sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
driveclub ın psn plus a özel sürümü bir dahaki açıklamaya kadar süresiz ertelenmiş arkadaşlar the crew i beklemedeyim :)

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
2.01 Güncellemesi yayımlandı. Bu güncelleme 2.00 güncellemesinde ortaya çıkan dinlenme modu, youtube ve birçok sorunu ortadan kaldırıyor.

PlayStationOnaylanmış hesap ‏@PlayStation

PS4 software update v2.01 is coming soon, and will address issues some users have encountered when powering on the system from Rest Mode

https://twitter.com/PlayStation/status/529846820751806464

Bölgelere göre indirme linkleri.

faruk_ozk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PlayStation plus dan nefret ettim. Dün ne kadar uğraştıysam olmadı kredi kartı geçersiz deyip durdu. Senin plusına .... dedim. Gittim Assassins Creed Unitye ön sipariş yaptım. Çok güzel bir alışveriş oldu. :D [h=1][/h]

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam oyun ana hikaye bitirdim (LastoUs) co-op nasıl oynayacağım bilgi verebilirmisiniz?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Peki arkadaşlarımızla oynamamız mı gerekiyor yoksa otomatik player mı atıyor? Bide GTA 5 te 15 kişilik Crew kurduk katılmak istersiniz pm atabilirim

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
2.02 Güncellemesi Yayımlandı. Bu güncellemeyle birlikte sistem istikrarı arrtırıldı. Güncellemenin bir diğeri amacı da Assassin's Creed Unity, Grand Theft Auto V, Far Cry 4, Dragon Age: Inquisition, LittleBigPlanet 3 oyunlarında oluşabilecek optimizasyon sorunlarının önüne geçmek.

Va40Eo0.jpg

dDDC3ak.jpg

Bölgelere göre indirme linkleri:

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dün mesajlaşayım dedim ne telefondan ne ps4 ten olmuyor.resmen işkence ama benim umudum var düzelir bir süre sonra.olmadı güzel oyun verir. kasım oyunlarından unity gta pes far cry ı aldım makine hakıını verecek sonunda 2 aydır battlefield oynuyorum:biggrin:

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
PES almakla hata mı ettiniz bilemedim Fifa15 ten sonra pes15 demo sunda 2 maç zor yaptım oynanış gerçekçi gelmiyor özellikle paslar şutlar çok yapay oyuncu hareketleri bir değişik ben pes14 e kadar oynamış birisiyim ama FIFA ile oyunu hissettim ilk defa herşeyi düşünmüşler gerçekten ama hayırlı olsun yinede [MENTION=403383]sithicus[/MENTION]

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
dün mesajlaşayım dedim ne telefondan ne ps4 ten olmuyor.resmen işkence ama benim umudum var düzelir bir süre sonra.olmadı güzel oyun verir. kasım oyunlarından unity gta pes far cry ı aldım makine hakıını verecek sonunda 2 aydır battlefield oynuyorum[emoji3]
Bu arada ana görevleri yaptıktan sonra beraber oynayabiliriz GTA yı?

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oncelikle herkese meraba bi sorum olucak 1 hafta sonra ps4 alicam internetim yok turkcell 3g ile daha once lol falan oynamistim lag falan yoktu ve hizliydi ayni sekilde ps4 teki oyunlari multilayer oynayabilirmiyim ? oynuyacagim oyunlar gta 5 bf4 vs.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam dualshock ışık bar rengini değiştirebiliyormuyuz?

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bildigim kadariyla degismiyo ama oyuna gore farklilik gosteriyo mesela killzone da ilk yesil can azaldikca kirmizi oluyo

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
oncelikle herkese meraba bi sorum olucak 1 hafta sonra ps4 alicam internetim yok turkcell 3g ile daha once lol falan oynamistim lag falan yoktu ve hizliydi ayni sekilde ps4 teki oyunlari multilayer oynayabilirmiyim ? oynuyacagim oyunlar gta 5 bf4 vs.
Lag olur bence çünkü bende 8 mbps e kadar net var FIFA15 te kasıyor ondan fibere geçecem

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tesekkur ederim ozaman bizde ofline takilicaz peki onerdiginiz uzun soluklu oyun varmi ?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tesekkur ederim ozaman bizde ofline takilicaz peki onerdiginiz uzun soluklu oyun varmi ?
The Last of Us Remastered var gerçekten harika bir oyun senaryo müthiş duygulandığınız anlar olacak grafikler de harika sonra Watch Dogs var yine senaryo güzel ama senaryo bitirince fazla sarmıyor şimdilik aklıma gelenler bunlar

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam watch Dogs pek sarmadi Gta 5 dusunuyorum Last of us u da almayi planliyorum

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
GTA 5 aldık ta gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum bakalım

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fps modu bi harika bayildim GTA 5 i tek alma sebebim :)

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
us psnden gta alanlardan indirme başlayan var mı acaba benim başlamadı daha ?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@basbeLası Hocam ben GTA V oyunu kutulu aldım da içinden 1.000.000 $ hediye çıktı o kod u nereye gireceğim yardımcı olabilirmisiniz ?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Teşekkürler buldum fakat şimdi oyuna girdim güncelleme indirmiyor hata veriyor ne yapmam lazım?