttular oda 3400-3600civarı gelecektir muhtemelen

TheLastWarrior

Profesör
Bu arada xiaomi ekran avantajınıda eline alarak hem özellik hemde fiyat olarak rakiplerinede çelmeyi taktı (Realme 6 ve 7, m51,reno4)

ürün detaylarında distribütör yazıyordu da hocam

bir_türk

Asistan
Poco X3 NFC 6/64 GB 2999 TL'den, 6/128 GB 3199 TL'den Türkiye garantili olarak satışa sunuldu.

Bu fiyata rakipsiz olduğunu düşünüyorum. Redmi Note 9 Pro bu fiyatlardayken alınacak en iyi cihazlardan biriydi, artık 3000 TL civarlarında Poco X3'ten başka cihaz önermem.
Hatta birçok konuda Realme 6 Pro, Mi Note 10 Lite, Samsung Galaxy M51 gibi daha yüksek fiyatlardaki rakiplerine karşı birçok üstünlüğü var.
Geçen senenin f/p cihazlarından olan Redmi Note 8 Pro gibi çok satılacak bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
bu kadar ucuz olacağını hiç tahmin edemiyordum gerçekten bir kaç eksi dışında güzel bir telefon rakipsiz diyebiliriz

Cvnmrt

Profesör
Poco X3 NFC Realme 6 Pro'ya rakip olarak çıktı hatta bence bunun için RN 9 Pro'dan vazgeçtiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba yarın da Realme'den böyle bir hamle görür müyüz?

bir_türk

Asistan
Poco X3 NFC Realme 6 Pro'ya rakip olarak çıktı hatta bence bunun için RN 9 Pro'dan vazgeçtiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba yarın da Realme'den böyle bir hamle görür müyüz?
açıkcası sanmam daha öncede dediğim gibi 4100-4300 arası kulaklık hediyeli satarlar

Bu fiyatta 120 hz ekran hızı,Snapdragon 732g işlemci ve Stereo hoparlör sunmasından dolayı şu anda en iyi tercih olduğunu düşünüyorum.