Poco X3 nfc bilinen hatası varmıdır?

Bu konuyu okuyanlar

İlk aldığımda Miui 12.0.3.0 güncellediğimde karşılaştığım sorunlar:

"Mi tarayıcı durduruldu hatası"
"Kamera pro modda UWD modda durduruldu hatası"
"chrome bazen açılırken beyaz ekranda takılma sorunu"

Nasıl geçti?

Temiz bir format attım ve hiç birinde sorun yok, ekran sorunu da yok bu arada...

Ben çok memnunum fakat yeni güncellemeyle daha stabil olması gerek, arayüzü kaydırırken 120 hz değil de 60 hz gibi hissettiriyor.
Bazı uygulamalar açarken de öyle...

Tek kusuru bu olsun hiç önemli değil.

Performans desen bir kere donmadı formattan önce

Pil desen 8 saat açık ekran (pubg asphalt) oynuyorum 31 falan kalıyor şarjı
1 saatte de full oluyor

Kamera desen 64 mp olanı muazzam diğerlerini çok kullanmadım ama çok iyi, yazılımsal olarak beğenmeyen GCAM indirir basit işler...

Telefon büyük ekranlı diye elime sığmaz dedim tek elle bile kullanılıyor ( biraz zor oluyor ama)

Hoparlörü çok iyi, kasa kısmında titreme olması hata gibi görülmüş ama bu telefon bir oyuncu telefonu ve arkada bilerek boşluk bırakmışlar, mesela PUBG' de ateş ederken arka titriyor FEEDBACK hissi veriyor.

Kısaca donanım süper yazılım tırt.

Dk 11:30 dan itibaren izle ve hdr tarafına dikkatli bak.Eğer gözlerinde sorun yoksa Snapdragon 865 işlemcili mi 10t Pro nun M51 e karşı hdr tarafında nasıl rezil olduğunu göreceksin.O çok bayıldığın mükemmel Xiaomi yazılımı.😂😂😂Sen ve senin gibilere sadece gülüyorum.😁😁😁
Samsung gerçekten yazılım konusunda çok iyi lafım yok ama 2 yıl ömrü var, garantisi bitince direkt çöp... Samsung Note 3 vardı bende bataryası pert oldu yeni aldım o da pert oldu, patlayan note 8 leri biliyoruz zaten... Bir de hemen güncelleme kesiyorlar yenilik alamıyorsun. Neredeyse iPhone kadar para istiyorlar ama iPhone' un sunduğu destekleri vermiyorlar.

Xiaomi yazılımsal olarak kötü ama bataryası kolay kolay bozulmuyor, babamın 5 yıl önceki telefonuna bile miui bilmem kaç sürümü vermişlerdi.

batuhan67

Doçent
Pil konusunda 5 saat dayandı PUBG'de düşük ayarda. Güncelleme geldi bana ama hâlâ güncellemedim çünkü stabil :)
mesela hocam bende miui12.0.1 varken 26 şarjla oyun oynamadan 4.buçuk 5 saat ekran açık süresi alıyordum şuanda miui12.0.2 var ve şuan pil performansından memnunum oyun oynayarak 9 10 saat ekran açık süresi alıyorum eğer bir daha güncelleme gelirse kolay kolay yüklemem eğer kullanıcılar memnunsa yüklerim
cihaz mi note 10 lite tr romu var

Bir de samsungun arayüzü hantal, "android donuyor ya" diyorlar ya... İşte samaung aslında o android değil, eski model HTC desire SV telefonum vardı 4 çekirdekti yanlış hatırlamıyorsam ama 8 çekirdekli Galaxy Note 3 deli gibi donuyordu o donmuyordu.

Samsung gerçekten yazılım konusunda çok iyi lafım yok ama 2 yıl ömrü var, garantisi bitince direkt çöp... Samsung Note 3 vardı bende bataryası pert oldu yeni aldım o da pert oldu, patlayan note 8 leri biliyoruz zaten... Bir de hemen güncelleme kesiyorlar yenilik alamıyorsun. Neredeyse iPhone kadar para istiyorlar ama iPhone' un sunduğu destekleri vermiyorlar.

Xiaomi yazılımsal olarak kötü ama bataryası kolay kolay bozulmuyor, babamın 5 yıl önceki telefonuna bile miui bilmem kaç sürümü vermişlerdi.
M51 de Snapdragon 730 işlemci var.Exynos olsa 2 yıl yorumuna saygı duyardım.M51 3 yıl performans konusunda üzmez.Samsung cihazlarına 3 yıl güncelleme desteği sunuyor.Diyelim ki güncellemeyi kesti.Xiaominin verdiği güncellemeleride biliyoruz.Batarya performansı yüzde 40 düşer,kamerada donma,wifi kopmaları.Öyle bir anlatıyorsun ki sanki Xiaominin güncellemeleri sorunsuz.Kusura bakmada en kral donanımı,en kral batarya performansınada sahip olsa yazılım iyi olmadıktan sonra bir anlamı yok.Xiaomiyi savunmaktan vazgeçmenizi tavsiye ederim.

Cvnmrt

Profesör
Kamerada sorun yok 😂😂😂🤣🤣🤣 Bir insan bir markayı ancak bu kadar savunabilir.Mi 10t pronun Kamerasındaki berbat hdr ı,saçma sapan renkleri nasıl göremiyorsunuz?
Dün attığım (Realme 7 Pro video performansı) görüntüleri Xiaomi marka bir cihazda görseydiniz yerden yere vururdunuz bunu ben dahil buradaki çoğu kişi biliyor. Her markaya aynı yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Rchive

Profesör
En kral donanımı,en kral batarya performansınada sahip olsa yazılım iyi olmadıktan sonra bir anlamı yok.Xiaomiyi savunmaktan vazgeçmenizi tavsiye ederim.
Telefonu sadece yazılımdan ibaret görüyorsun, sadece 1-2 modele bakıyorsun ve ısrarla savunacağım. En kral donanım olduktan sonra yazılımı gram umursamazdım :)

Dün attığım (Realme 7 Pro video performansı) görüntüleri Xiaomi marka bir cihazda görseydiniz yerden yere vururdunuz bunu ben dahil buradaki çoğu kişi biliyor. Her markaya aynı yaklaşmanızı tavsiye ederim.
Ben sana Realme 7 pronun videosunu övdüm mü? Realme 7 pronun videosu aman aman değil.Realme de bir video tarafında sıkıntı var.Xiaominin her tarafı sıkıntılı.Poco X3 ün renk doğruluğu,hdr performansı Realme 7 pronun gerisinde.Gece çekimlerinde gece moduna rağmen vasatı geçemiyor.Arayüz desen sıkıntı,bu forumda cihazı kullanan arayüz geçişlerinde cihazın akıcı olmadığını söylüyor.Hala utanmadan sıkılmadan Xiaomiyi savunabiliyorsunuz.

batuhan67

Doçent
Telefonu sadece yazılımdan ibaret görüyorsun, sadece 1-2 modele bakıyorsun ve ısrarla savunacağım. En kral donanım olduktan sonra yazılımı gram umursamazdım :)
neden yazılımı umursamazdınız ve miui gerçekten kullanışlı özellikler var ama hatalarıda var bir emui gibi bir yazılım yapamadı xiaomi huawein yazılımını gerçekten çok iyi ama google olmadığı için almam

SDN Son Haberler