Playstation Bilgisayara Bağlamak

Bu konuyu okuyanlar

AllaMonsta61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar benim bu konu hakkında hiçbir bilgim olmadığı için yazıyorum. Diyelim ki Playstation 4 ü pc ye bağladık. Normalde bilgisayarımın kaldırmadığı bir oyunu Ps4 bağladığım için Steam'dan yükleyip kasmadan oynayabilirmiyim? Veya oynamanın bir yolu varmı?

Reaksiyon puanı
1,056
Oynarsın ancak internetin güçlü olması gerekir ama fark olmaz sadece ps4 ekranını yansıtıp pcde oynarsın internetin kötü ise yırtılma olur yani sorun çıkarır kısaca

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhabalar benim bu konu hakkında hiçbir bilgim olmadığı için yazıyorum. Diyelim ki Playstation 4 ü pc ye bağladık. Normalde bilgisayarımın kaldırmadığı bir oyunu Ps4 bağladığım için Steam'dan yükleyip kasmadan oynayabilirmiyim? Veya oynamanın bir yolu varmı?
Playstation ekranını monitöre yansıtabilirsiniz.

AllaMonsta61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Oynarsın ancak internetin güçlü olması gerekir ama fark olmaz sadece ps4 ekranını yansıtıp pcde oynarsın internetin kötü ise yırtılma olur yani sorun çıkarır kısaca
Ben Gta 4 oynamak istiyorum Steam'dan satın aldım ama Pc de kasıyordu. İnternetim çok iyi değil ama Gta 4 İnternetsiz oynanıyor. İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyunlar için de mi internetin iyi olması lazım? Offline oyun oynarken kötü internet bağlantısında Yırtılma olur mu?

Reaksiyon puanı
1,056
Ben Gta 4 oynamak istiyorum Steam'dan satın aldım ama Pc de kasıyordu. İnternetim çok iyi değil ama Gta 4 İnternetsiz oynanıyor. İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyunlar için de mi internetin iyi olması lazım? Offline oyun oynarken kötü internet bağlantısında Yırtılma olur mu?
Ps4 de gta 4 yok maalesef
Offline oyun olsada internet bağlantın iyi olması lazım internetten ekrana yansıtıyor

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Pc monitörüne hdmi üzerinden bağlayıp kullanırsın. Direkt pc kasasına takamazsın. Steamden satın aldığın oyunu PS4 üzerinde oynayamazsın. PS4 için GTA4 yok. Uzaktan bağlantı ile pcye yansıtabilirsin ama ona da iyi bir internet bağlantısı gerekiyor. Onun yerine direk monitöre bağlamak daha iyi. Öbür taraftan ikinci el cd bulabilirsin oyunlar için farklı satış platformlarında.