ulasscann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son olarak, 500 GB ve 1 tb arasında kapasite dışında bir fark var mı? Sonuçta bu oyunlar disk ile oynanıyor, yanlışsam kusura bakmayın öğrenmeye çalışıyorum :) artı oyun diskini ilk taktığımızda konsol bunu yüklüyor mu yoksa direk başlatıyor mu, mantık pc de disk ile oynama ile aynı mı?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bana göre Nfs çok kötü, sürekli karanlık ortamda oynuyorsun.
Sadece hafıza farkı var, şöyle anlatayım her oyun ortalama 35-60 gb yer kaplıyor ona göre kendin hesabını yap.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Son olarak, 500 GB ve 1 tb arasında kapasite dışında bir fark var mı? Sonuçta bu oyunlar disk ile oynanıyor, yanlışsam kusura bakmayın öğrenmeye çalışıyorum :) artı oyun diskini ilk taktığımızda konsol bunu yüklüyor mu yoksa direk başlatıyor mu, mantık pc de disk ile oynama ile aynı mı?
Ne kadar disk ile çalışsa da oyunlar yer kaplıyor yani içine 40gb ortalama alırsak 15-20 oyun alır bence 1tb gereksiz tabi kullanıma göre değişiyor

ulasscann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar disk ile çalışsa da oyunlar yer kaplıyor yani içine 40gb ortalama alırsak 15-20 oyun alır bence 1tb gereksiz tabi kullanıma göre değişiyor
Anlıyorum, o zaman benim için 500gb yeterli, taş çatlasın 4 oyun yüklerim. İlginize çok teşekkür ediyorum. Bir de şu var, Playstation 4 kafelerde oyunların yama yapılmış halleri var örneğin pes de fifa da ptt 1. Lig var, bunu evde kendimiz yapabilir miyiz?

Son düzenleme:

ulasscann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chip online ın haberine göre Ps4 neo bu yıl içerisinde çıkacakmış.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Anlıyorum, o zaman benim için 500gb yeterli, taş çatlasın 4 oyun yüklerim. İlginize çok teşekkür ediyorum. Bir de şu var, Playstation 4 kafelerde oyunların yama yapılmış halleri var örneğin pes de fifa da ptt 1. Lig var, bunu evde kendimiz yapabilir miyiz?
Yazılım atan ps dükkanları var o iş beni aşar uzmanlara sormak lazım

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Peki şöyle bişey sorayım, eğer bu oyunu oynamazsan çok şey kaybedersin diyebileceğiniz tarzda bi öneriniz var mı, futbol dışında.
''İnfamous Second Son'' güzel bir oyundu tavsiye ederim(türkçe dublajlı)
''Uncharted 4 'ü oynamadan önce ps4 için ilk 3 oyunu bir arada derlediler.(Uncharted nathan drake collection adıyla)Önce ilk 3 oyunu oynamanı tavsiye ederim.

ulasscann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''İnfamous Second Son'' güzel bir oyundu tavsiye ederim(türkçe dublajlı)
''Uncharted 4 'ü oynamadan önce ps4 için ilk 3 oyunu bir arada derlediler.(Uncharted nathan drake collection adıyla)Önce ilk 3 oyunu oynamanı tavsiye ederim.
Oynanışını izledim ama beni pek sarmadı ps ile futbol sayesinde tanıştığım için olsa gerek. Fifa ve pes i bekliyorum

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba PS4 black edition 2.el aldık ve makinada şöyle bir sıkıntı var ana menüsünde yuvarlak tuşu seçme x tuşu geri dönme işlevi görüyor ve makinayı kapat dediğimde kapanmıyor çalışmaya devam ediyor. sıkıntı ne olabilir. Sistem güncel makina 2 aylık daha.

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Merhaba PS4 black edition 2.el aldık ve makinada şöyle bir sıkıntı var ana menüsünde yuvarlak tuşu seçme x tuşu geri dönme işlevi görüyor ve makinayı kapat dediğimde kapanmıyor çalışmaya devam ediyor. sıkıntı ne olabilir. Sistem güncel makina 2 aylık daha.
Tuşların farklı olması NTSC PS4 olmasından kaynaklı (bende ki ps4 de öyle)Bütün oyunlar sorunsuz çalışır.Fakat Türkiye den ve avrupa dan alınmış filmi(DLC oyunlar konusunda emin değilim) oynatmaz .Filmleri Amerika dan almanız gerekir.Kapanmama sorunu hakkında bilgim yok .

Son düzenleme:

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ds4 sarj almıyor ve ısı yapmaya başladı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Benim ds4 dede kulaklık taktığımda karşıya ses gitmiyor cızırtı gidiyor. Sadece ds4 garantiye yollanabiliyormu acaba ?
Benim kolun altındaki etiket sorulduğu için garanti tiye vermedim. Tamire verdim 40 TL ye yapacaklar.

Cihazın altındaki seri numarası silinmediyse garantiye yolla yaparlar.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bulunduğum yerde sony teknik servisi yok kargoyla cihazı yollayabileceğimiz bir sony servisi varmıdır bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Beyler yokmu nba 2k16 oynayan

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Açtım oynayayım diye baktım ara sahne mk girdi birşeyler oldu sinirlendim daha oyuna başlayamadan kapattım:)
Bence geç kalmış sayılmazsın ps plus ücretsiz verdiginden heryer rookie kaynıyor nba e baslamanın tam zamanı :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bence geç kalmış sayılmazsın ps plus ücretsiz verdiginden heryer rookie kaynıyor nba e baslamanın tam zamanı :)
Diğerlerinden vakit kalmıyor, takımı gaza getireyim de az nba ya baksınlar o zaman oynayabiliriz

Androktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ps4 için Fallout 4 mü Witcher 3 mü? Açık dünya oyunları seviyorum ikisi de çok güzel karar veremedim

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar ps4 için Fallout 4 mü Witcher 3 mü? Açık dünya oyunları seviyorum ikisi de çok güzel karar veremedim
The Witcher 3 oynuyorum.Çok güzel detaylı ve uzun bir oyun ayrıca müzikleri de bir o kadar başarılı .Fazla detaylı bir oyun olması seni zorlayabilir mi emin değilim .
Fallout 4 konusunda hiç bir fikrim yok .Sana tavsiyem internet ten ilk videoları izlemen(ama dikkatli ol spoiler yeme :D )
sonra hangisini alacağına karar vermen daha kolay olur.

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
The Witcher 3 oynuyorum.Çok güzel detaylı ve uzun bir oyun ayrıca müzikleri de bir o kadar başarılı .İngilizce diyalog üzerinde fazla duran bir oyun ;çok detaylı bir oyun olması seni zorlayabilir mi emin değilim .
Fallout 4 konusunda hiç bir fikrim yok .Sana tavsiyem internet ten ilk videoları izlemen(ama dikkatli ol spoiler yeme :D )
sonra hangisini alacağına karar vermen daha kolay olur.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14

Witcher serisinin önceki oyunlarını oynadıysan kesinlikle al ama direk 3 ten başlayacaksan hikaye yarım gibi olur