basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
@basbeLası Hocam ben tv alacağım önceden LG 32LB652V modelini almayı düşünüyordum fakat bazı kullanıcılar PS4'te sorun yaşadıklarını söylediler sizin önereceğiniz tv var mı PS4'te kasma ve sorun yaratmayacak 1100 TL civarı 32 inch olarak yardımcı olursanız sevinirim...

PS4 için alınacaksa input lag değeri açısından kesinlikle Sony bir TV tercih edilmeli.

Sony W805B kullanıyorum. PS4 performansı üst seviyede. Görüntü kaliteside oldukça iyi. Bütçeni biraz artırıp bunu al. Bütçenide pek aşmıyor. Normalde 1500-1600 TL civarında ama teknosa da indirimli satılıyor.

PS4 için biçilmiş kaftan.

http://www.teknosa.com/urunler/110015317/sony-kdl40w605b-dvb-s-fhd-led-lcd-tv

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
PS4 için alınacaksa input lag değeri açısından kesinlikle Sony bir TV tercih edilmeli.

Sony W805B kullanıyorum. PS4 performansı üst seviyede. Görüntü kaliteside oldukça iyi. Bütçeni biraz artırıp bunu al. Bütçenide pek aşmıyor. Normalde 1500-1600 TL civarında ama teknosa da indirimli satılıyor.

PS4 için biçilmiş kaftan.

http://www.teknosa.com/urunler/110015317/sony-kdl40w605b-dvb-s-fhd-led-lcd-tv
Öneriniz için sağolun peki odamda yer ve mesafe sıkıntı olduğu için ve birde indirim ve puan kazanmak için kliksa mantıklı geliyor siz olsanız bu 2 üründen hangisini alırsınız hangisi ps4 için daha ideal? (Şuan LG 42LB670V modelinde hiç sorun yaşamadan oynuyorum alttaki model de ona yakın duruyor özellik olarak)

http://www.kliksa.com/urun/lg-32lb652v-dvb-s2-t2-c-3d-fhd-webos-smart-led-tv-2-gozluk/902074447

http://www.kliksa.com/urun/samsung-32h5070-fhd-dvb-s-led-tv/902081227

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Öneriniz için sağolun peki odamda yer ve mesafe sıkıntı olduğu için ve birde indirim ve puan kazanmak için kliksa mantıklı geliyor siz olsanız bu 2 üründen hangisini alırsınız hangisi ps4 için daha ideal? (Şuan LG 42LB670V modelinde hiç sorun yaşamadan oynuyorum alttaki model de ona yakın duruyor özellik olarak)

http://www.kliksa.com/urun/lg-32lb652v-dvb-s2-t2-c-3d-fhd-webos-smart-led-tv-2-gozluk/902074447

http://www.kliksa.com/urun/samsung-32h5070-fhd-dvb-s-led-tv/902081227

Samsung'un input lag değeri daha iyi. Düşük bütçe ve yer sıkıntısı olanlar için monitör daha iyi.

http://www.kliksa.com/urun/asus-mx279h-27-5ms-1920x1080-ips-monitor/901759033

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-mx279h-27-1920x1080-5ms-full-hd-ips-siyah-led-monitor.aspx

Falkir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar psn network hesabına bağlanamıyorum ayrıca sony marka bütün cihazlarımlar modem üzerinden internete bağlanamyıyorum sizdede böyle bir problem varmı ?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Uzun zamandır beklenen Anisotropic Filtering sorunu nihayet çözüme kavuştu. Cihazın çıkışından bu yana üçüncü parti oyunlarda uzaklığın net şekilde gösterilememesi büyük tepki toplamıştı bugün yapılan açıklama da o sorunun son güncellemeyle çözüldüğü açıklandı.

http://www.gamepur.com/news/18623-p...ermanent-fix-discovered-sony-dmc-ps4-pre.html

Neogaf kullanıcısı RoboPlato sorunun çözümünden sonra bir karlaştırma yapmış.

Güncelleme Yayımlanmadan Önce

dmc-devil-may-cry-pre-patch-screenshot-2.jpg

Güncelleme Yayımlandıktan Sonra

dmc-devil-may-cry-post-patch-screenshot2.jpg

Güncelleme Yayımlanmadan Önce

dmc-ps4-af-screenshot-pre-patch-1.jpg

Güncelleme Yayımlandıktan Sonra

dmc-ps4-af-screenshot-post-patch-screenshot-1.jpg

dmc-af-comp.jpg

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Gta 5 te kupa için istenilen şeyi yapmama rağmen kupa vermıyor aynı oalyı arkadasımla denedık ona kupayı verdi, böyle bir olay yaşayanınız var mı ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Gta 5 te kupa için istenilen şeyi yapmama rağmen kupa vermıyor aynı oalyı arkadasımla denedık ona kupayı verdi, böyle bir olay yaşayanınız var mı ?
Ayrıyetten bu promo oyunlar ne oluyor ?
Herhangi bir kısıtlama mı var oyunda ?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Ayrıyetten bu promo oyunlar ne oluyor ?
Herhangi bir kısıtlama mı var oyunda ?

Promo oyunlar incelenmek için oyun sitelerine gönderilen bir sürümdür. Herhangi bir kısıtlaması yoktur. Örneğin Sony, Sony Türkiyeye gönderir onlarda incelemesi için belirli sitelere gönderirler.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Promo oyunlar incelenmek için oyun sitelerine gönderilen bir sürümdür. Herhangi bir kısıtlaması yoktur. Örneğin Sony, Sony Türkiyeye gönderir onlarda incelemesi için belirli sitelere gönderirler.
Teşekkürler bu kupa olayı hakkında bilginiz var mı ? Aynı şeyi yapmamıza rağmen arkadasıma kupa veren olay bana vermedi mesela.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam bu GTA V te kaplamalar geliyor ve fps düşüyor acaba tv den dolayı mı yoksa başka sebebi var mıdır?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar the order 1886 da toplanacak eşyaların yerlerini nerden bulabilirim bir kaç tane atladım sanırım oyun bitti bi o kupalar kaldı onları tamamlayıp platinyum alacağım yardimci olacak varsa çok makbule geçer

TylnJamiryo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta Online oynamak isteyen dostlar eklesin :yes: ; TylnJamiryoo

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Trophy seviyem 12 şimdiye kadar böyle bi sorun yasamadım emin ol yanlış yapıyosundur bişeyi

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Trophy seviyem 12 şimdiye kadar böyle bi sorun yasamadım emin ol yanlış yapıyosundur bişeyi
Yok hocam adam Video da ne topladiysa bende topladım o da 77 öğe bende 77 öğe buldum ona platinyum kupa verdi bana hala eksik birsey gösteriyor 2 kere bitirdim.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ne öyle bi hata gördüm nede duydum dediğim gibi bisürü trophy actım Gta 5 Most Wanted NFS Rivals Platinium hatta hiç sıkıntı yaşamadım

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar vatandan 4 gün önce ps4 aldım eurosia garantili şuan sorun yok dynasty warrir 8 indirdim filan fakat az bi fan sesi var 1 metreden duyulmuo fakat ağır oyunlarda orta derece çok deil bi fan sesi çıkıo dibinden dinleyince fön sesi gibi bişey orta derece bu sorunmudur acaba yoksa genelmi bu arada psn nick slenderyusuf eklersiniz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Daha oyunum yok ama 20 dolar psn gift cardlar varmış us hesap açıp gift card kullancam d

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar vatandan 4 gün önce ps4 aldım eurosia garantili şuan sorun yok dynasty warrir 8 indirdim filan fakat az bi fan sesi var 1 metreden duyulmuo fakat ağır oyunlarda orta derece çok deil bi fan sesi çıkıo dibinden dinleyince fön sesi gibi bişey orta derece bu sorunmudur acaba yoksa genelmi bu arada psn nick slenderyusuf eklersiniz

Daha oyunum yok ama 20 dolar psn gift cardlar varmış us hesap açıp gift card kullancam d

Yüksek grafikli oyunlarda veya daha fazla detay olan yerlerde fan sesi çıkması normal. Eğer menüde de aynı şekilde ses çıkıyorsa cihaz sorunludur.

@basbeLası Hocam bu GTA V te kaplamalar geliyor ve fps düşüyor acaba tv den dolayı mı yoksa başka sebebi var mıdır?

Ben oyunu bitirdikten sonra sattım. Pek kaplama sorunu ile karşılaşmasam da yer yer kaplamaların geç geldiği oluyordu. Oyun 30 FPS kilitli olarak çalışıyor. Bazı yerlerde 30 FPS'nin altına düşüyor özellikle de şehirde araba ile giderken FPS düşüklüğü oluyor. Son yamadan sonra bu düşüşte biraz azalma oldu.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yüksek grafikli oyunlarda veya daha fazla detay olan yerlerde fan sesi çıkması normal. Eğer menüde de aynı şekilde ses çıkıyorsa cihaz sorunludur.

Ben oyunu bitirdikten sonra sattım. Pek kaplama sorunu ile karşılaşmasam da yer yer kaplamaların geç geldiği oluyordu. Oyun 30 FPS kilitli olarak çalışıyor. Bazı yerlerde 30 FPS'nin altına düşüyor özellikle de şehirde araba ile giderken FPS düşüklüğü oluyor. Son yamadan sonra bu düşüşte biraz azalma oldu.
Hocam menüde fan gene çalışıyor ama çok deil yani 1 metreden filan duyulmuor dibinde dinleyince bi hafif ses var sorun varmıdır

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Hocam menüde fan gene çalışıyor ama çok deil yani 1 metreden filan duyulmuor dibinde dinleyince bi hafif ses var sorun varmıdır

Arka planda bir oyun açıksa ve siz menü ya da nette dolaşıyorsanız o ses yine gelir. Herhangi bir oyun açık değilse nette veya menüde dolaşıyorsanız oyun açık olduğu kadar ses gelmez. Yukarıda belirttiğim gibi, Oyun oynarken fan sesinin gelmesi gayet normal. Bunu önceki sayfalarda da konuştuk. Bir sorun olduğunu sanmıyorum.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2 saat never alone oynadım fan normaldi ses 1 metreden az duydum menüye çıktım oyunu arka planda kapattım şuan gine ses var ama oyundaki gibi etkili deil dikkat edince duyuluo bi sorunu varmıdır

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Ana menüde uygulama açık deilken az bi fan sesi var menüde internete bağlı ama uygulama açık deil hiç servise yollıyımmı 1 metreden çok dikkat edersem duyuyorum fan sesini menüde yüksek oyundada normal ses gelior?

Sizinde menüde az bi fan sesi varmı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Ana menüde uygulama açık deilken az bi fan sesi var menüde internete bağlı ama uygulama açık deil hiç servise yollıyımmı 1 metreden çok dikkat edersem duyuyorum fan sesini menüde yüksek oyundada normal ses gelior?

Sizinde menüde az bi fan sesi varmı
Fan sesi normal.

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ds4 sarjı bittiğinde uyarı veriyormu ve sarj ettikden sonra sarj edildi bildirimi falan geliyor mu ?