SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Driveclub bekliyordum, çıktı. Alan oldu mu ? İncelemelerde düşük puan vermişler oyuna sanırım. Online arkadaşlarla multi falan oynamak için de plus şart galiba.
Aynen oynayan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa bizde alıp almamaya karar veririz

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hala alamadım ya la :D :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bi hayırsever yok mu şu garibanı sevindirsin ....

kaç aydır bi tarafımızı doğrultamadık arkadaş ki biraz lüks e para ayıralım ...

yardımlarınızı bekliyorum ..... :S

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam Psn ID verebilirmisiniz The Last of Us Remastered sipariş verdim hafta içinde gelir şimdiden ekliyeyim?

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Driveclub güzel fena değil. Biraz arcade gibi olmuş ama yine de zor. Yarışlarda 3 görevde 3 görev yerine getirmek zorluyor baya. Grafikler iyi. Anti-aliasing yok, olsa daha giderli olurmuş :) Oyunda en çok gözüme çarpan dinamik ışıklar. Bazen karşıdan o kadar ışık vuruyor ki yolu görmek imkansızlaşıyor. Abartılmış. Battlefield 3 teki gibi karşıdan çok ışık geliyor. Sanki camı kirli bir otomobil ile güneşe karşı araba sürmek gibi.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
PS4'e gelecek 2.0 güncellemesiyle birlikte arka plan resmi ve temaları değiştirebileceğiz. Sony Playstation blog'u üzerinden gelecek olan temaları yayımladı.

PS420-1.jpg

PS420-2.jpg

PS420-3.jpg

PS420-4.jpg

PS420-5.jpg

PS420-6.jpg

PS420-7.jpg

PS420-8.jpg

PS420-9.jpg

PS420-10.jpg

PS420-11.jpg

PS420-12.jpg

PS420-13.jpg

PS420-14.jpg

http://blog.us.playstation.com/2014...usb-music-player-new-home-screen-colors-more/

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok güzel olmuş bu tema desteği, her gün aynı ekrana bakmak beni sıkıyor :) bu arada battlefield tr psn de indirime girmiş bu hafta 30 ekime kadar 80 tl oyun 53 tl premium almamış olanlar alabilir

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PS4 ve xone arasında kaldım tabiki ps4 diyeceğinizi biliyorum ancak ps+ a gelen zam beni korkuttu. Açıkçası ps4 alırsam bir us birde tr psn açıp us a ps plus alıp oradan online oynayacağım.tr de ise sadece ex leri türkçe oynayacağım multi oynamayacağım. zaten ps4 ex leri senaryo ağırlıklı pek multisi yok:/

The order 1886
Uncharted 4
Rime gibi oyunların multisi yok (u4'ün var ama kim oynuyo ki???)

nereloyka13

Asistan
Reaksiyon puanı
6
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...4-plus2-dualshock4-plus3-oyun-183016173/detay 15 tatilde alma gibi bir planımız vardı ancak çok uygun geldi bana şimdi alabilirim sizce bir eksiği var mıdır baya ucuz göründü çünkü istanbuldan elden de alabilirim ve nelere dikkat etmeliyim bir de bf 4 ün multisini alırsam nasıl oynayacağım eni hesap açarak multi oynayabilir miyim yoksa onun hesabından mı oynamam gerekir

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...4-plus2-dualshock4-plus3-oyun-183016173/detay 15 tatilde alma gibi bir planımız vardı ancak çok uygun geldi bana şimdi alabilirim sizce bir eksiği var mıdır baya ucuz göründü çünkü istanbuldan elden de alabilirim ve nelere dikkat etmeliyim bir de bf 4 ün multisini alırsam nasıl oynayacağım eni hesap açarak multi oynayabilir miyim yoksa onun hesabından mı oynamam gerekir

Fiyatı oldukça iyi. Eğer gerçekten sony eurasia garantili temiz ve sorunsuzsa alın. Battlefield 4 PS4 de online kod istemiyor. Multiplayer oynamak için kendi PLUS hesabınız olması yeterlidir.

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PS4 ve xone arasında kaldım tabiki ps4 diyeceğinizi biliyorum ancak ps+ a gelen zam beni korkuttu. Açıkçası ps4 alırsam bir us birde tr psn açıp us a ps plus alıp oradan online oynayacağım.tr de ise sadece ex leri türkçe oynayacağım multi oynamayacağım. zaten ps4 ex leri senaryo ağırlıklı pek multisi yok:/

The order 1886
Uncharted 4

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Elimdeki 3.55 cfw li ps3 ve ipad3 ü satıp ps4 alma gibi fikrim var ne dersiniz?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
2. El alırken test etmeden sakin almayın mavi ışık hatası veren var cd almama yapan makine var test edin yani.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47

The order 1886
Uncharted 4

Daha iyi donanım, Türkçe oyun desteği. Daha kaliteli Ex oyunlar için PS4 alın. Rime'nin multisi olmayacak ama İCO gibi efsane bir oyun olacak :)

The Last of Us, Multiplayeri oldukça eğlenceli. Singleplayeri zaten gelmiş geçmiş en iyi hikayeye sahip.

http://forum.shiftdelete.net/playstation/382183-the-last-of-us-[ps4].html

Mavi ışık hatası ne oluyor tam olarak?

Mavi ışık hatası milyon da bir çıktı. Cihaz açılmayıp mavi ışıkta kalıyordu. Bu hata çoğunlukkla ilk kurulumda meydana geliyordu. Yeni çıkan seriler de öyle bir sorun yok.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Daha iyi donanım, Türkçe oyun desteği. Daha kaliteli Ex oyunlar için PS4 alın. Rime'nin multisi olmayacak ama İCO gibi efsane bir oyun olacak :)

The Last of Us, Multiplayeri oldukça eğlenceli. Singleplayeri zaten gelmiş geçmiş en iyi hikayeye sahip.

Mavi ışık hatası milyon da bir çıktı. Cihaz açılmayıp mavi ışıkta kalıyordu. Bu hata çoğunlukkla ilk kurulumda meydana geliyordu. Yeni çıkan seriler de öyle bir sorun yok.
Bende korktum açıkçası neyse ki kurulum da çıkıyormuş alalı 4 ay oldu bu yüzden sorun olmaz heralde

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar ilk kurulumda mı çıkıyor bilmiyorum ama youtube de bir çok video mevcut,
Örnek:[video=youtube;9UjfJBIAUm4]http://www.youtube.com/watch?v=9UjfJBIAUm4[/video]

Videoda görüldüğü üzere cd almıyor ve mavı ışık arızası veriyor kısacası test etmeden en az 20-25 dk oyun oynamadan makine almayın derim.

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Hocam tr oyun desteği diyosunuz ben tr psn e plus almayacağım. Yani last of us un multisini zaten oynayamayacağım dediğim gibi plus ı us psn e alacağım çünkü ucuzz

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Haber verdiğiniz için sağolun, bu arada Last of Us oyunu daha bitiremediğim için iletişime geçemedim zaten yanınızda amatör kalırım 

Oyun beğendiniz mi? Hikaye modunu bitirdikten takım halinde online modu oynarız.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun beğendiniz mi? Hikaye modunu bitirdikten takım halinde online modu oynarız.
Watch Dogs un hikayeyi çok beğenmiştim ama bu oyunun yanından bile geçemez aldığı ödülleri gerçekten hakediyor ve paranın hakkını veriyor diyebilirim şimdilik

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam GTA V Ön Sipariş vermek istiyorum önerebileceğiniz bir yer var mı?

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@basbeLası Hocam GTA V Ön Sipariş vermek istiyorum önerebileceğiniz bir yer var mı?

hk psn de ucuz şu an 107 tl tr kredi kartlarından bazıları geçiyor. önce küçük bir oyun alıp deneme yapabilirsin çünkü pre-order yapınca parayı direkt çekmiyor. ben us den aldım 140 a ana hesabıma dolar 2.30 ken şimdi nispeten düşmüştür.