Poco X3 nfc bilinen hatası varmıdır?

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Poco X3 nfc yazılımsal hataları varmi
Arayüz ve kamera tarafında var.Kamerada gece çekimi berbat,insan çekimlerinde yüzlere filtre uyguluyor.Ön kameranın video performansı stabilizasyon olarak rezalet.Poco X3 yerine Realme 7 yada Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 nfc yazılımsal hataları varmi
Yok, alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayüz ve kamera tarafında var.Kamerada gece çekimi berbat,insan çekimlerinde yüzlere filtre uyguluyor.Ön kameranın video performansı stabilizasyon olarak rezalet.Poco X3 yerine Realme 7 yada Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.
Kameraya çok önem veriyorsun ya önerdiğin Realme 7 Pro'nun video performansına bakmanı öneririm.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Realme 7 Pro alternatifine de bir bak derim.
Ekranda ve kamerada sorunlar vardı.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yok, alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kameraya çok önem veriyorsun ya önerdiğin Realme 7 Pro'nun video performansına bakmanı öneririm.
Benim Poco X3 de video performansını eleştirdiğim nokta ön kamera.Poco X3 ün ön kamerasının video stabilizasyonuna dikkatli bak.Realme 7 pro da ön kamera videoda hareket halinde gram titreme olmazken Poco X3 hareket halinde iken aşırı derecede titriyor.Bunu görmemek için kör olmak lazım.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Benim Poco X3 de video performansını eleştirdiğim nokta ön kamera.Poco X3 ün ön kamerasının video stabilizasyonuna dikkatli bak.Realme 7 pro da ön kamera videoda hareket halinde gram titreme olmazken Poco X3 hareket halinde iken aşırı derecede titriyor.Bunu görmemek için kör olmak lazım.
Anlamadınız demek istediğim bu fiyat bandındaki cihazlarda herhalde bir eksiklik olacak yoksa üst segmente ne gerek vardı ama her yerde yok Xiaomi böyle aman alınmaz sorunlu uzak durun gibi laflar edip Poco X3 sorana Realme 7 önermek gibi veya Realme 7 Pro'nun sorunlarından bahsetmeyip Xiaomi'deki en ufak hataya rezalet lafını yapıştırıyorsunuz. Realme 7 Pro'nun video performansından bahsettiğinizi bir kere görmedim böyle yapmak istemiyorum ama mecbur bıraktınız Mizancell kanalının Realme 7 Pro Mi Note 10 Lite video karşılaştırma videosuna açın bakın. Mi Note 10 Lite'da maske takılıyken görüntünün sararması gibi saçma bir sorun var. Realme 7 Pro'da ise hem ön hem arka kamera video performansı REZALET. Görüntüler aşağıda.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-29-15-26-25-660_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-11-29-15-26-25-660_com.google.android.youtube.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 257
  • Screenshot_2020-11-29-15-28-58-858_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-11-29-15-28-58-858_com.google.android.youtube.jpg
    73.1 KB · Görüntüleme: 256

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Anlamadınız demek istediğim bu fiyat bandındaki cihazlarda herhalde bir eksiklik olacak yoksa üst segmente ne gerek vardı ama her yerde yok Xiaomi böyle aman alınmaz sorunlu uzak durun gibi laflar edip Poco X3 sorana Realme 7 önermek gibi veya Realme 7 Pro'nun sorunlarından bahsetmeyip Xiaomi'deki en ufak hataya rezalet lafını yapıştırıyorsunuz. Realme 7 Pro'nun video performansından bahsettiğinizi bir kere görmedim böyle yapmak istemiyorum ama mecbur bıraktınız Mizancell kanalının Realme 7 Pro Mi Note 10 Lite video karşılaştırma videosuna açın bakın. Mi Note 10 Lite'da maske takılıyken görüntünün sararması gibi saçma bir sorun var. Realme 7 Pro'da ise hem ön hem arka kamera video performansı REZALET. Görüntüler aşağıda.
En ufak hata?????? kusura bakmada saçmalamada çığır açtın.Xiaominin her modelinde saçma sapan hatalar var.Realme 7 pro nun ön kamerasının ve arka kamerasının video performansını biliyorum.İddaa ettiğin gibi kötü değil ortalama.Realme 7 pronun videosu çok iyi demiyorum.Realme 7 pro yazılım konusunda birçok noktada Xiaomiden daha iyi.Fotoğraf tarafında ikisinin çekimlerine bak gece çekimi Poco X3 de gece moduna rağmen vasat.Realme 7 pronun gece performansı bu segmentte çok iyi.Gündüz çekimlerine baktığında hdr olsun,renk doğruluğu olsun Realme 7 pro bariz üstün.Xiaominin amiral gemisi cihazı Mi 10t Pro Fotoğraf ve videoda hdr tarafında M51 den tokat yiyor sen hala utanmadan Sıkılmadan Xiaomiyi savunuyorsun.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
En ufak hata?????? kusura bakmada saçmalamada çığır açtın.Xiaominin her modelinde saçma sapan hatalar var.Realme 7 pro nun ön kamerasının ve arka kamerasının video performansını biliyorum.İddaa ettiğin gibi kötü değil ortalama.Realme 7 pronun videosu çok iyi demiyorum.Realme 7 pro yazılım konusunda birçok noktada Xiaomiden daha iyi.Fotoğraf tarafında ikisinin çekimlerine bak gece çekimi Poco X3 de gece moduna rağmen vasat.Realme 7 pronun gece performansı bu segmentte çok iyi.Gündüz çekimlerine baktığında hdr olsun,renk doğruluğu olsun Realme 7 pro bariz üstün.Xiaominin amiral gemisi cihazı Mi 10t Pro Fotoğraf ve videoda hdr tarafında M51 den tokat yiyor sen hala utanmadan Sıkılmadan Xiaomiyi savunuyorsun.
Attığım görüntüleri görmüyor musun gökyüzü yok gökyüzü daha gelmiş iddia ettiğin gibi kötü değil diyorsun utanmadan. Bir kere de kabul et. Daha bu konu hakkında tartışmak istemiyorum çünkü sıkmaya başladı.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Note 8 Pro kullanıyorum ve sizin o dediğiniz "yazılım" sorunları beni rahatsız etmiyor. Oppo fanboyluğu yaptığın apaçık ortada. Fiyatına göre gayet iyi telefondur, alabilirsiniz.
Doğruları yazdığım için Xiaomi düşmanıyım.Size Xiaominin mükemmel yazılımı ile mutluluklar.
Çok fazla çeşitlilik var, abarttığın kadar yazılım sorunları da yok. Olayı iyice AMD'ye bağladınız. "Xiaomi çöp, alınmaz, piyasan çekilsin" gibi gereksiz söylemlerle fanboylukta çığır açtın. Sana Realme serisiyle başarılar dilerim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Note 8 Pro kullanıyorum ve sizin o dediğiniz "yazılım" sorunları beni rahatsız etmiyor. Oppo fanboyluğu yaptığın apaçık ortada. Fiyatına göre gayet iyi telefondur, alabilirsiniz.

Çok fazla çeşitlilik var, abarttığın kadar yazılım sorunları da yok. Olayı iyice AMD'ye bağladınız. "Xiaomi çöp, alınmaz, piyasan çekilsin" gibi gereksiz söylemlerle fanboylukta çığır açtın. Sana Realme serisiyle başarılar dilerim.
Dk 11:30 dan itibaren izle ve hdr tarafına dikkatli bak.Eğer gözlerinde sorun yoksa Snapdragon 865 işlemcili mi 10t Pro nun M51 e karşı hdr tarafında nasıl rezil olduğunu göreceksin.O çok bayıldığın mükemmel Xiaomi yazılımı.???Sen ve senin gibilere sadece gülüyorum.???

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
MİUİ o kadar kötü DEEĞİL :(

Reaksiyon puanı
307
İlk aldığımda Miui 12.0.3.0 güncellediğimde karşılaştığım sorunlar:

"Mi tarayıcı durduruldu hatası"
"Kamera pro modda UWD modda durduruldu hatası"
"chrome bazen açılırken beyaz ekranda takılma sorunu"

Nasıl geçti?

Temiz bir format attım ve hiç birinde sorun yok, ekran sorunu da yok bu arada...

Ben çok memnunum fakat yeni güncellemeyle daha stabil olması gerek, arayüzü kaydırırken 120 hz değil de 60 hz gibi hissettiriyor.
Bazı uygulamalar açarken de öyle...

Tek kusuru bu olsun hiç önemli değil.

Performans desen bir kere donmadı formattan önce

Pil desen 8 saat açık ekran (pubg asphalt) oynuyorum 31 falan kalıyor şarjı
1 saatte de full oluyor

Kamera desen 64 mp olanı muazzam diğerlerini çok kullanmadım ama çok iyi, yazılımsal olarak beğenmeyen GCAM indirir basit işler...

Telefon büyük ekranlı diye elime sığmaz dedim tek elle bile kullanılıyor ( biraz zor oluyor ama)

Hoparlörü çok iyi, kasa kısmında titreme olması hata gibi görülmüş ama bu telefon bir oyuncu telefonu ve arkada bilerek boşluk bırakmışlar, mesela PUBG' de ateş ederken arka titriyor FEEDBACK hissi veriyor.

Kısaca donanım süper yazılım tırt.

Reaksiyon puanı
307
Dk 11:30 dan itibaren izle ve hdr tarafına dikkatli bak.Eğer gözlerinde sorun yoksa Snapdragon 865 işlemcili mi 10t Pro nun M51 e karşı hdr tarafında nasıl rezil olduğunu göreceksin.O çok bayıldığın mükemmel Xiaomi yazılımı.???Sen ve senin gibilere sadece gülüyorum.???
Samsung gerçekten yazılım konusunda çok iyi lafım yok ama 2 yıl ömrü var, garantisi bitince direkt çöp... Samsung Note 3 vardı bende bataryası pert oldu yeni aldım o da pert oldu, patlayan note 8 leri biliyoruz zaten... Bir de hemen güncelleme kesiyorlar yenilik alamıyorsun. Neredeyse iPhone kadar para istiyorlar ama iPhone' un sunduğu destekleri vermiyorlar.

Xiaomi yazılımsal olarak kötü ama bataryası kolay kolay bozulmuyor, babamın 5 yıl önceki telefonuna bile miui bilmem kaç sürümü vermişlerdi.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Pil konusunda 5 saat dayandı PUBG'de düşük ayarda. Güncelleme geldi bana ama hâlâ güncellemedim çünkü stabil :)
mesela hocam bende miui12.0.1 varken 26 şarjla oyun oynamadan 4.buçuk 5 saat ekran açık süresi alıyordum şuanda miui12.0.2 var ve şuan pil performansından memnunum oyun oynayarak 9 10 saat ekran açık süresi alıyorum eğer bir daha güncelleme gelirse kolay kolay yüklemem eğer kullanıcılar memnunsa yüklerim
cihaz mi note 10 lite tr romu var

Reaksiyon puanı
307
Bir de samsungun arayüzü hantal, "android donuyor ya" diyorlar ya... İşte samaung aslında o android değil, eski model HTC desire SV telefonum vardı 4 çekirdekti yanlış hatırlamıyorsam ama 8 çekirdekli Galaxy Note 3 deli gibi donuyordu o donmuyordu.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075